Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cellulit - jak walczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz/miałaś cellulit?
Tak
90%
 90%  [ 36 ]
Nie
10%
 10%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używałam (muszę zacząć z powrotem używać Rolling Eyes ) kremu eveline slim extreme 3D. Naprawdę widać po nim efekty, jeśli dołączy się do tego jeszcze jakiś trening. Niestety po odstawieniu kremu i skończeniu treningów cellulit wrócił smutny No i będę teraz z nim walczyć na nowo. W ten sam sposób, ale nie popełnię tego błędu i będę ćwiczyć na siłowni przynajmniej 2 razy w tygodniu po skończonej kuracji uśmiech

Co do baniek chińskich, ja sama ich nie umiem używać. Ale mam znajomą masażystkę i chyba się do niej wybiorę na kilka serii Cool Zupełnie o tym zapomniałam Twisted Evil

A tak na koniec, uważam że ruch jest najlepszym sposobem, steper, orbitrek, bieżnia, wchodzenie i schodzenie po schodach itp itd uśmiech Od tego trzeba zacząć uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shadow's masz rację - ruch przede wszystkim - każda forma jest dobra uśmiech ja nawet ostatnio jak idę z psem na spacer to podczas marszu staram się spinać pośladki na zmianę - nie wiem czy działa bo sama nie umiem dostrzec różnicy natomiast M. stwierdził ostatnio, że pupa mi się zmieniła na lepsze Embarassed do tego aerobik (sorry, na siłowni nie potrafię się zmusić do ćwiczeń - ktoś musi nade mną stać i nadawać tempo oczko ). Jeśli chodzi o kosmetyki to mam jakiś antycellulitowy żel pod prysznic z takim masażerem zakładanym na rękę i żel dwufazowy z Avon (taki szary) - jest ok pod warunkiem, że się regularnie stosuje a mnie się nie chce język wczoraj natomiast M. stwierdził, że jak mi się nie chce to on mi może robić masaże razem z tym żelem i będzie 2 w 1 Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja- banke chinską masz na daną partię ciała- np. nogi, pośladki, brzuch ? czy jakoś inaczej ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam, że na diecie białkowej bardzo poprawia się wygląd skóry - chudy nabiał + duże ilości wody oraz ograniczenie wszelkiego rodzaju "śmieciowego" jedzenia dają bardzo dużo uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn, ja sobie zażyczyłam tylko nogi (pośladków się krępuję mimo, że kosmetyczka to koleżanka z liceum - wiem, dziwna jestem oczko ) - z tym, że karnet w jednej cenie - tylko nogi lub nogi+pośladki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja raz w życiu pozbyłam się cellulitu w 100%- ćwicząc 5 razy w tygodniu po 90 minut przez 4 miesiące lol
Najgorsze, co mnie martwi- to rozstępy- u mnie występujące wszędzie, gdzie sie da Mad
Ale na to nie ma rady niestety. Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
A ja raz w życiu pozbyłam się cellulitu w 100%- ćwicząc 5 razy w tygodniu po 90 minut przez 4 miesiące lol
Najgorsze, co mnie martwi- to rozstępy- u mnie występujące wszędzie, gdzie sie da Mad
Ale na to nie ma rady niestety. Twisted Evil


A co ćwiczyłaś ? W sensie siłownia, fitness ?

Myślicie, że bieganie też może pomóc ?
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko może pomóc ja albo na siłkę chodziłam ( bez fitnessu bo nie lubię) albo na rowerze pomykałam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że bieganie też może pomóc uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno dobre jest też hula-hop uśmiech w sumie to ćwiczenia dla mega leniwych - jak ja Very Happy wystarczy 5/10 minut dziennie i efekty są uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group