Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Próbna fryzura Pana Młodego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 20:25    Temat postu: Próbna fryzura Pana Młodego Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam tematu, który by temu odpowiadał, ale jeśli coś przeoczyłam, to proszę o zamknięcie.

A więc... Istnieje coś takiego jak próbna fryzura dla Pana Młodego? język Słyszałyście o tym? Wasi TŻ się wybierają w ogóle do fryzjera w dniu ślubu? Wiem, pytanie jest może od czapy język ale ja naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda! A mój TŻ ma super czarne włosy... ale kłopotliwe :/. Jak ma za długie - ponad 6 czy 7 cm - to mu się kręcą i wygląda strasznie... Za krótkie być nie mogą bo optycznie wygląda jakby miał za małą głowę Rolling Eyes . Wiem, brzmi to może śmiesznie, ale to jest raczej tragikomiczne oczko. I w związku z tym zastanawiam się, czy nie wybrać się z nim do jakiegoś fajnego fryzjera, który coś by zaproponował... Ale znam swojego TŻ, uparty jest jak osiołek i pewnie mu się ten pomysł nie spodoba Rolling Eyes . Więc zanim wymyślę, jak go do tego przekonać, to chciałam zrobić rekonesans, czy to dobry pomysł, żebyśmy potem oboje nie wyszli u fryzjera jak czubki, gdy fryzjer zrobi takie oczy Shocked i nie będzie wiedział o co nam właściwie chodzi oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
No ja zrobiłam wielkie oczy język

Niech się idzie obciachać u kogoś w miarę fajnego na 3 tygodnie przed, żeby był czas na ewentualne poprawki- i tyle.

Jak to się mawia- chłop to chłop, baby z niego nie zrobisz.
oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech mój nie używa szczotki do włosów, zawsze się ścina tak samo - jego ulubiona fryzjerka poradziła mu ściąć włosy na tydzień przed, żeby ładnie odrosły, i finito Razz .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ulubiona fryzjerka mojego M. jest taka, że lepiej by się sam obciął Rolling Eyes . No nic, coś muszę wykombinować z tym uparciuchem, który będzie chciał jak zwykle ściąć się o wiele za krótko Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeśli lubi tak krótko, niech idzie do fryzjera na dwa lub trzy tygodnie przed ślubem Twisted Evil .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój idzie do fryzjera lekko się przystrzyc na kilka dni przed weselem, a póżniej w dniu uroczystości tylko ułożyć jakoś na żel włosy i tyle...ale jakaś próbna fryzura?... nie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
mój idzie do fryzjera lekko się przystrzyc na kilka dni przed weselem, a póżniej w dniu uroczystości tylko ułożyć jakoś na żel włosy i tyle...ale jakaś próbna fryzura?... nie


aaaa czyli jednak są osobniki męskie, które w ten dzień zamierzają zrobić coś więcej niż użyć grzebienia! Very Happy
Chyba faktycznie wyślę go wcześniej do fryzjera... może miesiąc dla pewności, że w razie czego odrosną Twisted Evil
To się niby wydaje bezproblemowe... ale mając takiego uparciucha, który myśli, że dobrze wygląda mając włosy długości 2 cm zaręczam Wam - nie jest język wymyślę coś! Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
No nic, coś muszę wykombinować z tym uparciuchem, który będzie chciał jak zwykle ściąć się o wiele za krótko Twisted Evil


Mój też się ścina za krótko, ale cóż... Nic na to nie poradzimy... Najlepiej skłonić facetów do pójścia do fryzjera jakiś miesiąc-półtora przed ślubem, żeby włosy zdążyły podrosnąć do optymalnej długości Wink
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas przed ślubem do fryzjera, a w dniu ślubu sam sobie ułożył.. Bez przesady, facet albo żel, albo jakąś gumę użyje. Do tego nie trzeba fryzjera, a przy krótkich włosach wiadomo, że tak co miesiąc się podcinać chodzi więc żadnego dodatkowego przygotowania nie było.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D będzie obcinany w pierw na początku czerwca a później w dniu wesela.
Umówiliśmy go z fryzjerem na 8:30 rano, więc go dodatkowo ułożą i tak dalej.

Ostatnio znalazł fryzjera , który świetnie obcina, bo nie tylko tnie maszynką i nożyczkami ale także docina brzytwą fryzjerską i efekt jest rzeczywiście ekstra Very Happy i D sam ciągnie do niego jak czuje, że już odrasta.

W domu używa na codzień Lynx spiked up.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group