Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chyba każda kobieta... Warto pierw rozpoznać, jaki rodzaj, a potem dobrać odpowiedni zabieg. Mi pomogli na konsultacjach w Prime Medic - karboksyterapia okazała się strzałem w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justa22
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob 2 Maj 2020, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dobrze sprawdza się serum ujędrniające z efektem antycellulitowym Body Positive Bielendy. Super nawilża i odżywia ciało a przy tym wyraźnie ujędrnia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pierz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy, balsamy, tabletki, zabiegi - wszystko jak najbardziej ok, tylko, że są to dodatki, które skracają walkę o wymarzony wygląd skóry.

Warto zacząć od kuchni, czyli tego co jemy. Następnie aktywność fizyczna, czyli po prostu regularnie się ruszać. Wtedy dopiero wchodzą do gry wspominane "dodatki"... Można też dorzucić kilka domowych sposób, peeling kawowy, zabiegi z zielonym ogórkiem, czy inne proste i tanie metody (https://kowalezdrowia.pl/jak-pozbyc-sie-cellulitu).

Niestety taka nasza wada, że wszystko byśmy chcieli jak najłatwiej, bez kropli potu i wyrzeczeń. Podobnie jak z odchudzaniem... Nawet sławne gwiazdy, mają cellulit także na pocieszenie: cellulit dotyczy nawet tych "Wielkich" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem trenerem personalnym i moja żona również miała z tym problem. Regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta pomogły. Sprzęt możesz kupić naprawdę bardzo tanio np. tutaj https://kronos-shop.pl/ a dieta nie wyniesie się więcej niż tak jakbyś codziennie jadła na mieście uśmiech Napisz na priv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej? Ja słyszałam, że endermologia przynosi świetne efekty. Moja przyjaciółka się zdecydowała i jest bardzo zadowolona. Poczytajcie o tych zabiegach na stronie Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/endermologia/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka01
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 15

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 13:13    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Dieta Rybnik, świetnie ułożona, na pewno pomoże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta, ćwiczenia, picie dużej ilości wody, masaże, peelingi plus bańki chińskie na zmianę szczotkowaniem na sucho.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 7 Lip 2020, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałyście masażu bańką chińską? jesli nie, to polecam. masuję się regularnie od mca i jest różnica zdecydowanie! skóra wygłądzona i napięta, gdy ścisnę palcami też jakby mniej oczko
można masowac u masażysty, a jek nie macie czasu dojeżdzać na masaże, to samemu w domku. Koszt kompletu baniek to ledwie ok. 30 zł, więc za bezcen!

Z kosmetyków polecam Sinial:
https://www.kreatywna.pl/uroda/krem-na-cellulit-sinial-pozbadz-sie-cellulitu/

Więcej na jego temat poczytacie sobie na tej stronie. Bardzo dobry kosmetyk o dość intensywnym dzialaniu.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cellulit to była moja zmora ale dzięki zabiegom w ESDERM we Wrocławiu już nie mam śladu po tym problemie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 9:55    Temat postu: peeling Odpowiedz z cytatem

Zmagałam się z cellulitem przez kilka lat, aż zaczęłam regularnie stosować Bielenda peeling papaja. Moja skóra jest ujędrniona, zregenerowana i wygląda zdecydowanie lepiej. Dodatkowo polecam odpowiednie ćwiczenia i zdrową dietę, które pozytywnie wpływają na wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group