Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób nie pojawiło się na ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile procent gości odmówiło przybycia/nie pojawiło się na weselu
do 5%
39%
 39%  [ 16 ]
6-10%
26%
 26%  [ 11 ]
11-15%
2%
 2%  [ 1 ]
16-20%
4%
 4%  [ 2 ]
21-25%
4%
 4%  [ 2 ]
26-30%
21%
 21%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
to było tak, że połowa zadzwoniła i potwierdziła bądz odmówiła... do reszty zadzwoniłam i albo potwierdzili albo powiedzieli, że nie będą ... szczerze powiedziawszy to już nie pamiętam co kto tam bredził... byłam tak zła ... choć nie zrozpaczona, że naprawdę nie jestem w stanie teraz powiedzieć czemu... wiem tylko, że niektórzy mieli faktycznie jakieś tam powody ale inni zasłaniali się głupotami. tak czy siak widzę teraz jaką mam rodzinę Wink ale to nic uśmiech odkuję się w przyszłości Twisted Evil


U mnie podobnie. Nie ma dla mnie skali. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że odmówiło nam około 40% gości. Większość bez podania konkretnej sensownej przyczyny. Co lepsze, osoby, które właśnie ze względu np. na stan zdrowia mają powód żeby nie przyjść- będą. Dopraszać już nie będziemy. Nie mam siły się z tym szarpać. Zamierzamy się odpowiednio zrewanżować w przyszłości.

nheledore, myślę, że to zależy od tego czy dana osoba jest słowna czy nie. Jak ludzie są słowni to chyba nie ma co zawracać głowy ponownie. Choć u nas były takie osoby co to miały być "na pewno" a teraz już wiemy, że na pewno nie będą. I to wiedzę, że nie będą też posiedliśmy przypadkiem, nie żeby ktoś był łaskaw nas informować, po co? Mad

Powiem Wam, że bardzo się przykro robi w takim momencie. Gdybym wiedziała, że tak będzie w ogóle inaczej bym do tego podeszła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdsadsd

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to się stało, bo dodawałam opcję '31% i więcej', a teraz edytować nie mogę;//
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałoby się dodać jeszcze jedną opcję w ankiecie >30%.
U mnie odmówiło ponad 40% gości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprosiliśmy z 80* osób, na weselu pojawiło się 51 osób.
Było zapłacone za 54 osoby, bo trzy nie raczyły nikomu powiedzieć, że jednak ich nie będzie, nawet dzień przed ślubem, jak na sali zmienialiśmy liczbę talerzyków.
*(nie licząc osób zaproszonych jedynie na sam ślub)
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 7 Maj 2012, 13:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinka a zapraszaliście najbliższą rodzinę ? czy jakąś dalszą?
czy to znajomi tak poodmawiali ?
Ogólnie nie fajnie, bo w restauracji też trzeba jakąś określoną mniej więcej liczbę gości, a tu połowa odmawia Shocked

Karolipio
- masz te osoby na czarnej liście teraz ?uśmiech nieładnie Shocked dla mnie to jest nieposzanowanie czyjegoś czasu/pieniędzy , korona by z głowy nie spadła jakby poinformowali Shocked

Mimi- też bardzo dużo ile zapraszaliści osób pytajnik

to jak my mamy w planie 40 , to przyjdzie 20 ?uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez ewelajn dnia Pon 7 Maj 2012, 14:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosowałam za siostrę bo za siebie na razie nie mogę język
Nie pojawiło im się równo 30%- czyli 15 osób z 50zaproszonych
Ale ich błąd, że w ogóle do ludzi nie dzwonili,żeby potwierdzić wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my się umówiliśmy, że nie będziemy się martwić jak ktoś odmówi i dlatego na wesele zapraszamy więcej osób żeby w końcowym efekcie i tak wyszło ok 70 uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie to martwi, bo boję się że przyjdzie ostatecznie jakieś 45 osób- a u siostry właśnie dlatego impreza padła- przy 34 osobach, jak jedna rodzina się zebrała koło północy- zostało 30 osób, druga się zebrała- zostało 25 i właściwie impreza zaczęła konać powoli....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego tak ludzie odmawiają (pewnie kasa? )
Rolling Eyes

Ja osobiście nie lubię jak zaprasza mnie ktoś kto nie jest dla mnie bliski , poza tym po długim braku kontaktu Rolling Eyes wtedy wybieram się do samego Kościoła, ale mówię o tym od razu Rolling Eyes

Swoją drogą często umowy z restauracjami są takie na minimum 50 osób, min, 100 itd Shocked przychodze później do właściciela i mówie będzie jednak połowa Shocked
dlatego wybieraliśmy miejsce, gdzie liczba gości jest bez różnicy i zalezy od nas, nie ma takich warunków Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Strona 2 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group