Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur po studniówce, wypożyczenie i inne pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 21 Maj 2012, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
Kasztanowa
W takim razie, co według ciebie mężczyzna powinien założyć na ślub? Rolling Eyes

Elegancki garnitur przede wszystkim uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
ewelinka89 napisał:
A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p

Według Ciebie, oczywiście język
Niczym dzielny rycerz będę bronił białych koszul przeciw ecru, które mają silnych zwoleników wśród bladych niewiast!


jeśli suknia jest ecru a koszula biała czy na odwrót to na zdjęciach wychodzi to tak, że jedna z tych rzeczy wygląda jak stara albo brudna. wiem bo widziałam- po pierwsze, a po drugie nawet przy kupnie garnitura dla P. ekspedientka od razu zapytała jakiego koloru jest suknia bo do ecru sukni dobiera się ecru koszulę- żeby się nie gryzło tylko współgrało i nie wygladało brzydko na zdjęciach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marlenqa napisał:

jeśli suknia jest ecru a koszula biała czy na odwrót to na zdjęciach wychodzi to tak, że jedna z tych rzeczy wygląda jak stara albo brudna. wiem bo widziałam- po pierwsze


Jeśli fotograf źle się obchodzi z balansem bieli to faktycznie może tak wyjść. Na dobrych zdjęciach różnica nie będzie polegała na tym, że coś wygląda na brudne, zżółknięte itd. uśmiech
Poza tym, jeśli Młody uprze się na białą koszulę (która faktycznie jest baaaardzo elegancka!), a Młoda ma ecru znaczy, że Młody ma zrezygnować z tego eleganckiego elementu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy po ślubie i mamy już pierwsze zdjęcia - ja w sukni ecru, mąż w białej koszuli. Nigdzie nie wyglądam na właścicielkę brudnej sukni uśmiech. Moim zdaniem, te koszule ecru to jakaś nowa moda, kiedyś nie słyszało się o takim dobieraniu do stroju Panny Młodej. Tak jak i nie wybierano strojów świadkom czy rodzicom. My również nie ingerowaliśmy w takie sprawy, jakoś nikt z krzeseł nie pospadał z powodu estetycznego zgorszenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie chciałam dosadnie wskazywać na przykład Margi, na żadnym zdjęciu nic nie wygląda na brudne uśmiech
Dobieranie koszuli rzeczywiście nie jest jakimś obligatoryjną wytyczną w kwestii ubrania Pana Młodego, gdyby tak było, to na ostatnim weselu mój Ł. musiałby mieć kobaltową koszulę, aby do mnie "pasować" lol
Biała koszula jest synonimem elegancji, (nie mówię, że koszula ecru nie jest elegancka!), więc jeśli Młody chciałby takową mieć pomimo stroju Panny Młodej, to nic, tylko gratulować mu zmysłu estetycznego, a nie na siłę przekonywać do innego koloru. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
marlenqa napisał:

jeśli suknia jest ecru a koszula biała czy na odwrót to na zdjęciach wychodzi to tak, że jedna z tych rzeczy wygląda jak stara albo brudna. wiem bo widziałam- po pierwsze


Jeśli fotograf źle się obchodzi z balansem bieli to faktycznie może tak wyjść. Na dobrych zdjęciach różnica nie będzie polegała na tym, że coś wygląda na brudne, zżółknięte itd. uśmiech
Poza tym, jeśli Młody uprze się na białą koszulę (która faktycznie jest baaaardzo elegancka!), a Młoda ma ecru znaczy, że Młody ma zrezygnować z tego eleganckiego elementu?


hehe i wracamy do momentu kiedy trzeba powiedzieć, że ile osób tyle gustów uśmiech ja jestem z tymi dziewczynami, które uważają, że jak suknia ecru to i koszula ecru. uśmiech
a co do świateł to musze się jednak zgadzić ze dużo zależy od fotografa. mam suknię ecru, a na zdjęciach wychodzi jakby była biała, no nie może oślepiająco biala ale biaława

no i nie wskazywalam na przykład Margi, nie chciałam nikogo urazić a jeśli tak zrobiłam to przeprasza, odniosłam się bezpośrednio do słów ewelinki89, ktore cytowałam
a koszula ecru u pana młodego to dla mnie nie nowość, na tych ślubach na których byłam to faceci mieli zawsze koszule w kolorze sukni ślubnej młodej. nie zawsze identyczną odcieniowo bo tych ecru też jest cała masa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że biała a ercu koszula to dla mnie tak niewielka różnica, że nie ma o co walczyć.
Jedyną ważną rzeczą jest dla mnie,żeby pan młody nie włożył koszuli z krótkimi rękawami język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
My jesteśmy po ślubie i mamy już pierwsze zdjęcia - ja w sukni ecru, mąż w białej koszuli. Nigdzie nie wyglądam na właścicielkę brudnej sukni uśmiech. Moim zdaniem, te koszule ecru to jakaś nowa moda, kiedyś nie słyszało się o takim dobieraniu do stroju Panny Młodej. Tak jak i nie wybierano strojów świadkom czy rodzicom. My również nie ingerowaliśmy w takie sprawy, jakoś nikt z krzeseł nie pospadał z powodu estetycznego zgorszenia.


Szczerze mówiąc wątpię, żeby na zdjęciach taką różnicę było widać. Ja do białej kartki przykładałam suknię, żeby uwierzyć, że to nie biel.. Ale bardziej martwiłby mnie efekt 'na żywo';p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie nie martwił uśmiech. I chyba zachwyceni goście też niespecjalnie kłamali. Kurczę, chyba lustro też nie kłamało uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 23 Maj 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
A mnie nie martwił uśmiech. I chyba zachwyceni goście też niespecjalnie kłamali. Kurczę, chyba lustro też nie kłamało uśmiech.


Na pewno, bo pięknie wyglądaliście oczko Może i rzeczywiście w przypadku niewielkiego kawałka koszuli nie jest to widoczne, ale zawsze jakaś obawa.. ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group