Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samodzielne wykonanie dekoracji sali
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne uśmiech i przynajmniej wygląda na łatwe w wykonaniu język
To jest chyba coś w stylu dekoracji na samochód, jaką wrzucała agattt:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majowazona
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami robiliśmy dekorację, po tym jak agencja zażyczyła sobie 5000 zł, bez kwiatów Shocked

Ponieważ zaproponowane przez właścicieli sali wazony nie były takie jak sobie wyobrażaliśmy, postanowiliśmy trochę zainwestować. Kupiliśmy swoje wazony, świeczniki na tealighty (marzyło nam się dużo świec), świecące lampiony na taras (z nich byłam szczególnie dumna), wstążki, latarenki i szklane kule na kwiaty.

Sala sama w sobie była ładna więc nie bawiliśmy się w drapowania czy diy. Z efektu byliśmy bardzo zadowoleni. I wszystkie dekoracje zostały u nas uśmiech. Jeśli ktoś chciałby je po kosztach wypożyczyć- to bardzo chętnie- mogę podesłać zdjęcia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmeryy88
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też będę sama dekorować salę, poza zawieszaniem materiałów i lampek. mam nadzieję, że cena takiej usługi nie będzie zawrotna. A wszystkie pozostałe dekoracje będę pewnie robić sama z pomocą sióstr i przyjaciółek. Już kupuję piórka, kamyczki, itd. uśmiech Uwielbiam robótki ręczne, więc już sie nie mogę doczekać. A te kwiaty z bibuły są megaładne uśmiech chyba spróbuję uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samodzielnie wykonanie dekoracji sali musi być pewnie mega satysfakcjonujące uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
samodzielnie wykonanie dekoracji sali musi być pewnie mega satysfakcjonujące uśmiech

Chyba że ktoś jest antytalentem język Ja bym się straszni stresowała takim zadaniem Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie będę dekorować sali samodzielnie... Przede wszystkim dlatego, że Panie, które się tym zajmują u mnie na wsi, mają poszyte piękne pokrowce na każde krzesło, jednakową zastawę, klosze na lampy w różnych kolorach, do tego tkaniny pod sufit, dekorację miejsca orkiestry, obrusy, stojaki i świeczniki - wszystko dopasowane kolorystycznie, do tego dekorują samochód i kościół. Fakt, że ta przyjemność kosztuje 2000-3000 zł ale te Panie wręcz biegają po drabinach (sala wiejska jest dosyć wysoka) i w ciągu kilku godzin zrobią coś co mi zajęłoby kilka dni lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamika88 napisał:
Fakt, że ta przyjemność kosztuje 2000-3000 zł ale te Panie wręcz biegają po drabinach (sala wiejska jest dosyć wysoka) i w ciągu kilku godzin zrobią coś co mi zajęłoby kilka dni lol

Do tego pomyśl ile kosztowałyby Cię te materiały do dekoracji, z którymi zresztą nie miałabyś co później zrobić uśmiech
Moja sala ma stałą dekorację, jedyne co dodatkowo się płaci, to ewentualne pokrowce na krzesła.
Także zostaje tylko dom i kościół, ewentualnie samochód uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Wczoraj zrobiłam 3 kule z bibułkowych róż. Żmudna praca, ale efekt super.


pokaż pokaż wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcale nie tak drogo- 200metrów materiału to 360zł.
Ja wiem, czy tak dużopytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
annn napisał:
samodzielnie wykonanie dekoracji sali musi być pewnie mega satysfakcjonujące uśmiech

Chyba że ktoś jest antytalentem język Ja bym się straszni stresowała takim zadaniem Confused


no, chyba że tak uśmiech ja bym z chęcią zrobiła dekorację sama, ale jak mówię że coś mogłabym zrobić sama na wesele, to mój A. twierdzi że sobie za dużo na głowę biorę. Confused miałam w planie zrobić dekorację na auto sama, a on już stwierdził że lepiej zapłacić i żeby w kwiaciarni to zrobili..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 3 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group