Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Krawat/mucha/musznik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak mucha w tym samym kolorze uśmiech tak to jest jak się człowiek nie zna język no tak chodziło mi zapewne o smoking uśmiech pasuje taki zestaw?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że pasuje, kwintesencja elegancji uśmiech Jednak nie każdemu dobrze w tym zestawie, sa tacy panowie, którzy wyglądają jak pingwiny w pasach i muchach :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasuje. uśmiech Chociaż osobiście jestem zwolenniczką klasycznej czerni. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrmlody
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 56

PostWysłany: Czw 9 Sty 2014, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kasia,

strój wieczorowy (czyli też smoking) wygląda zazwyczaj najlepiej w konfiguracji monochromatycznej, czarno-białej. Jeśli decydujemy się na jej złamanie, to zawsze najlepiej jednym elementem np. chusteczką, kwiatkiem, czasami robi się to odważniej marynarką, lub muchą.

Pasem też można teoretycznie, ale wydaje się to mało celowe. Wyłamujący się kolor przyciąga wzrok. Pytanie, po co przyciągać wzrok w okolice pasa smokingowego, czyli w okolice brzucha i pępka Pana Młodego?

Cel Pasa smokingowego (podobnie jak wieczorowej kamizelki smokingowej) jest dokładnie odwrotny - zakrycie bieli koszuli i odwrócenie wzroku od pasa i bioder mężczyzny. Dlatego pas jest przede wszystkim w kolorze czarnym uśmiech (co również wydłuża nogi).

Tak, wiem, często sprzedaje się pasy w innych kolorach w różnych sklepach, ale to niewiele znaczy, bo w tych samych sklepach sprzedaje się muchy na gumkach, których lepiej unikać.

Dla zainteresowanych polecam profesjonalny przewodnik o smokingu, czyli blacktieguide.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyber89
Gość





PostWysłany: Czw 9 Sty 2014, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najlepiej pasuje muszka i ja zakładam więc pewnie będzie się wyróżniać bo goście pewnie przyjdą w krawatach uśmiech
Powrót do góry
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony pójdzie w krawacie.... Mucha odpada z racji tego, że ja tego nie chcę ale i Narzeczony również nie chcę. Myślę nawet, że Narzeczonemu nie pasowała... choć kupując garnitur może i przymierzy muchę? Zobaczyć zawsze można jak będzie się prezentować oczko
Jeśli chodzi o krawat to nie będzie biały jak zazwyczaj mają Panowie, lecz będzie to czarny krawat dopasowany do garnituru...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój narzeczony będzie miał garnitur w bardzo głębokiej czerni i śledzik oczywiście czarny... czyli pełna klasyka. Jest bardzo przystojny wysoki i szczupły więc myślę , że ten zestaw będzie idealny .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 mamy taki sam gust jeśli chodzi o Pana Młodego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku wydaje mi się, że mucha będzie najlepsza. Przynajmniej będzie się wyróżniał od innych mężczyzn na weselu, którzy będą mieli krawat Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 12 Paź 2014, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem wspólnie kupowaliśmy jego garnitur oraz wszystkie dodatki i po przyimarce wszystkich możliwych opcji (krawat, mucha, musznik) wygrała czarno-biała klasyczna mucha. Pięknie wyglądał uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group