Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy ślubne [wydzielony OT z tematu o alkoholach]
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Mar 2011
Posts: 870
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 19 Jul 2012, 22:06    Post subject: Reply with quote

kiedyś uczestniczyłem w ciekawej sytuacji. Pan młody jechał ze świadkiem do narzeczonej. Lokalni amatorzy taniego alkoholu z daleka obserwowali stojący pod domem przybrany samochód, przygotowali bramę. Kierowca się zatrzymał, przez ciemne szyby nie było widać wnętrza, otworzyli drzwi i ..zobaczyli na tylnym siedzeniu dwóch facetów z wiązankami. Gdybym sfotografował ich miny wygrałbym World Press Photo za fotkę "szok menela"
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vania
uzależniony
uzależniony


Joined: 30 May 2012
Posts: 522

PostPosted: Tue 24 Jul 2012, 14:34    Post subject: Reply with quote

U nas mowimy na to szlabany uśmiech Zazwyczaj robia ja znajome twarze z okolicy. Jest stolik, kwiaty, krzyzyk. Pan mlody wychodzi razem z druzba, a nie raz i starosta Very Happy Takze kazdy musi byc przygotowany Surprised
Back to top
View user's profile Send private message
lauraire
guru
guru


Joined: 23 May 2012
Posts: 8431

PostPosted: Thu 9 Aug 2012, 14:43    Post subject: Reply with quote

post edytowany

Last edited by lauraire on Mon 18 Nov 2013, 18:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
sarenkowa
gaduła
gaduła


Joined: 28 Sep 2012
Posts: 296
Location: Śląsk

PostPosted: Fri 23 Nov 2012, 16:47    Post subject: Reply with quote

Vampi wrote:
Ja nie chcę myśleć co będzie u mnie jak mój Połówek i jego tata oboje są w straży haha


u nas wystarczy,że moj jest w straży i na bank bram będzie dużo. język
_________________

27.07.2013 <3` Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.. ;* <3`


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Sep 2010
Posts: 660

PostPosted: Fri 23 Nov 2012, 20:14    Post subject: Reply with quote

Bardzo przyjemne są te bramy. Podobno mówi się ile bram, tyle szczęścia. Nie wiem czy to się sprawdza. My mieliśmy 12.
_________________


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Karolina1984
guru
guru


Joined: 31 Jul 2011
Posts: 6034

PostPosted: Fri 23 Nov 2012, 22:53    Post subject: Reply with quote

No to my mieliśmy zero, więc jakiś pech powinien na nas spaść w najbliższym czasie Cool
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
serena
maniak
maniak


Joined: 27 Aug 2013
Posts: 1583

PostPosted: Mon 16 Dec 2013, 18:22    Post subject: Reply with quote

Ja jestem złośliwa nie będzie wódki an bramki, mogą dostać ciasto, bo będzie awaryjnie kilka paczek na tą okazję zrobione, domowego, tanim sposobem, babcie i ciocie same się zaoferowały i przyklasnęły pomysłowi, że wesele to nie darmowy monopolowy, a ciacho tanio wyjdzie, bo biszkoptowe i w ogóle opakowania są na 5cm i szerokości nie pamiętam:P oczko A paczki dla gości są zamawiane już w cukierni język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Back to top
View user's profile Send private message
domcia192
guru
guru


Joined: 02 Aug 2013
Posts: 2116
Location: Stalowa Wola

PostPosted: Mon 16 Dec 2013, 20:15    Post subject: Reply with quote

he ja tez jestem zlosliwa uśmiech a na dodatek w bloku obok mieszkają takie typki co za kołnierz nie wylewają i jak wychwycili ostatnio ze sąsiadka za mąż wychodziła to na wyjeździe z parkingu 2 bramy zrobili. a ja nie lubię tych ludzi i kombinuje jak tu obejsc ten system.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Back to top
View user's profile Send private message
serena
maniak
maniak


Joined: 27 Aug 2013
Posts: 1583

PostPosted: Mon 16 Dec 2013, 20:36    Post subject: Reply with quote

domcia192 wrote:
he ja tez jestem zlosliwa uśmiech a na dodatek w bloku obok mieszkają takie typki co za kołnierz nie wylewają i jak wychwycili ostatnio ze sąsiadka za mąż wychodziła to na wyjeździe z parkingu 2 bramy zrobili. a ja nie lubię tych ludzi i kombinuje jak tu obejsc ten system.

otwórz bagażnik i oświadcz, że jesteście zwolennikami bezalkoholowych wesel uśmiech albo dajcie po lizaku wraz ze stwierdzeniem, że abstynencja i zdrowy tryb życia idą w parze na waszej wspólnej drodze życia oczko
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Back to top
View user's profile Send private message
domcia192
guru
guru


Joined: 02 Aug 2013
Posts: 2116
Location: Stalowa Wola

PostPosted: Tue 17 Dec 2013, 9:09    Post subject: Reply with quote

serena wrote:
domcia192 wrote:
he ja tez jestem zlosliwa uśmiech a na dodatek w bloku obok mieszkają takie typki co za kołnierz nie wylewają i jak wychwycili ostatnio ze sąsiadka za mąż wychodziła to na wyjeździe z parkingu 2 bramy zrobili. a ja nie lubię tych ludzi i kombinuje jak tu obejsc ten system.

otwórz bagażnik i oświadcz, że jesteście zwolennikami bezalkoholowych wesel uśmiech albo dajcie po lizaku wraz ze stwierdzeniem, że abstynencja i zdrowy tryb życia idą w parze na waszej wspólnej drodze życia oczko


u mnie są 2 wyjazdy z podwódka uśmiech tak myslalam zeby autem cofnąć i wyjechać z drugiej strony uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group