Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
tiara
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 18 Sty 2017, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż próżniowy podobno pomaga w walce z cellulitem
_________________
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mukonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 9 Lut 2017, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto przemyśleć medycynę estetyczną. Na przykład w Poznaniu dobra opcja jest tutaj http://www.beauty-factory.pl
_________________
Czasami myśli doganiają cię, nawet jeśli pokonasz kilometry, żeby zostawić je za sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
systyneczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 3
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej siłowni jest taka rolka do masowania, na której się siada. Dopiero kilka razy na niej byłam i przyznam szczerze, że na początku nie było zbyt przyjemne, ale podobno w połączeniu z ćwiczeniami działa. Zobaczymy, czy to prawda.

Słyszałam też, że cellulit to efekt nieodpowiedniej diety a nawet stresu. Dietę jeszcze rozumiem, ale ciężko wyeliminować cały stres... Co o tym myślicie?
_________________
LaGuel Ursynów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaMarkiewicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie ma tendencje do cellulitu to niestety ciężko się go pozbyć całkowicie. Ja już wypróbowałam chyba wszystkie możliwe sposoby i efekty są, ale to nie jest tak, że wszystko znikło Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia343
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!

Też zmagałąm się z cellulitem. Najbardziej widoczne to było na udach. Miałam z tego powodu straszny kompleks a wszystkie suplementy nie dawały mi pożądanego efektu.

Jakiś czas temu trafiłam na ten artykuł - http://dietworldpro.com. Ten produkt przedstawiony w tym artykule pomółg mi zejść z 78 kilogramów do 57 i ujędrnić moją skórę uśmiech

Polecam wszystkim którzy mają jakikolwiek problem z cellulitem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 6 Maj 2017, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wiecie że, jedną z metod mających za zadanie redukcję cellulitu jest lipoliza. Można ten zabieg wykonać w klinice MediArt Instytut w Poznaniu. Zabieg ten jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku cellulitu, którego nie są w stanie zredukować mniej inwazyjne metody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że sposób walki z cellulitem zależny jest od tego, jaki jest jego rodzaj. Kremy, masaże, zabiegi to na pewno jest ważne, plus zainwestować w profesjonalny zabieg w salonie urody. Zmienić dietę, wykluczyć z niej słodycze i ograniczyć sól, dużo ćwiczyć, szczególnie te partie ciała na których wystąpił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robię sobie peeling kawowy: kawa, trochę żelu pod prysznic żeby się pieniło, cynamon i wcieram i wcieram i wcieram,potem wklepuję serum termoaktywne eveline slim extreme. no i ćwiczę, nie jem słodyczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mogę polecić bandaże Arosha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kirusia
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celulitu jest się bardzo ciężko pozbyć i potrzeba do tego wiele ćwiczeń i dietę. Ja sobie trochę pomogłąm przed ślubem i posłam na laserową liposukcję do http://bodycareclinic.pl/. Zabieg nie jest bardzo bolesny a w większości rozbija grudki celulitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group