Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób nie pojawiło się na ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile procent gości odmówiło przybycia/nie pojawiło się na weselu
do 5%
39%
 39%  [ 16 ]
6-10%
26%
 26%  [ 11 ]
11-15%
2%
 2%  [ 1 ]
16-20%
4%
 4%  [ 2 ]
21-25%
4%
 4%  [ 2 ]
26-30%
21%
 21%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zaprosiłam takie dwie osoby- z którymi kiedyś, byłam bardzo blisko- byli moimi najlepszymi przyjaciółmi. Konakt padł przez ostatnie 2 lata, ale przemogłam się, bo stwierdziłam,że naprawdę chciałabym mieć ich przy sobie w tym dniu.
I najlepsze,że przyjdą- a koleżanka, z którą przez ostatnie 2 lata jestem chyba najbliżej- nie raczy się pojawić Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina - chodziło mi o to,że niezbyt bliskie osoby , na dodatek brak kontaktu uśmiech
co innego bliskie osoby z którymi kontakt się urwał, ale darzysz je sentymentem i sympatią uśmiech
Mi częściej zdarza się być zapraszaną tam gdzie w życiu nie przyszlo by mi do głowy ,że ktoś mnie zaprosi Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze uważałam, że jak ktoś ma ochotę widzieć moją gębę na swoim ślubie, to trzeba brać pupę i nic, tylko jechać.
Tak jak teraz, przejechaliśmy ponad tysiąc kilometrów, żeby dotrzeć tuż przed weselem, wyjechać w zasadzie w trakcie jego trwania. Gdyby nas nie było od strony młodej byłoby jedynie 8 osób Shocked

Właśnie zrobiłam listę do końca, na którą wciągnęłam ludzi od Narzeczonego Very Happy
Pewniaków- za radą Carli, faktycznie nie będę już dzwonić, (chyba skoro powiedzieli "A", to gdyby jednak coś wypadło, zadzwonią) mamy w tej chwili 80 osób. Zaproszonych jest 122, a nie wszystkich wciągnęłam jeszcze Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na koniec będzie maks 40 osób, bo Ci których liczyłam z osobami towarzyszącymi przyjdą sami, mój dziadek z żona nie przyjdzie, bo zdrowie dziadka nie pozwala. Liczę się z tym, że będzie 30 osób, bo chrzestnego Bazyla nawet jeszcze nie zaprosiliśmy. Jakoś nie mają dla nas czasu od miesiąca. Teraz jeszcze chrzestna Bazylowa się wykręca. Pal licho z takimi gośćmi, niech nie przyłażą.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele - ale jak ktoś mnie zaprasza tydzien przed chyba z ostatniej listy rezerwowej, to ja zapchaj dziurą mogę być w urzędzie/kościele Wink

ale ludzie kombinują wykrzyknik! Chrzestni powinni czuć się zobowiązani, ale jak nie to nie, bez łachy

Pralinka
- to u nas pewnie podobna ilość będzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze, chyba dam sobie tydzień luzu od forum, bo już znam na pamięć większosc waszych dat ślubu..... nie jest to normalne Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, chyba każdy tak ma język dodatkowo ja pamiętam kto jakie ma buty język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele u nas też część gości potwierdziła już przy zapraszaniu i powiedziała, że nie będą już dzwonić. No ale rodzice będą się na pewno jeszcze z nimi kontaktować, żeby poinformować o godzinie wyjazdu z mojego domu, czy też o możliwości noclegu, lub chociażby, żeby poinformować, że sala dysponuje miejscem do położenia dzieci. Także zakładamy, ze te osoby będą, ale kontakt przed weselem z nimi będzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też znam datę ślubu każdej język

Aaaa, zaproszenie tydzień przed to wiadomo. Też bym nie poszła lol
Raz miałam taką sytuację. Znajomi mieli wesele, na które nas nie zapraszali, po czym fotograf na trzy dni przed się wykruszył (co się stało, nie wiem). Jako, że Narzeczony siedzi w fotografowaniu trochę i ma sprzęt, poprosili jego, żeby zrobił zdjęcia. No i ok. A tu sms: "jak chcesz, to nheledore też może przyjść". Zdębiałam, jak mi o tym powiedział. Nawet do Kościoła nie poszłam Twisted Evil

Ja nie mam listy rezerwowej. Mam za to zawsze przy sobie puste zaproszenie, w razie, gdybym w alkoholowym szale chciała kogoś poprosić. W ten weekend zaprosiliśmy w euforii dwie osoby, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o takiej sytuacji mówie uśmiech jak ktoś chce mnie widzieć i mojego półówka, to zaprasza wcześniej a jak z desperacją błaga żeby nie odmawiać tydzień przed to niestety uśmiech

Puściłaś swojego Ł żeby robił zdjęcia ? ja bym nie puściła, sam zresztą też by się nie puścił , bo aparat i cały sprzęt mojego Ł jest u mnie lol lol lol

ps. też mieliśmy brać slub 14.07 bo wtedy są moje urodziny Cool ale żeby ćwiczyć pamięć co do rocznic zmienilismy zdanie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group