Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur po studniówce, wypożyczenie i inne pomysły
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 16:30    Temat postu: Garnitur po studniówce, wypożyczenie i inne pomysły Odpowiedz z cytatem

Mam do was takie pytanie. Posiadam garnitur który kupiłem na studniówkę. Od tamtej pory czyli 4 lata temu używałem go 3-4 razy (w zeszłym roku wcale język). Jest jak nowy. Nie jest on koloru czarnego tylko taki grafitowy z paskami od góry do dołu.

Pytanie brzmi czy muszę kupić nowy czarny czy mogę użyć tego ze studniówki. Nie uśmiecha mi się wydawać około 400zł na nowy garnitur.

Jedyne co bym kupiło to biała koszula i krawat biały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy garnitur za 400 zł pewnie nie będzie wyglądał lepiej, niż ten ze studniówki, więc z takim podejście do sprawy, może spokojnie iść w tym starym Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ze studniówki kosztował trochę ponad 300zł i nie uważam by wyglądał źle. Zapomniałem dodać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Jak kupowaliśmy garnitur dla M, to na początku w sklepach mówiliśmy że ślubny- a tam nam ceny sadzali ok 1tys, a jak mówiliśmy, że szukamy tylko garnituru, tak na okazje wesela, świąt ect to nagle jego cena spadała do max 500zł Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak teraz pisałem na gg z narzeczoną i napisała że śmiało mam ubierać ten ze studniówki. Pisała że szkoda wyrzucać kasę w błoto na nowy jak ten jest w dobrym stanie.

Ps. Tak to właśnie jest z tymi sprzedawcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Wiecie co? Jak kupowaliśmy garnitur dla M, to na początku w sklepach mówiliśmy że ślubny- a tam nam ceny sadzali ok 1tys, a jak mówiliśmy, że szukamy tylko garnituru, tak na okazje wesela, świąt ect to nagle jego cena spadała do max 500zł Rolling Eyes

Zależy czego się oczekuje. Przyzwoity garnitur wieczorowy z dobrej jakościowo wełny musi kosztować minimum ok. 1 tys. zł. Za poliestrowego "zwyklaka" oczywiście nie ma sensu tyle płacić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mój studniówkowy to taki "zwykły" poliestrowy. Więc cena 300zł z groszami jest adekwatna. Ale mi ta zwykłość nie przeszkadza.

Raczej chodziło mi czy musi na weselu być czarny nowy garnitur. Czy w niczym nie przeszkadza używany nie czarny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette gorzej jak taki sam "zwyklak" przy zmianie nazwenictwa np ze studniówkowego na ślubny, również zmienia cenę na 2x droższą.
W jednym sklepie gościwka dwa razy pokazywała nam jeden i ten sam garnitur, raz za 950zł, a drugim razem (po miesiącu czasu), już był za 450zł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z czymś takim, szczerze mówiąc.......
Znaleźliśmy świetny garnitur za 500zł, 80% wełny.
Wzięlibyśmy i 100% wełny, ale żaden sie nie układał na P, a jeśli marynarka fajnie leżała- to spodnie szyte były na modłe "pedalską" (cytat z P) czyli wąskie ja nie wiadomo co
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co ślubne drożej kosztuje. Sprzedawcy/usłogodawcy sądzą najwyraźniej, że człowiek w euforii i ślubnym amoku weźmie wszystko za każdą cenę. Rolling Eyes
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group