Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Paź 2015, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Zdjęcia oddają wiele, częściej do nich się na pewno wraca i towarzyszą nam w sumie przez całe życie, aczkolwiek film jest czymś zupełnie innym. On ma za zadanie odtworzyć ten dzień, możemy posłuchać księdza, zobaczyć nasze przysięgi, pooglądać zabawę najbliższych i naśmiać się z fajnych sytuacji.
Ale ja będę miała film 40-60 minutowy plus teledysk. Nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować.uśmiech Taki ślub ma się raz w życiu:)


Efcia fajnie że 40-60 uśmiech Takie filmy są bardzo ciekawe i super się je ogląda uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 28 Paź 2015, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie zmęczą się ludzie:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela231
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdjęcia każdy potrafi wykonać, a jednak film nie każdy wykona tak profesjonalnie jak kamerzysta, który zna się na tym.

edycja /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo każdy potrafi zrobić zdjęcia jak każdy potrafi nakręcić film. Chyba, że mówimy o dobrej jakości.
Poza tym po takiej krypto reklamie nikt nie skorzysta z usług tej firmy. Jesteśmy na forum na to uczulone.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szablony
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film i zdjęcia nie są dla siebie zamiennikami. Warto zamawiać jedno i drugie. Koniecznie należy zlecić ich wykonanie fachowcom a nie rodzinie. Powtórki zdjęć nie będzie. Rodzina lepiej niech usmaży kotlety na wesele.
_________________
zapraszam na mój blog o fotoalbumach i fotoksiążkach: www.szablony.in/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Latron
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Sie 2016, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wystarczy dobry fotograf, który zrobi zdjęcia artystyczne i tyle. Kamerzysta według mnie jest zbędny, dużo osób nie lubi jak się je filmuje i sprawia im to dyskomfort. Ja bym brał tylko kreatywnego i profesjonalnego fotografa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Sie 2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latron napisał:
Kamerzysta według mnie jest zbędny, dużo osób nie lubi jak się je filmuje i sprawia im to dyskomfort.


Zgadzam się całkowicie.
Właściwie to jeśli mamy w rodzinie kogoś, kto nie miał pod górkę do szkoły, możemy zrezygnować także z fotografa. Opisze nam ładnie wydarzenia wzorem romantycznych wieszczów.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We mnie wideofilmowanie nie wywołuje dyskomfortu. Dobry specjalista jest w stanie to zrobić w bardzo dyskretny sposób. Film z wesela to piękna pamiątka, nie wyobrażam sobie tego, by na naszym ślubie nie było kamerzysty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagienka56 napisał:
We mnie wideofilmowanie nie wywołuje dyskomfortu. Dobry specjalista jest w stanie to zrobić w bardzo dyskretny sposób. Film z wesela to piękna pamiątka, nie wyobrażam sobie tego, by na naszym ślubie nie było kamerzysty!


Zdecydowanie się zgadzam uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
K-motion_pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Łagiewniki Dzierżoniowskie

PostWysłany: Wto 18 Paź 2016, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf jak i kamerzysta powinien być "niewidoczny" oraz nie przeszkadzać podczas ślubu i przyjęcia weselnego, wtedy faktycznie nie odczujemy żadnego dyskomfortu, zdjęcia oraz film zostaną z nami na zawsze jako pamiątka, więc moim zdaniem jak najbardziej warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 13 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group