Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Materiał sukni ślubnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczka napisał:
dziewczyny a czy kojarzycie taki materiał jak agat? czy ktoraś z was miała z tym do czynienia?

Może agattt kojarzy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 11 Gru 2012, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie tiulu.
Bardzo mi się podoba ten materiał jako dół sukni, ale jak mierzyłam kilka sukien w salonie, te warstwy tiulu w każdym wypadku się plątały, zawijały, zakręcały, itp. Nawet jak sobie poprawiłam, robiłam obrót i znów wszystko było poplątane. Babka w salonie powiedziała, żeby się tym nie martwić, bo jest specjalny płyn, którym smaruje się tiul i on się wtedy nie plącze. To prawda?
Miała któraś z was sukienkę z tiulowym dołem? Był problem z jego nieukładaniem się?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat, bo nie dostałam odpowiedzi.
Naprawdę żadna z Was nie miała sukienki z tiulu? To dla mnie ważne. Podoba mi się taka z tiulowym dołem, ale jeśli to ma się tak paskudnie nie układać, to będę musiała szukać czegoś innego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam sukni z tiulu, ale używałam kiedyś podobny płyn w sprayu do długiej sukni. Nie plątała mi się między nogami ani nie elektryzowała. Może halka załatwiłaby problem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie sukienki z halką mierzyłam.
Nie chodzi o plątanie się pod nogami, tylko o plątanie się materiału pomiędzy sobą - nie wiem, jak to wytłumaczyć lepiej. Mierzyłam nawet sukienkę, która miała tylko jedną warstwę tiulu, a na to jedna warstwa satyny, i to, co działo się pod tą satyną to jakiś koszmar. Tiul się podwijał, zawijał i co tylko. Powiedziałam kobiecie, a ona tylko w stylu "spoko, spoko, na ślubie będzie się dobrze układać" Rolling Eyes
Może rzeczywiście to kwestia tego spray'u. Chciałam się dowiedzieć tutaj, czy on naprawdę działa, czy tylko babka w salonie wciskała kit, byle sprzedać sukienkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A plątały się te sukienki tylko w jednym salonie czy we wszystkich, w których byłaś? Być może wina źle skrojonego materiału.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam pod satyną trochę tiulu i wszystko było z nim w porządku. No wiadomo, jak wysiadłam z samochodu itp to trochę sobie musiałam sukienkę ogarnąć, ale nie narzekałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała z tiulu uśmiech Krawcowa mówiła, żebym suknie 2 dni przed ślubem od niej odebrała, bo właśnie będzie jakimś preparatem pryskać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważajcie też na tiul jeżeli sukienka zakończona jest koronką. Moja koleżanka miała 'księżniczkę', której wierzchnia warstwa byla zakonczona pasem koronki na dole. Sukienkę odebrała 3 tyg przed ślubem, wisiała w pokrowcu i do dnia ślubu ta warstwa z koronką wyciągnęła się od ciężaru o jakieś 5cm jak nie więcej, po ziemi jej się szurała :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę mieć sam tiul, bez żadnych koronek, więc mi to na szczęście nie grozi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group