Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Upolowane w second-handach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 17:23    Temat postu: Upolowane w second-handach Odpowiedz z cytatem

Pewnie część z was robi zakupy w second-handach bądź na allegro kupuje używane ciuchy lol więc może pochwalcie się swoimi zdobyczami lol

Ja ostatnio na allegro wylicytowałam pakę ubranek dla Dotki za 30zł z przesyłką i jakie moje było zaskoczenia jak w środku znalazłam kurtkę zimową dla 1-2 latki. Śliczna różowa i praktycznie jak nowa lol

o taka właśnie...w paczce było jeszcze sporo sukienek, bluzeczek, śpiworek do spania na 110cm (może ktoś by chciałpytajnik?) i wiele innych lol chyba mój najbardziej udany zakup:



Uploaded with ImageShack.us
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczna kurteczka .
ja lubię ciuchy z drugiej ręki bardzo i często tam wpadam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

|...|

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muffinka napisał:
my jeszcze nie mamy dzidziusia, ale wpadliśmy już jakiś czas temu na taki pomysł, że raz w miesiącu kupujemy coś maleńkiego (mamy już śpioszki, body, grzechotki, buciki, itp.). a że czasem wpadam do second-handów, bo lubię, zawsze sobie coś fajnego wyszukam, to upolowałam już parę mini-specjałów: m.in. (to najlepsze) czerwoną kurteczkę zimową w stanie idealnym za jedyne 11zł Wink fajnie czasem tam zajrzeć, zawsze coś się dostanie.

A kiedy planujecie dziecko, skoro już kupujecie rzeczy dla niego? Kupujesz tam tylko dla dziecka, czy dla siebie też wynajdujesz jakieś ubrania? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak później będzie problem z zaciążeniem ?
Przykro będzie. Ja nie jestem za takim wczesnym kupowaniem rzeczy dla dziecka,które nie jest nawet w drodze Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ło matko.... ja też uważam, że to zdecydowanie za wcześnie Shocked
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam bardzo dużo ciuszków w stanie idealnym w lumpie, ale dla bratanicy czy innych dzieci. Więc kupować tam warto. No ale dla siebie... nie będąc w ciąży? No nie.
Poza tym ważne jest kiedy dziecko się urodzi - innych ciuszków potrzebuje niemowlak latem a innych zimą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

|....|

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drażliwa jesteś, zadałam pytanie, a Ty,że od razu krytyka.
Ja osobiście nic bym nie kupowała, bo wiem jak wielkie może być rozczarowanie,że w szafie pełno malutkich ciuszków, a o dziecko staracie się , staracie i nic..
Zresztą, ja bym nie miała miejsca, na dodatkowe szpargały, a second handów nie zamykają, przez 9 miesięcy ciąży na pewno zdążysz się dobrze obłowić i upolować nie jedną kurteczkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muffinka, a nie lepiej to odkładać po trochu pieniążki niż kupować ubranka? jak będziesz w ciąży to dostaniesz dużo ciuszków w prezencie albo po "rozpakowanych" babeczkach w rodzinie. Wtedy kupisz to czego nie będziecie mieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group