Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób nie pojawiło się na ślubie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile procent gości odmówiło przybycia/nie pojawiło się na weselu
do 5%
39%
 39%  [ 16 ]
6-10%
26%
 26%  [ 11 ]
11-15%
2%
 2%  [ 1 ]
16-20%
4%
 4%  [ 2 ]
21-25%
4%
 4%  [ 2 ]
26-30%
21%
 21%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:32    Temat postu: Ile osób nie pojawiło się na ślubie? Odpowiedz z cytatem

Często w temacie pojawia się OT na temat frekwencji gości. Robię ankietę, w której będzie można zaznaczyć konkretną ilość, ale zapraszam również do dyskusji oczko


W ankiecie wkradł się błąd, dlatego proszę o potraktowanie ostatniego progu jako 26% i więcej.
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewelinka89 dnia Pon 7 Maj 2012, 16:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo! Super pomysł.
Piszcie, ile zaprosiliście, a ile ostatecznie gości się pojawiło uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zaproszonych było około 150, nie przyszło mniej więcej 15 osób, ale o ponad połowie wiedziałam już wcześniej, że nie przyjdą oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałam, że zaprosiliśmy 150 osób a potwierdziło 70 Evil or Very Mad wyobrażacie sobie? dobrze, że mieliśmy potwierdzenie na miesiąc przed ślubem bo w weekend majowy podopraszaliśmy listę rezerwową ( całą)i będzie ok 100 osób.
tak czy siak odmówiło nam pierwotnie ponad 50 % i w ankiecie nie ma dla mnie procentów język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
Już pisałam, że zaprosiliśmy 150 osób a potwierdziło 70 Evil or Very Mad wyobrażacie sobie? dobrze, że mieliśmy potwierdzenie na miesiąc przed ślubem bo w weekend majowy podopraszaliśmy listę rezerwową ( całą)i będzie ok 100 osób.
tak czy siak odmówiło nam pierwotnie ponad 50 % i w ankiecie nie ma dla mnie procentów język


Oni nie potwierdzili , czy odmówili?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odmówili Evil or Very Mad !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
Już pisałam, że zaprosiliśmy 150 osób a potwierdziło 70 Evil or Very Mad wyobrażacie sobie? dobrze, że mieliśmy potwierdzenie na miesiąc przed ślubem bo w weekend majowy podopraszaliśmy listę rezerwową ( całą)i będzie ok 100 osób.
tak czy siak odmówiło nam pierwotnie ponad 50 % i w ankiecie nie ma dla mnie procentów język


Tyle osób odmówiło? Ale jakiś ważny powód, czy tak jak zazwyczaj.. pierdoły?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to było tak, że połowa zadzwoniła i potwierdziła bądz odmówiła... do reszty zadzwoniłam i albo potwierdzili albo powiedzieli, że nie będą ... szczerze powiedziawszy to już nie pamiętam co kto tam bredził... byłam tak zła ... choć nie zrozpaczona, że naprawdę nie jestem w stanie teraz powiedzieć czemu... wiem tylko, że niektórzy mieli faktycznie jakieś tam powody ale inni zasłaniali się głupotami. tak czy siak widzę teraz jaką mam rodzinę Wink ale to nic uśmiech odkuję się w przyszłości Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sytuacja.
Ja już wiem o kilku osobach, że nie przyjdą. Główną przyczyną są problemy zdrowotne i trudno mieć o to pretensje, chociaż przykro mi będzie bardzo przy niektórych, bo jednak chciałabym ich widzieć na własnym ślubie.

O bracie taty również wiem, że nie przyjadą "bo", a więc wymyślane powody, trudno, chrzciny, nie chrzciny, kawki, herbatki nie u mnie. Nie chcą być w takim dniu ze mną, to nie, ale niech nie dziwią się, że ja też będę miała wiele "bo", żeby się nie spotkać.

Niemniej, przez weekend majowy zaprosiliśmy niemal całą rodzinę Łukasza i ku mojemu wielkiemu zadowoleniu wszyscy już potwierdzili, że przyjadą, w związku z czym nie będą potwierdzać. I teraz mam rozkminkę, czy mimo wszystko dzwonić do nich potem, czy ich słowa są na tyle wiążące, że można uznać je za pewniak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na razie odmówiły 4 osoby - z zagranicy, ze względu na wywindowane ceny biletów lotniczych - szkoda, bo nam na nich najbardziej zależało. Nie wiem jeszcze jak mój brat, bo w tej samej sytuacji jest.
Zobaczymy co będzie dalej - deadline jest za tydzień uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group