Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lip 2015, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myślicie da rade taki masaż samemu wykonać, kupiłam bańki w przypływie emocji i olejek, ale jakoś nie mogę się zebrać by to sama zrobić. Któraś próbowała? pomocy
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 29 Lut 2016, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabiegi Venus Freeze w Vici Clinic w Krakowie. To termolifting, czyli podgrzanie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna i sprężysta, a cellulit znika. Polecam bo sama chodziłam po ciąży i widać dużą różnicę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sZosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2016, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to polecam zabieg endermologia. Bezbolesny, bezpieczny i efekt murowany. Z cellulitem trochę się namęczyłam a nic nie pomagało, dlatego zdecydowałam się na ten zabieg w instytucie new look http://instytut-urody.com/endermologia.html Z efektu byłam bardzo zadowolona, bo cellulitu jakby nigdy nie było, a rozstępy nie są już tak widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 29 Lip 2016, 2:16    Temat postu: karboksyterapia Odpowiedz z cytatem

A próbowałyście karboksyterapii? U mnie akurat ta metoda się sprawdziła, jeśli chodzi o cellulit, a zaproponowano mi ją w warszawskim Instytucie Urody New Look. Zabiegi przywróciły mojej skórze jędrność i elastyczność oraz zlikwidowały nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit w takich okolicach, jak: brzuch, pośladki, uda, kolana i łydki. Teraz wreszcie nie wstydzę rozbierać się na plaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 27 Paź 2016, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety często w parze z cellulitem idą rozstępy... A tu już trzeba walczyć z grubej rury oczko Warto się zastanowić nad laserowym usuwaniem rozstępów, to zabiegi trochę bolesne ale dające świetne efekty. Tego typu zabiegi można wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Już po 1-2 zabiegach widać efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elobobi
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda dziewczyna ma celulit. Najlepiej używać kremów i ćwiczyć oczko ćwiczenia ujędrniają.
--
studia bhp warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 7 Lis 2016, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zdecydujesz się na jakieś zabiegi ujędrniające? Zajrzyj na stronę Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/, to świetne miejsce w Krakowie. Wykonują zabiegi na twarz i na ciało na najwyższym, światowym poziomie. Zresztą zobacz sama, kto tam pracuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno dieta i ćwiczenia pomagają się pozbyć cellulitu, ja bym jeszcze dodała jakiś naprawdę dobry kosmetyk z borowiną http://freshandnatural.pl/blog/news/skladnik-borowina-czarne-zloto bo ona słynie ze skuteczności w walce cellulitem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałamze karboksyterapia jest bardzo skuteczną i polecaną metodą. Sama jednak nie wiem czy bym się na to zdecydowała. Raczej nie ponieważ bałabym się bólu ( w końcu w grę wchodzą tutaj igły.....).

Mogę polecić Wam kilka metod zrzucenia cellulitu. Mianowicie:
bieganie ( nawet na rowerku stacjonarnym)
masaże bańką chińską - można sobie samodzielnie zamowić
no i peeling z kawy

Ogólnie dobry artykuł znajduje sie na tej stronie:
http://szczuplapannamloda.pl/jak-pozbyc-sie-niechcianych-kilogramow-przed-slubem-poznaj-kilka-cennych-wskazowek/

Jest tutaj kilka porad na temat tego jak pozbyc się niechcianych kilogramów przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laser227
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłe zabiegi przed ślubem polecacie, super opcje !
_________________
see facts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group