Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariola_Groszek
Gość





PostWysłany: Wto 8 Lis 2016, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też długo zastanawiałem się czy wybrać fotografa i kamerzystę. Wybrałam i z jednej strony nie żałuję, ale z drugiej... za te kwoty można pojechać na super wakacje.

usunięto reklamy/mod/
Twoja przygoda na forum się kończy.Marketingu szeptanego nie chcemy. Reklamy zostały usunięte. /mod/
Powrót do góry
Welon i Mucha
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 29 Lis 2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K-motion_pl napisał:
Fotograf jak i kamerzysta powinien być "niewidoczny" oraz nie przeszkadzać podczas ślubu i przyjęcia weselnego, wtedy faktycznie nie odczujemy żadnego dyskomfortu, zdjęcia oraz film zostaną z nami na zawsze jako pamiątka, więc moim zdaniem jak najbardziej warto.


Trafione w sedno, branża filmów ślubnych, szczególnie w ostatnim czasie stała się niezwykle profesjonalna. Nie ma miejsca na rynku na przeciętne, lub słabe produkcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hanah30
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 13:49    Temat postu: Kamerzysta, Łódź Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie warto zatrudnić na wesele i fotografa, i kamerzystę, którzy utrwalą najpiękniejsze chwile. Na ślubie mojej przyjaciółki był ten kamerzysta: http://manufakturafilmow.pl/ i przyjaciółka jest z niego bardzo zadowolona, bo film wyszedł cudownie. Ja też planuję go sobie wziąć na swój ślub, który będzie w przyszłym roku. Uważam, że powinien być też kamerzysta, ponieważ samemu fotografowi nie uda się utrwalić wszystkich pięknych chwil. A tak będzie pamiątka dla dzieci i dla wnuków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek77
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto 7 Lut 2017, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest absolutnie niezbędne... Całkiem niezłe zdjęcia ślubne robi ten fotograf z Bydgoszczy uśmiech Warto go przemyśleć oczko
_________________
- Dobroć zaczyna się w domu.
- Choroby psychiczne też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lut 2017, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, film oddaje zupełnie inne emocje niż zdjęcia, dlatego warto też zainwestować w kamerzystę oczko

https://www.youtube.com/watch?v=GP4vpOxWoq0
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alak
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 10 Maj 2017, 9:40    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Myśmy mieli kamerzystę i fotografa, chociaż do kamery początkowo nie byłam przekonana to teraz naprawdę nie żałuję że zmieniałam zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ala_818
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zatrudnijcie! Fajna pamiątka z tego jest.

Dodatkowo mój kolega wpadł na genialny pomysł. Kupujesz kamerkę gopro i dajesz ją jakiemuś brzdącowi, żeby sobie z nią biegał. Po weselu oglądasz wszystko z zupełnie innej i śmiesznej perspektywy. Ja takie coś chyba wypróbuje.

PS. Wskazane aby brzdąc miał ADHD Very Happy
_________________
Szukasz tłumacza? albo copywritera? Napisz do mnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 30 Maj 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się zastanawiałam czy wybrać kamerzystę i fotografa. Ale po rozmowie z rodziną doszliśmy do porozumienia że jednak wystarczy fotograf uśmiech do zdjęć się częściej wraca niż do oglądania filmów. I tu miałam problem z wyborem fotografa ślubnego miałam kilka ofert przeglądałam i w końcu wspólnie z narzeczonym zdecydowaliśmy się na fotografa z naszego miasta- http://www.fotografia-slubna.pl/ można zobaczyć zdjęcia fotografów mnie bardzo się spodobały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomyśl o fotobudce zamiast fotografa uśmiech zawsze to mniejszy koszt a przy tym świetna zabawa także dla gości uśmiech

edit reklamy mod
Powrót do góry
jadzka
Gość





PostWysłany: Wto 4 Lip 2017, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się fotobudki to fajna atrakcja weselna. Goście się świetnie bawią i mają dużo przy tym śmiechu uśmiech Ja mogę ci polecić tą stronę gdzie można wynająć fotobudkę niedrogo.

edit reklama /mod/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group