Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakazane piosenki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lglglg69
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 57
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 10:30    Temat postu: Zakazane piosenki Odpowiedz z cytatem

"Moi mili Państwo,proszę się nie gniewać,
bo to na weselu,wszystko można śpiewać"

Kiedyś kapela zadawała taki temat przy "przyśpiewkach" i tylko niektóre zwrotki, bardziej "figlarne" były pomijane.
Zawsze, albo prawie zawsze znajdzie się na weselu wujek, stryjek, kuzyn czy ktokolwiek,który po kieliszku chce coś zadedykować lub usłyszeć na weselu swoją ulubioną piosenkę. Zasada jest taka, że się nie odmawia. Nawet wtedy, gdy wiadomo że Młodzi nie będą tą piosenką zachwyceni.
Generalnie gra się "pod nogę". Są utwory, które zawsze się sprawdzają na weselu i je się po prostu gra. Są takie - wymieniane tu przez większość - których i zespół nie lubi,ale...gra. ostatnio do znudzenia gramy "ona tańczy dla mnie" czy "oj tam oj tam". Wierzcie mi,że zadowolenie z grania zależy od ...Gości. Po 30 min wiadomo,czego oczekują i przy czym będą się bawić. Poza tym, jeśli w repertuarze zespół ma więcej niż 120 utworów nie musi się niczego obawiać.
Ani zespół, ani Dj tak naprawdę nie mają decydującego wpływu na muzykę, choć czasami warto narzucić pewien klimat /przy weselach bankietowych/. Najważniejsi są Młodzi, ale wesele organizują dla Gości i to Goście decydują o obliczu wesela. Inteligentna kapela szybko się połapie,"rzemieślnicy" będą szukali list z utworami ,Dj szukał po tytułach w laptopie Shocked język
popr.pisownię/mod/
_________________
Przyjdź do nas do pubu gdzie gramy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZuzannaKonieczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zakazane już są wszelakie stare "hity" jak ani me ani be czy jakieś tam niech żyje wolność. Nie wiem nie znoszę tego kompletnie. Przez tyle lat się muzyka tak mocno pozmieniała a nadal na weselach to można usłyszeć. Koszmar.
_________________
Tu czasem piszę https://kosmetykiperfumy24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to bardzo ciekawy temat. Nie wiedziałam, że są takie piosenki. Ja to akurat lubię na wesolo, dlatego najczęściej słucham szantów. Ostatnio moim hitem jest kiedy szliśmy przez pacyfik Dajcie znać, czy znacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mataa56
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2023
Posty: 3
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon 23 Paź 2023, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie piosenki nie są zakazane uśmiech Po prostu ich tekst niekoniecznie pasuje na uroczystość ślubną uśmiech Po prostu warto wsłuchiwać się "co autor ma na myśli" uśmiech
_________________
Praktyczny cennik usług remontowych z Krakowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group