Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur po studniówce, wypożyczenie i inne pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Kasztanowa napisał:
Cinnamonnek napisał:
Z doświadczenia - mierzyłam kilka sukienek ecru i jeśli mam być szczera, nie wyglądają za dobrze - jak po prostu biała, upaprana bądź stara suknia smutny a szkoda, bo to kolor wdzięczny.

Są dziewczyny, którym lepiej w ecru niż w bieli uśmiech

Ze mną tak było. W białych sukniach wyglądałam bardzo źle (mam bladą, nieco różową cerę). W sukniach ecru wyglądałam dużo lepiej. Mój mąż miał koszulę w tym samym odcieniu.


Mam identycznie. Tak samo jak mąż źle wygląda w czarnych garniturach, bo za ciemne do jego karnacji. Ale wg niektórych powinnyśmy wyglądać źle, bo pan młody musi mieć obowiązkowo białą koszulę. A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p

Według Ciebie, oczywiście język
Niczym dzielny rycerz będę bronił białych koszul przeciw ecru, które mają silnych zwoleników wśród bladych niewiast!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
ewelinka89 napisał:
A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p

Według Ciebie, oczywiście język
Niczym dzielny rycerz będę bronił białych koszul przeciw ecru, które mają silnych zwoleników wśród bladych niewiast!


Nie jestem w stanie pojąć, że ktoś tak przewrażliwiony na tym punkcie dopuszcza połączenie bieli z ecru. No ale co kto woli oczko

Widocznie trolle internetowe mające problem choćby z określeniem swojej płci lubią siać zamęt dla zasady.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Kat napisał:
ewelinka89 napisał:
A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p

Według Ciebie, oczywiście język
Niczym dzielny rycerz będę bronił białych koszul przeciw ecru, które mają silnych zwoleników wśród bladych niewiast!


Nie jestem w stanie pojąć, że ktoś tak przewrażliwiony na tym punkcie dopuszcza połączenie bieli z ecru. No ale co kto woli oczko

Widocznie trolle internetowe mające problem choćby z określeniem swojej płci lubią siać zamęt dla zasady.

Zamęt? Trolle? Problem z określeniem płci? Chyba troszeczkę zagalopowałaś się, Ewelino. Czy nie możesz pojąć, że biała koszula to nie mój wymysł? To jest zwykła zasada, którą albo ktoś przestrzega, albo nie. Czepiasz się garnituru ze studniówki i w prążek, a dopuszczasz koszule ecru i czarny garnitur? Albo jesteśmy konsekwentni, albo nie. To tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest milion pięćset takich zasad, których "wypada" przestrzegać, ale większość ludzi "przeciętnych" je sobie odpuszcza, zostawiając politykom, ważnym biznesmenom i tym podobnym królom Karolom na wyjątkowo poważne okazje lol
może i na ślub musi być biała koszula, tak jak do butów peep toe musi być goła stopa, a mnóstwo lasek nosi do nich rajstopy czy tam jakieś wymysły bez-palcowe
albo wystające ramiączka od stanika spod różnego typu bluzek-sukienek - to mnie osobiście potwornie razi język i uważam za szczyt wystające elementy bielizny spod ubrania "właściwego" język
ale co z tego? język

fajnie wiedzieć, że są różne takie różne zasady dotyczące męskiego stroju - a każdy i tak wybierze to, co z czym się będzie lepiej prezentował (tudzeż czuł) Cool

a u mojego narzeczonego koszula MUSI być biała w kierunku odcieniu śmietanki, bo śnieżna biel przy mojej sukni będzie wyglądała na niebieską język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:

fajnie wiedzieć, że są różne takie różne zasady dotyczące męskiego stroju - a każdy i tak wybierze to, co z czym się będzie lepiej prezentował (tudzeż czuł) Cool

No i o to chodzi, tylko najwięcej... a nie ważne Cool Biała w Shocked ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
Biała w Shocked ?


język
w sensie biała, ale nie taka śnieżnobiała, idealnie biała, tylko w takim ciepłym, złamanym odcieniu bieli - to jest nadal biały, ale jak przyłożysz śnieżnobiałą do takiej, jaką będzie miał mój narzeczony, możesz uznać, że ta narzeczonego jest prawie ecru język
i garnitur ma czarny język
chociaż teraz tak sobie oglądam różne, to w szarym ciemnym też by fajnie wyglądał... lol


a co powiesz o marynarce z jednym guzikiem? szczyt braku elegancji czy ujdzie na jakieś poważniejsze okazje?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:
Kat napisał:
Biała w Shocked ?


język
w sensie biała, ale nie taka śnieżnobiała, idealnie biała, tylko w takim ciepłym, złamanym odcieniu bieli - to jest nadal biały, ale jak przyłożysz śnieżnobiałą do takiej, jaką będzie miał mój narzeczony, możesz uznać, że ta narzeczonego jest prawie ecru język
i garnitur ma czarny język
chociaż teraz tak sobie oglądam różne, to w szarym ciemnym też by fajnie wyglądał... lol


a co powiesz o marynarce z jednym guzikiem? szczyt braku elegancji czy ujdzie na jakieś poważniejsze okazje?

Nawrócona Smile Marynarka z jednym guzikiem ok, ale moim zdaniem lepiej wyglądają 2 guzikowe. Jako 3-4 w szafie może być ciekawą alternatywą. Stopień formalności jest raczej ten sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie, bardzo mi się podobają takie marynarki slimowane z jednym guzikiem (tzn panowie w takich mi się podobają) Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 20 Maj 2012, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
ewelinka89 napisał:
A biała koszula z suknią ecru będzie wyglądać brzydko;p

Według Ciebie, oczywiście język
Niczym dzielny rycerz będę bronił białych koszul przeciw ecru, które mają silnych zwoleników wśród bladych niewiast!



Mój maż miał białą koszulę, bo ja też nie lubię u panów koszul ecru, poza tym jemu odcień ecru zupełnie nie pasuje. Ja z kolei miałam sukienkę ecru - zapewniam, że w ogóle nie było widać jakiegoś dysonansu między nami, przypuszczam, że nikt nawet nie zwrócił uwagi na tę róznicę kolorów. Wszystko zależy od ogólnego wrażenia, na szczegóły raczej nie zwraca się uwagi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group