Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przesądy - ciąża i dziecko
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak a mi całą ciąże złośliwcy wmawiają, że będę miała dziewczynkę bo zbrzydłam i mam trądzik którego nigdy wcześniej nie miałam także takie pierdoły co sobie ludzie gadają to mam w zadku ..........
aczkolwiek na początku mnie drażniły tymbardziej, że co lepsi próbowali wręcz mi wmawiać, że zobacze, że urodzi się dziewczynka.
ludzie niekótrzy to popaprane chamy, które kobiecie w ciązy potrafią powiedzieć więcej przykrych słów niż kiedykolwiek usłyszała.
i tyle
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna ale powiem Ci, że jeszcze gorzej będzie jak Ci takie przemądrzałe baby zaczną mówić, że źle się dzieckiem opiekujesz Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
blondyna142 napisał:
straszna_dama napisał:
Blondyna, błagam. Co może być w kokardkach?


nie wiem ale wole dmuchac na zimne Cool


No błagam, jak można w takie pierdoły wierzyćpytajnik Dobija mnie jak ludzie chodzący do kościoła, po ślubach kościelnych wierzą w zabobony, horoskopy itp Rolling Eyes i jeszcze dzieci w taki ciemnogród wciągają :-S

Mnie mówili, że jak w ciąży mam mięsowstręt to będzie dziewczynka Razz i co? Razz

W kokardkach jest materiał. To na pewno. język
Szczęka mi opadła i została...
A jak nie podmuchasz na zimne, to co będzie? Moja córka kokardki nie widziała, złe w nią nie wstąpiło, nie choruje, nie ma trądu, nikt jej nie zauroczył. Jest normalnym, zdrowym dzieckiem, a kokardkę za jakiś czas będzie miała na kucykach.
W głupoty nie wierzę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o własnie to mówię wszystkim, którzy gadają mi o zabombonach, żeby przeszli się do kościoła, pomodlili i ewentualnie z jakiś księdzem porozmawiali na ten temat...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech eeee,my też żadnych kokardek nie mamy Shocked cholera Shocked może to dlatego Lenka ma kolki język żarcik taki oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
uśmiech eeee,my też żadnych kokardek nie mamy Shocked cholera Shocked może to dlatego Lenka ma kolki język żarcik taki oczko


przelej jajko nad głową i otrzyj ją podkoszulką swoją lol

Ale ja się przyznam przy wózku mam kokardkę (w sumie nie kokardkę a czerwonego kwiatuszka) język wózek był prezentem od moich rodziców i został dostarczony z kokardką a nie chciałam robić mamie przykrości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj na każdą okazję znajdzie sę zabobon. Aczkolwek o tych sznurkach, koralkach to pierwsze słyszę, że o relacji włosy-zgaga nie wspomnę, ale nie dalej jak kilka dni temu małż mi zafundował nowinę, że dzewczynka wyciąga z matki urodę, na co odparowałam, że ostatnio koleżanka urodziła córkę, a jakoś na własnym weselu jej nie poznaliśmy, bo tak wyładniała (była w 5 miesiącu). Co do kokardek, to pewnie będzie, bo jakoś tak mi się "dzieciowo" kojarzy. Moja sostra miała taką przy łóżeczku i wózku. Ja podobno dumnie obnosiłam czerwoną biedronkę na poduszce uśmiech
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydzieliłam temat o przesądach, bo w ciążowych dolegliwościach zrobiły się już 3 strony OT język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="nimfa"]
e-nina napisał:
uśmiech eeee,my też żadnych kokardek nie mamy Shocked cholera Shocked może to dlatego Lenka ma kolki język żarcik taki oczko


przelej jajko nad głową i otrzyj ją podkoszulką swoją lol

oooo,a jak mi niezdarze upadnie to jajo na dziecię moje i się wylęknie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak mamy wydzielony temat to jeszcze tylko wspomnę, że jak dziecku wychodzą ząbki to trzeba posmarować główkę masłem żeby nie pękła czaszka lol a jak już pierwszy wyjdzie to koniecznie mama musi kupić jakieś nakrycie głowy, żeby dzicko nie miało problemu z mową. A i jak dziecko zacznie gaworzyć to trzeba mu dać klucze, żeby mowę otwierały lol

moja babcia to prawdziwa kopalnia zabobonów język choć ten z pękającą czaszką troszkę przerażający Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group