Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę ja to kręcę tym hulahopem po pół godziny wykrzyknikwykrzyknik! i nie widzę efektów, oprócz tego jeżdże na rowerze i nie jem kupowanych śłodyczy, czipsów batoników, nie jem wieczorem , czasem coś zjem "domowego" jakieś ciasto czy coś

może dlatego że mam sportowe kółko ? nie obciązone ?albo efekty są w drodze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, ja mam zwyczajne, różowe hula-hop ze sklepu z zabawkami za 3 zeta język na efekty zawsze trzeba poczekać uśmiech a ile czasu już kręcisz? ja od jakichś dwóch tygodni więc niestety na swoim doświadczeniu nie mogę nic powiedzieć, ale z kim nie rozmawiałam to mówili, że hula-hop daje efekty uśmiech Może u Ciebie jest jeszcze za wcześnie...
W ogóle mam wrażenie, że częściej słyszy się, że kobieta schudła, niż że pozbyła się tego draństwa - cellulitu Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym na to nie wpadła, że hula hop może pomóc w walce z cellulitem Wink Prędzej mięśnie brzucha, talia... uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba,że ma się cellulit na talii uśmiech
ja jednak też myślę,że ujędrnia brzuch, czuć mięśnie jak się człowiek tak okręci
hula hop mam może miesiąc już jakoś tak uśmiech juz mam wprawę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Ściana Przecież cellulit można mieć na całym ciele.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agonek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 26
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 3 Maj 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja napisał:
Carlo, ja mimo, że należę do osób szczupłych to tendencje do cellulitu mam niestety w genach chyba... oprócz wymienionych przez Ciebie sposobów (których wszystkich próbowałam) mam zamiar przetestować w najbliższym czasie (dokładnie 4 maja jestem umówiona na wizytę) masaż bańkami chińskimi w studiu urody (zafundowałam sobie karnet - 10 zabiegów). Mojej mamie pomogło 5 zabiegów - cellulit stał się dużo mniej widoczny - ja mam dużo mniejszy niż mama (właściwie tylko z tyłu ud, pod pupą) i mam nadzieję, że zwalczę go w ten sposób całkowicie. O wrażeniach i efektach napiszę później jak już doświadczę na własnej skórze (ponoć boli trochę) Evil or Very Mad
Dodatkowo 2 razy w tygodniu śmigam na aerobik (trening interwałowy, bądź specjalne zajęcia o nazwie ATC - antycellulit Very Happy ).


bańska chińska... kojarzy mi się z bólem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agonek, ja się dzisiaj przekonam z czym mi się będą dalej kojarzyć oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa jestem jak Ci się spodoba lol czekam na relacje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agonek napisał:
Fantazja napisał:
Carlo, ja mimo, że należę do osób szczupłych to tendencje do cellulitu mam niestety w genach chyba... oprócz wymienionych przez Ciebie sposobów (których wszystkich próbowałam) mam zamiar przetestować w najbliższym czasie (dokładnie 4 maja jestem umówiona na wizytę) masaż bańkami chińskimi w studiu urody (zafundowałam sobie karnet - 10 zabiegów). Mojej mamie pomogło 5 zabiegów - cellulit stał się dużo mniej widoczny - ja mam dużo mniejszy niż mama (właściwie tylko z tyłu ud, pod pupą) i mam nadzieję, że zwalczę go w ten sposób całkowicie. O wrażeniach i efektach napiszę później jak już doświadczę na własnej skórze (ponoć boli trochę) Evil or Very Mad
Dodatkowo 2 razy w tygodniu śmigam na aerobik (trening interwałowy, bądź specjalne zajęcia o nazwie ATC - antycellulit Very Happy ).


bańska chińska... kojarzy mi się z bólem Sad


Mężczyźni raczej nie dbają o usuwanie cellulitu.. A jeśli jeszcze raz zobaczę bezsensowne wpisy, które mają tylko pokazać linki w podpisie (co jest niezgodne z regulaminem) będę Twoje wpisy kasować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzicie, zapomniałam Wam powiedzieć jak było na bańkach. Otóż - ból i owszem jest, ale do zniesienia (chociaż po wewnętrznej stronie ud to masakra trochę, dobrze, że byłam u znajomej na tych bańkach bo aż zaklęłam i obie zaczęłyśmy się śmiać oczko ). Siniaków nie mam (a ponoć się zdarzają), jedynie kilka drobnych podskórnych krwiaczków (to podobno normalne, zresztą już widzę, że się szybko wchłoną). Na drugi dzień trochę bolała mnie skóra Shocked - takie śmieszne uczucie. Generalnie trudno zauważyć drastyczną różnicę po jednym zabiegu, ale myślę że efekt końcowy będzie zadowalający - koleżanka twierdzi, że powinno udać się całkiem pozbyć tego dziadostwa. Najprzyjemniejsza chwila z zabiegu to gdy już po skończonym masażu bańkami na nogi zostało nałożone chłodniutkie błotko z borowiny buja w obłokach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group