Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 20:55    Temat postu: Cellulit - jak walczyć? Odpowiedz z cytatem

[ccc

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlo, ja mimo, że należę do osób szczupłych to tendencje do cellulitu mam niestety w genach chyba... oprócz wymienionych przez Ciebie sposobów (których wszystkich próbowałam) mam zamiar przetestować w najbliższym czasie (dokładnie 4 maja jestem umówiona na wizytę) masaż bańkami chińskimi w studiu urody (zafundowałam sobie karnet - 10 zabiegów). Mojej mamie pomogło 5 zabiegów - cellulit stał się dużo mniej widoczny - ja mam dużo mniejszy niż mama (właściwie tylko z tyłu ud, pod pupą) i mam nadzieję, że zwalczę go w ten sposób całkowicie. O wrażeniach i efektach napiszę później jak już doświadczę na własnej skórze (ponoć boli trochę) Evil or Very Mad
Dodatkowo 2 razy w tygodniu śmigam na aerobik (trening interwałowy, bądź specjalne zajęcia o nazwie ATC - antycellulit Very Happy ).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxc

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu mam gonić? Chyba nie ma takiego tematu?

U mnie skutkuje tylko jeden sposób.. Regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie i wykorzystywanie męża do masażów. Niestety same preparaty czy masaże pomagają tylko trochę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy na pewno sie przydadzą ale myślę, że przede wszystkim regularne ćwiczenia uśmiech
Zależy gdzie tego cellulitowego dziada masz, ja mam trochę na nogach
i na pewno pomaga ruch- ja jeżdżę na rowerze, czasem biegam , i latam na areobik jak czas pozwoli

No i jako że o masażach wiem wiele, to masaż, na pewno wszystko to można rozbić zmniejszyć widocznośc, ujędrnić skórę przez odpowiednie masaże ( ogólnie sztuka masażu ciężka nie jest) ja bym upolowała coś na gruperze , albo poszukała na jakimś serwisie ogłoszeniowym kogoś z dojazdem do domu, albo kogoś kto nie pracuje w gabinecie kosmetycznym uśmiech będzie taniej . a masaży na pewno musi być seria - ok 10 zabiegów.
Masaż rozgrzewa tkaną , podnosi temperaturę , pomaga "usunąć" blizny itd , lepsze krążenie, skóra robi się piękniejsza i jędrniejsza uśmiech

nie inwestowałabym w leki

co do masażu bańkami chińskimi - słyszałam same superlatywy uśmiech sama się zastanawiałam nad zrobieniem sobie takiego prezentu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 5:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bańka chińska podobno fajna uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam, ale teraz zostały juz tylko "niedobitki". Jak ścisnę skórę to widać smutny . Walczę z nim dietą ( mało cukru, soli, dużo wody i zielonej herbaty), ćwiczeniami ( ostatnio kopanie worka bokserskiego), peelingiem kawowo-imbirowym i masażem bańką chińską. Bańka rulez
!
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2012, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na profilu CelluOff na facebooku można zamówić darmową próbkę tabletek (10 ich jest) na cellulit. Nie bardzo w to wierzę, ale paczka kosztuje 129 zł, więc może w połączeniu z tyle kosztującym Elancylem jakąś malutką poprawę zobaczę;p

Tylko jeden minus, że wysyłają zwykłym listem, więc może nie dojść. O dziwo do mnie dotarła, a to się nieczęsto zdarza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla napisał:
Fantazjo, właśnie tak myślałam jeszcze o jakimś zabiegu wspomagającym... daj koniecznie znać jak te bańki! Możesz zdradzić ile kosztuje taki karnet na 10 zabiegów? (...)


Przepraszam, zapomniałam tu ponownie zajrzeć Embarassed

Carlo, u mnie w mieścicie taki karnet na 10 zabiegów bańkami (a po nim jeszcze jakieś tajemne błotko na nogi) kosztuje 260 zł. (podobno promocja oczko ) idę pierwszy raz pojutrze to dam znać jak było uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurczę, to tanioszka lol zaraz się zabiorę za szukanie u siebie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group