Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur na miarę
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 13 Lip 2017, 14:38    Temat postu: Garnitur na miarę Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, mogę polecić pracownię http://www.vratelli.pl , na mojego męża niestety większość sklepowych modeli nie leżała jak trzeba i tak trzeba byłoby je przerabiać, więc woleliśmy skrojony na miarę. Na wesele garnitury na miare to najlepsze rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aran89
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14 Wrz 2017, 11:27    Temat postu: Garnitur na miarę i nie tylko Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz garniturów bespoke, to polecam zobaczyć w sklepie: http://supergarnitury.pl/ . Sam brałem od nich garnitur na swój ślub i nie żałuje. Poza garniturem również wziąłem uszyty na miarę koszule oraz na zamówienie buty. Myślę, że pan młody będzie zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mario90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto 20 Mar 2018, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę https://krawieczdojazdem.pl/meskie-garnitury-na-miare-krakow/ szyją garnitury, marynarki, spodnie i koszule męskie na miarę z dojazdem do Klienta. Korzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony! Świetna sprawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czecho99
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2018, 19:55    Temat postu: Re: Garnitur na miarę Odpowiedz z cytatem

slodkoslona napisał:
Moim zdaniem lepiej zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, mogę polecić pracownię http://www.vratelli.pl , na mojego męża niestety większość sklepowych modeli nie leżała jak trzeba i tak trzeba byłoby je przerabiać, więc woleliśmy skrojony na miarę. Na wesele garnitury na miare to najlepsze rozwiązanie


Ja też korzystałem z usług pewnej firmy krawieckiej. Ominęło mnie szukanie w wielu sklepach.
_________________
http://www.markiz.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pan młody powinien unikać ciuchów jak Sportowe Buty Damskie: http://johndoe.pl/porady-modowe/jak-kupowac-buty-sportowe-damskie-przez-internet/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2018, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dzisiaj kupić bardzo różny garnitur. W wielu sklepach jest teraz sporo różnych wzorów, kolorów. Widziałam w NOOR we Wrocławiu duży wybór. Nadają się na bardzo różne okazje. I mają wiele rozmiarów, także powinniście dostać garnitur dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Czw 21 Cze 2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast korzystałem z usług Hegg uśmiech Nawet w przypadku mężczyzn o “typowych” rozmiarach garnitury szyte na miarę leżą lepiej. A co do firmy Hegg to jestem MEGA zadowolony, przede wszystkim z pomocy konsultanta, dzięki któremu wybrałem świetny garnitur dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michail
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.
_________________
(...) jeżeli to, co mówisz, nie jest piękniejsze od ciszy, lepiej milcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Nie 1 Lip 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na garnitur naprawde dobrej jakosci, bo to nie jest inwestycja na raz. My szylismy u krawca na miare, a wszystkie dodatki typu spinki do mankietow, krawat i skorzany pasek zamawialismy z galante.pl jak zawsze jesli chodzi o dodatki galanteryjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaritka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 17 Lip 2018, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no też jestem zdania, że garnitur szyty na miarę w takim dniu to wręcz must have uśmiech dla mojego męża akurat szyliśmy garnitur w roland moda męska i ich mogę z czystym sumieniem polecić uśmiech świetna jakość tkanin, miara zdjęta perfekcyjnie. No i dzięki temu mój mąż wyglądał prawie tak dobrze jak ja oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group