Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
My nie zatrudniamy kamerzysty, bo nie lubimy oglądać filmów z wesel. Zdjęcia ujdą jeśli jest ich kilka a nie kilkadziesiąt albo kilkaset Shocked . Nie lubię oglądać siebie na zdjęciach, a przed kamerą uciekam mimowolnie, więc cóż kamerzysty nie będzie.

Z tego powodu my także nie chcieliśmy kamerzysty. Nie lubię siebie oglądać na takich filmach, nie mogę tam na siebie patrzeć język

Czy żałuję braku kamerzysty? Nie. Do zdjęć często wracam i pokazują wszystkie zabawne momenty i tam mogę na siebie patrzeć język

Natomiast znajomi mają prawie 3 godzinny film z tego wszystkiego (od przygotowań po wesele) i powiedzieli, że tylko raz go obejrzeli w całości z rodzicami. Jak już znajomym pokazywali to przewijali różne momenty.
Inni znajomi z krótszymi filmami, także w całości oglądali tylko z rodzicami, a tak to to we fragmentach...

Tak więc uważam, że podstawa to fotograf, a kamerzysta to już jak kto lubi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Z tego powodu my także nie chcieliśmy kamerzysty. Nie lubię siebie oglądać na takich filmach, nie mogę tam na siebie patrzeć język

Czy żałuję braku kamerzysty? Nie. Do zdjęć często wracam i pokazują wszystkie zabawne momenty i tam mogę na siebie patrzeć język

Natomiast znajomi mają prawie 3 godzinny film z tego wszystkiego (od przygotowań po wesele) i powiedzieli, że tylko raz go obejrzeli w całości z rodzicami. Jak już znajomym pokazywali to przewijali różne momenty.
Inni znajomi z krótszymi filmami, także w całości oglądali tylko z rodzicami, a tak to to we fragmentach...

Tak więc uważam, że podstawa to fotograf, a kamerzysta to już jak kto lubi...


Ale wiesz to jest pamiątka na całe życie, teraz możesz uważać że Ci sie nie przyda, a miło będzie do tego wrócić aby pokazać to dzieciom, lub wnukom... Smile
popr.pisownię/mod/
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon27 napisał:

Ale wiesz to jest pamiatka na cale zycie, teraz mozesz uwazac ze Ci sie nie przyda, a milo bedzie do tego wrocic aby pokazac to dzieciom, lub wnukom... Smile

Jestem już po ślubie, poza tym posiadamy dużo zdjęć Wink Więc mam do czego wracać i co pokazywać Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała jedno do wyboru - wybrałabym fotografa. Też nie szaleję z radości na widok siebie na filmie, ale jakoś dam radę język
Myślę, że parę lat po ślubie ciężko docenić film, który obejrzy się raz, a później w szufladzie leży, ale już w dłuższym okresie może być wspaniałą i wzruszającą pamiątką - pokaże emocje i fragmenty, których ze zdjęć nie widać uśmiech
Uważam jednak, że kamerzysta i fotograf powinni być zespołem pracującym razem, a nie dwoma osobnymi "usługodawcami" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest budżet - zatrudniać... To jest pamiątka i przede wszystkim (wiem, że u mnie tak będzie) jak będę maskarycznie zdenerwowana w Kościele to przynajmniej będę wiedziała, jak mówiłam i co mówiłam język
ale te teledyski zamiast filmu bardzo mi się nie podobają... co innego kiedy jest to 10 minutowy skrót całości uśmiech

ale jeśli miałabym wybrać jedno. zdecydowanie byłby to fotograf uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Gdybym miała jedno do wyboru - wybrałabym fotografa. Też nie szaleję z radości na widok siebie na filmie, ale jakoś dam radę język
Myślę, że parę lat po ślubie ciężko docenić film, który obejrzy się raz, a później w szufladzie leży, ale już w dłuższym okresie może być wspaniałą i wzruszającą pamiątką - pokaże emocje i fragmenty, których ze zdjęć nie widać uśmiech

Jak to nie widać? Widać emocje i przypomina się to, co tam było uśmiech

Ktoś z rodziny, ma ze swojego ślubu jedynie kilka zdjęć i to chyba w studiu robione, bo nie przywiązywali i nie przywiązują do tego większej wagi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też strasznie nie chciałam fotografa. Nienawidze patrzeć na siebie na filmie a będzie tam sporo mnie Mad i jeszcze ci podchmieleni pląsający goście. Ale zdecydowałam się (będę naciskać na film <1h) bo bierzemy ślub u mojego narzeczonego, a pochodzi z miejscowości 300km ode mnie. Jak łatwo się domyśleć połowa moich gości odmówiła, całe starsze pokolenie - babcie, wujki (smutny)i to właśnie dla nich będzie ten film.

Ja go pewnie nawet nie obejrze:D chyba, że któryś gość sobie zazyczy wspólnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leniczka napisał:
Ja też strasznie nie chciałam fotografa. Nienawidze patrzeć na siebie na filmie

Fotografa czy kamerzysty nie chciałam?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kamerzysty język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie drogie Panie rację. Nie da się oglądać z przyjemnością filmu ze ślubu i wesela nakręconego przez kogoś z gości (amatora) lub operatora za 1000zł gdyż z całą penością będzie to człowiek doroabiający w soboty do ślubu i nie ma dośiadczenia w filmowaniu i montażu a do tego dysponujący amatorskim sprzętem. Prawda jest taka, że jakość musi kosztować.

Dobry kamerzysta i fotograf mający odrobinę gustu nie będzie uwieczniał pijanych gości.

Czy tych fimów nie ogląda się z przyjemnością?
http://vimeo.com/11535799
http://vimeo.com/26009012
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group