Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na weselu od disco polo nie uciekniesz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia1217
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 249
Skąd: B-B

PostWysłany: Sro 15 Sie 2012, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojego wesela nie wyobrażam sobie bez disco polo, biesiadnych czy góralskich piosenek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
KathyLaPoz napisał:
"Jesteś szalona" czy bardziej biesiadne "Wszystkie rybki śpią w jeziorze" akceptuję, ale te o żenujących tekstach "Szparka sekretarka" czy mówiących wprost seksie odpadają (te z przenośniami typu: "chodź ze mną rwać jabłuszka" są jeszcze do zaakceptowania)

Akurat akceptowana przez Ciebie piosenka śpiewana jest najczęściej w nieocenzurowanej wersji "Wszystkie rybki mają ..... a karasie po ..



Dokładnie.. A jak masz wśród zaproszonych osób takie, które mają problem z kulturalnym zachowaniem się może skończyć się długimi przyśpiewkami tej piosenki..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uciekłam od disco polo uśmiech. Jakoś się udało, goście całą noc z parkietu nie schodzili uśmiech. Zespół był z zacięciem rockowym, grali wszystkie fajne kawałki, standardy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej od lat 70-tych do współczesnych.
Była jedna piosenka d-p na specjalne życzenie Panny Młodej uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
A ja uciekłam od disco polo uśmiech. Jakoś się udało, goście całą noc z parkietu nie schodzili uśmiech. Zespół był z zacięciem rockowym, grali wszystkie fajne kawałki, standardy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej od lat 70-tych do współczesnych.
Była jedna piosenka d-p na specjalne życzenie Panny Młodej uśmiech.


U nas także nie było bo nie lubimy. Goście się dobrze bawili. Słyszeliśmy głosy, że muzyka była super ale także takie, gdzie narzekało, że d-p nie było. Ale cóż - to było nasze wesele i nasz wybór. Moim zdaniem Młodzi mają prawo wybrać to co lubią tak, żeby móc się dobrze bawić na własnym weselu. Goście powinni się dostosować a narzekać nie wypada. Choć d-p nie lubię to chodzę na takie wesela i tańczę także wtedy i nie narzekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak - najgorzej jest równać w dół i się dostosować, bo "nie ma zabawy bez disco polo". Jeśli więcej par ufałoby swojemu gustowi, więcej osób byłoby w stanie sobie wyobrazić wesele bez d-p uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Pewnie, że tak - najgorzej jest równać w dół


Czuję się zrównana w dół język a ja na prawdę lubię się bawić przy disco-polo Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Marga napisał:
Pewnie, że tak - najgorzej jest równać w dół


czuję się zrównana w dół język a ja na prawdę lubię się bawić przy disco-polo Twisted Evil


Phi, też nie wzgardzę różnymi Hej sokoły tudzież ( równaj w dół język ) innymi perełkami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kto lubi, ale sama przyznasz, że ten styl (jeśli to w ogóle styl muzyczny) nie należy do najbardziej ambitnych?
I jeszcze ci wokaliści z obciętymi jajkami... Very Happy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no do ambitnej muzyki to im bardzo dużo brakuje...do słuchania też się za specjalnie nie nadaje, ale żeby powyginać śmiało ciało jak najbardziej lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zresztą, pisałam o parach, które nie lubią d-p, a nie o tych, które lubią...
Niektórzy nie cierpią, a się poddają ogólnemu trendowi, równając w dół właśnie. A odnosi się to tylko do gustu muzycznego.
Sama napisałam, że jedną z piosenek d-p zamówiłam u zespołu. Ale można się świetnie bawić unikając tego gatunku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group