Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o siebie ma niewątpliwie wiele plusów i warto to robić. Nie trzeba wcale do tego wiele, bo tak naprawdę wystarczą chęci i rośliny, ze strony http://realife.pl/ile-kosztuje-powiekszanie-ust/ dowiesz się jak skomponować ich mieszanki, tak by skutecznie działały w Twoim problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawie zapowiada się ten balsam z Eveline slim extreme. Sama myślę o jego zakupie ze względu na opinie, jakie o nim słyszałam. Daje naprawdę świetne efekty, widoczne gołym okiem - skóra jest jędrniejsza, wygładzona, przynajmniej moje kolezanki są zadowolone z niego. Tylko ze warto też pamiętać o odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej bo ten balsam to dobre uzupelnienie, ale ćwiczeń nie zastąpi oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 17:20    Temat postu: CELLULIT Odpowiedz z cytatem

Z cellulitem to ja walczę od bardzo dawna, choć wcześniej o nie był tak widoczny, jak teraz, kiedy nagle przytyłam 15 kg. W większości to cellulit wodny, ale też tluszczowego też by się trochę znalazło. Myślałam nad przetestowaniem balsamu antycellulitowego Bioliq Body- apteka internetowa Wapteka ma go w swojej ofercie w rozsądnej cenie. Ciekawe, czy by mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną opcję diety antycellulitowej ma Wygodnadieta. Smaczna, świeża, zdrowa a przede wszystkim skuteczna. Ja zamawiam i jestem bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portal https://klinikiurody.com.pl/ zrzesza najlepsze polskie kliniki urody, co za tym idzie, możesz szybko i bezproblemowo porównać najlepsze kliniki ze swojego miasta i wybrać tą najlepszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaylan67
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowaliście może masażu limfatycznego? Słyszałam, że na celulit sprawdza się świetnie, oczyszcza organizm z toksyn. Zastanawiam się nad tym zabiegiem.
_________________
masaż limfatyczny poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce z cellulitem mogą być pomocne kosmetyki z aloesu https://forever-kosmetyki.pl Jest to aloes w najczystszej postaci a jak wiadomo jest bardzo dobry na skórę i różne inne dolegliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 14:50    Temat postu: dodaci prehrani Odpowiedz z cytatem

Treba se definitivno boriti protiv celulita. Najbolje je izgubiti nekoliko kilograma. A dodatak poput Prolesan Pure-a omogućava vam da izgubite kilograme.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba jakoś zmiękczać skórę. Może Ci w tym pomóc np. oliwa z oliwek. Sam kupowałem z tej witryny https://www.le-petit-marseillais.pl/sk%C5%82adnik/oliwa-z-oliwek i produkt okazał się być świetny. Zadowolona jest również moja żona. Jeżeli nie macie pojęcia na co postawić, to jak najbardziej polecam to rozwiązanie.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczna87
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się dobrze sprawdza olejek brzozowy z Weledy, antycellulitowy, ten konkretnie: https://www.apo-discounter.pl/weleda-antycelullitowy-olejek-brzozowy-200ml-pzn-00615569
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group