Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Upiekę ciasta na twoje wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:22    Temat postu: Upiekę ciasta na twoje wesele Odpowiedz z cytatem

Witam, piekę ciasta na rózne okazje komunie, chrzciny, wesela, imieniny, małe imprezy lub po prostu na niedzielę. Kraków Nowa- Huta.

Lubię eksperymentować, mam masę swoich sprawdzonych przepisów, mogę tez upiec z przepisu klijenta.

Przykłądowe ciasta:
Sernik 4 rodzaje, capucino, królewicz, karmelowie, shrek, czarny las, pawi ogon, rodzynkowiec, prince polo, guneyskie,biszkoptowe, serniki na zimno, ptasie mleczka, sezonowe (np truskawkowiec, bananowiec, z śliwkami) i wiele wiele innych.

Cena takiego ciasta 50 zł za dużą blachę w tym są składniki, ewentualnie 25 zł na upieczenie i lista składników dla Państa do kupienia i dostarczenia mi (oczywiście wszystko co zostaje oddaję).

Oto mój mail asiakowacz@interia.pl proszę o kontakt w razie pytań/wądpliwości.

Gorąco zapraszam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group