Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób nie pojawiło się na ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile procent gości odmówiło przybycia/nie pojawiło się na weselu
do 5%
39%
 39%  [ 16 ]
6-10%
26%
 26%  [ 11 ]
11-15%
2%
 2%  [ 1 ]
16-20%
4%
 4%  [ 2 ]
21-25%
4%
 4%  [ 2 ]
26-30%
21%
 21%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też trzy osoby nie przyszły bez żadnej informacji, że ich nie będzie - moja znajoma i kolega męża z żoną. Najlepsze jest to, że potem w poniedziałek mąż spotkał tego kolegę w toalece w centrum handlowym, do którego zajechaliśmy kupić ostatnie drobazgi przed podróżą poślubną. CH znajduje się 120 km od miejscowości, w której był ślub i wesele. Mina kolegi - bezcenna lol . Moja znajoma do tej pory milczy, w związku z tym uważam tę znajomość za zakończoną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi rodzice dostali zaproszenie na ślub, bez dzieci, i mieli pretensję że nie mogą wziąć dziecka (dziewczyny lat 16) ze sobą, i co oni z nią zrobią.. przecież sama w domu nie będzie Shocked a żeby nie było, dziewczyna w miarę normalna, żadna niepełnosprawna czy chora czy coś w tym stylu. Zaś u mojego brata na weselu też nie pojawiła się bliska kuzynka, podobno uprzedziła 3 dni wcześniej, tylko że rodziców, a oni stwierdzili no trudno, a informacji dalej nie przekazali. I Brat dowiedział się na weselu jak 2 puste miejsca zobaczył. Przecież nic się nie stało Rolling Eyes takie myślenie czasami dobija.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie przyjechała ciotka, partnerka wujka i kuzynka D, z tym , ze kuzynka D nie powiadomiła nas nawet o tym.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas pojawiły się dwie osoby, których miało nie być. To dopiero był kwas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betka napisał:
A u nas pojawiły się dwie osoby, których miało nie być. To dopiero był kwas...


Ale na ślubie, czy w pełnym opakowaniu wybierali się na wesele?
Bo ja uważam, że jeśli ktoś odmawia udziału w imprezie na którą został zaproszony, a mieszka niedaleko wypada wziąć udział w ślubie. U nas też było kilka osób, które odmówiły, a na ślubie były i złożyły nam życzenia.

Natomiast jeśli ktoś ma takie rozdwojenie jaźni, że mówi jedno, a robi drugie, to jasne, niech jedzie na salę i niech się potem burak wstydzi, że nigdzie nie ma dla niego miejsca Twisted Evil

Mnie dobija fakt, że ludzie mają odwagę odmówić w momencie, gdy są już potwierdzeni, ich miejsca opłacone, a oni doskonale zdają sobie z tego sprawę, ale nie mają odwagi złożyć życzeń choćby przez głupiego smsa.
Na dobrą sprawę, jeśli komuś wypada coś na dzień przed (u nas sześciu osobom się przydarzyło), to chyba tę głupią kartkę z życzeniami mają zakupioną, być może wypisaną, nie?
Zawsze można wyjść z twarzą z takich sytuacji, ale trzeba mieć klasę.

Ja pewną znajomość również uważam za zakończoną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nhele - pojawiły się na weselu Twisted Evil
Jedna z tych osób jeszcze w czwartek twierdziła, że nie przyjedzie, a druga nie odezwała się w ogóle, a ponieważ nigdy na wesela nie chodziła (tylko na same śluby), to nawet nie dopytywaliśmy się czy będzie. I wyszedł kwas.
Ludzie są niepoważni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety- właśnie z powodu weselnych perturbacji- dwie znajomości moje też uważam za niebyłe......
Confused
Żeby chociaż życzenia- albo parę słów... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Lip 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie odpowiedziałam w ankiecie. Na przyjęciu pojawili się wszyscy z ostatecznej listy. 5 osób pomimo potwierdzenia było niepewnych, ale jednak zjawił się cały komplet 40 osób.

Na ślubie kilka osób zabrakło, ale i tak się nie spodziewaliśmy ich obecności. Natomiast wzruszyła nas pewna kochana osoba ze swoją połową ( ona wie o kim mówię), 80-letnia ciotka, kuzynki Bazyla i wujostwo Bazyla, których nigdy nie widziałam, a wiem, że są niesamowitymi ludźmi. Ogólnie wszystkim przybyłym zarówna ślub jak i na przyjęcie jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że znaleźli dla nas czas i chcieli towarzyszyć nam w tym dniu.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 25 Lip 2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas nie było chyba 2 osób, dziewczyny kuzyna i dziecka znajomych, którzy zreszta przyszli bez zaproszenia na wesele, mieli jedynie zaproszenie ustne na ślub ( bo nie mieli czasu się spotkac, abym im wręczyła zproszenie do kościoła) kilka dni pred slubem opwiadomili mnie ze mają jz kreacje na wesele a ich dziecko bardzo chcę z nimi przyjść Rolling Eyes Shocked
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Lip 2012, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie wtranżolili się na wesele tak bez zaproszenia?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 23 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group