Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakazane piosenki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi się ta piosenka i już!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Nie podoba mi się ta piosenka i już!

Wow, siadłabym do stolika i chyba na parkiet już nie wyszła gdyby mi PM coś takiego powiedziała, szczerze Shocked Odechciałoby mi się tego wesela w ciągu sekundy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak odpowiesz komuś?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife Nie, tak nie odpowiem. To po prostu moje zdanie. Poza tym zgadzam się z lauraire.Wątpię, by goście mieli takie życzenia.

lauraire napisał:
Jak dla mnie wesele to nie koncert życzeń, niech każdy zamówi sobie swoją ulubioną piosenkę poczynając od black metalu (takiego fanatyka też będziemy mieć na weselu) kończąc na wspominanym "Straciłaś Cnotę" i z wesela zrobi się jeden wielki chaos...
Myślę, że jeśli zrobi się dobrą listę, która będzie odpowiednio zrównoważona i każdy znajdzie coś dla siebie, nikt wtedy nie stanie się pokrzywdzony i nikt nie będzie się o nic dopominał, a jeśli ciągle muzyka jest grana/puszczana na jedno kopyto to nie ma się co dziwić, że goście przychodzą i się proszą


Temat uważam za zamknięty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma prawo się jej nie podobać, a może źle się jej kojarzy, myślę, że wyrozumiały gość to zrozumie i nie będzie się obrażał o taką bzdurę wykrzyknik

Mam nadzieję, że Nasi goście będą bardziej wyrozumiali i zrozumieją, że jakby każdy miał wybierać sobie piosenkę to było by ciężko i że akurat tych 3 piosenek nie chcemy, może są dla Nas przykre.. ? 3 piosenki bez których można się obejść spokojnie.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest forum, każdy ma prawo do swojego zdania. Wypowiadając własne musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje.

Wesele moim zdaniem jest dniem kompromisów i nie zaprzątania sobie głowy pewnymi sprawami. Para młoda powinna być uśmiechnięta, otwarta, przyjazna dla wszystkich (czy im się to podoba czy nie). Żadnej z nas na pewno nie podobałoby się, gdyby na parkiecie wziął nas w obroty pijany spocony wujek - no ale co, wyrwę się i powiem: sorry wujku, nie chcę z tobą tańczyć? Piosenka trwa 3 minuty, korona mi z głowy nie spadnie jak zatańczę. Podobne mam zdanie jeżeli chodzi o "zakazane piosenki".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Ma prawo się jej nie podobać, a może źle się jej kojarzy, myślę, że wyrozumiały gość to zrozumie i nie będzie się obrażał o taką bzdurę wykrzyknik


Myślę, że żadna piosenka nie wywoła spazmów ani potoku łez smutku na twarzy PM i moim zdaniem to PM powinna przymknąć oko na taką "bzdurę".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pozostaje mi nic jak tylko zgodzić się z dziewczynami.
Chyba trochę inaczej pojmuję 'zakazane piosenki' niż Wy. U nas nie będzie 'cudownych rodziców', ani 'kaczuch' i zamienimy je na coś innego... Dajemy dj'owi płytę z piosenkami, które muszą być. Z resztą muzyki zdajemy się na niego, on prowadzi wesela, widzi przy czym ludzie bawią się najchętniej. Nie będzie żadnego zabraniania, ani dj'owi ani gościom.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Nie pozostaje mi nic jak tylko zgodzić się z dziewczynami.
Chyba trochę inaczej pojmuję 'zakazane piosenki' niż Wy. U nas nie będzie 'cudownych rodziców', ani 'kaczuch' i zamienimy je na coś innego... Dajemy dj'owi płytę z piosenkami, które muszą być. Z resztą muzyki zdajemy się na niego, on prowadzi wesela, widzi przy czym ludzie bawią się najchętniej. Nie będzie żadnego zabraniania, ani dj'owi ani gościom.


Co w takim razie powiesz gościom, jeśli będą się domagali "Kaczuch"pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby się domagali, bo będą inne zespołowe gry i zabawy. Jeśli się będą domagać, to niech sobie puszczają. Jednak nie będzie to z naszej inicjatywy zagrane. Rozumiesz różnicę? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group