Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza słodka Emilcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że rozumie. uśmiech
Może faktycznie takie stopniowe odcycowanie wyjdzie mu lepiej uśmiech
Dawaj znać blondyna oczko
Pinessko a jak u Was?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za miłe słowa o Emilce:)
Co do moich postępów to ich brak, bo ja jestem chyba dalej na etapie chce/a mozę jednak jeszcze za chwile......
Sama nie wiem, po prostu nie wyobrażam sobie przeżyc tego od cycowania, Emilka ostatnio stała sie okropnie nieznośna, po prostu o wszystko krzyczy, prostestuje codziennie ma jeden z najgorszych dni, czasem dostaję szału.smutny

Dlatego nie wyobrażam sobie ze byłabym w stanie uśpić ja bez cycusia.
W dzień może jeszcze, jawyżej by nie usneła ale w nocy?..... Ona je całą noc po prostu czasem je 10 razy w nocy gdy próbuje ją uśpic bez cyca albo butelka z mlekiem albo herbata to ja tak rozzłoszcze ze nie ma spania do rana, nie wiem co to za typ.
Wiem ze to tylko i wyłącznie moja wina bo dałam sobie wejsc na głowe i sama ją tak rozpieściłam.
Nie wiem po prostu co zrobić zeby ona najpierw zaczeła przesypiać całe albo chociaż pół nocy, to był by już duzy postep a potem od cycowania.
Na kolacje bardzo mało je, ewentualnie parówkę 1 albo najchętniej nic, i chyba w tym jest ten problem nocnych jedzeń.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 31 Paź 2013, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesko a może po prostu poczekaj jeszcze, niech się Emilce skończy pkres złrgo humory i wtedy spróbuj.
A czemu chcesz ją odcycować? Musisz, chcesz czy by wypadałopytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 31 Paź 2013, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zawtóruję Nimfie. Jeśli sama nie wiesz czy to już czas czy nie, to nie próbuj bo ci nie wyjdzie i się z frustrujesz tylko. Ja tego szczerze nie lubiłam, ale też długo nosiłam się z zamiarem odcycowania. Ale jak pewnego dnia podjęłam decyzję, że już koniec, to nie było opcji żebym się ugięła szantazom młodego i mu dała pieś, co to to nie...
I to prawda, to my bardziej przeżywamy wszystkie zmiany, dzieci przechodzą je naprawde gładko....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też antoek cycał w nocy jak nie jadł kolacji .. od jakiegoś czasu przyzwyczaił się, że po kąpieli jemy kaszkę (przeważnie to jest kaszka bo wydaje mi się, że dłużej trzyma) i siada do stolika i zajada - często sam.. czasem lepiej sam się nawtyka niż karmiony.
Spróbuj wprowadzic ten rytuał kolacyjny codziennie jej podawaj nawet jak wybrzydza wkoncu zapamieta ze to normalne ze copdziennie mama daje mi jesc o tej porze .. a tak to ona czeka na cyca wieczornego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondi dobrze mówi z tą kolacją. Najważniejsza konsekwencja i cierpliwość. Emi prędzej czy później zrozumie, że walka nie ma sensu. To tak jak było u Nas z nocnym spaniem, parę dni wrzasku, a teraz sam zasypia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska,a Emi nadal tak wcześnie się budzi?kiedyś pisałaś,że nawet o 5 rano wstaje,tak jak pisałam wcześniej w odcycowaniu nie pomogę ale wydaje mi się,że jak przy każdej czynności przy dziecku pomóc może konsekwencja i nie uleganie małym terrorystom lol u nas konsekwencja pomogła w samodzielnym zasypianiu,choć nie polecam żadnych rewolucji w życiu dziecka,kiedy to ma gorszy okres,moja od jakiegoś czasu 2-3 dni w tygodniu ma muchy w nosie ale ja to sobie tłumaczę buntem 2 latka i żyję dalej lol
,a śpisz z Emi?może ona nie tyle czuję głód co potrzebuję Twojej bliskości?
wiem,że to nie pedagogiczne spanie z dzieckiem ale u nas skutkuje cała przespaną nocką Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie się pochwalę bo mam czym dopiero teraz dojrzałam do decyzji odcycowania, wiec poszłam po tabletki i w czwartek wziełam wczesniej miałam opróżnić piersi wiec nakarmiłam małą do snu zaraz potem wziełam tebletke i juz nie mogłam jej karmic, obudziła sie w nocy z 6 razy troszkę popłakała "mami ju mami ju" i szła spać dalej, 2 noc pierwsze usypianie bez cycy 10 minut przeraźliwego wrzasku (płakałam razem z nią ale nie moglam sie poddac) i wkońcu usneła obudziła sie 2 razy na noc troszke pomarudziła i poszła spać i 3 noc usypiania 4 min wrzasku i usneła i obudziła mi sie o 5 rano! Shocked lol poprostu sukces od czasów przed ciążą tyle nie spałam co wczoraj, dzisiejsze usypianie 2 minuty wrzasku i śpi.
Jestem z siebie i mojej maleńkiej dumna że nam sie tak udało i obuy było tak dalej, myślałam że to nie możliwe żeby moje dziecko spało całą noc bez jedzenia a tu proszę 3 dni i działa.

Emi lepiej przeszła pożegnanie z cycusiami niż one z nią, bo mimo tabletek Dostinex dalej walczę 2-3 dzień byłam cała w kapuście dalej nie jest tak jak powinno być, mamusie po jakim czasie zanika mleko?
_________________




Ostatnio zmieniony przez Pinesska dnia Wto 14 Sty 2014, 20:37, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję postępów Emilki ,dzielna dziewczynka i mama też uśmiech
Nie wiem po jakim czasie dokładnie zanika mleko , może Atina coś podpowie?
A żeby pomóc mleku zanikną możesz też pić napar z szałwi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 22 grudnia nie karmię, a i dzisiaj coś bym wycisneła. Ale tylko dwa dni miałam na nich kapustę. Piłam do tego szałwię. Po dwóch dniach już mnie nie bolały. Nosiłam tylko wkładki laktacyjne i wyciskałam nadmiar. Ale ja karmiłam raptem 1,5miesiąca.

Gratuluję odcycowania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 68, 69, 70  Następny
Strona 69 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group