Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

my też będziemy mieć dzidziusia :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 6:58    Temat postu: my też będziemy mieć dzidziusia :) Odpowiedz z cytatem

tak, stało się uśmiech jestem w ciąży. muszę to potwierdzić jeszcze badaniem krwi, ale po trzech testach nie mam już raczej wątpliwości. dwa wczorajsze bardzo bladziutkie:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/C_GhvNyEQQMN8WphLmXawtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

i dzisiejszy poranny już wyraźniejszy:

https://picasaweb.google.com/107322357601584797984/26Marca2012#5724448699571997874

no cóż... co moge powiedzieć. nie spodziewaliśmy się tego tak szybko, mieliśmy starać się dopiero za pół roku, ale tak chyba miało być uśmiech zaskoczyła mnie jednak trochę moja własna reakcja. bardzo chciałam mieć dziecko i oczekiwałam od siebie jakiejś silniejszej euforii, a tym czasem wydaje mi sie to takie trochę nie realne i nie za bardzo do mnie dociera Shocked może za kilka dni jak już dopuszczę do siebie tą myśl, to dopiero poczuję to coś Razz

(od wczoraj coś nie działa mni ze zdjęciami, mogę poprosić kogoś o pomoc? Embarassed )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też na początku była blada krecha.
Gratuluje i spokojnej ciąży Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję uśmiech kurcze, jak to dziwne brzmi.... nie no, w ogóle to do mnie nie dociera język a jakie były Wasze reakcje? ja się oczywiście bardzo cieszę, ale wydaje mi się, że mogę się cieszyć bardziej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loute napisał:
a jakie były Wasze reakcje? ja się oczywiście bardzo cieszę, ale wydaje mi się, że mogę się cieszyć bardziej uśmiech

my oboje z mężem się popłakaliśmy ze szczęścia.
korciło nas, żeby zaraz się wszystkim pochwalić, ale poczekaliśmy półtora tyg aż lekarz potwierdzi Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chwilowo jestem sama, mój narzeczony ma wyjazd służbowy i wraca dopiero dziś wieczorem. nie chciałam mu tego mówić przez telefon, więc na razie wiem tylko ja (no i Wy Forumowiczki uśmiech ) także na razie przetwarzam tę informację w samotności uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loute napisał:
ja chwilowo jestem sama, mój narzeczony ma wyjazd służbowy i wraca dopiero dziś wieczorem. nie chciałam mu tego mówić przez telefon, więc na razie wiem tylko ja (no i Wy Forumowiczki uśmiech ) także na razie przetwarzam tę informację w samotności uśmiech


ciekawe jak zareaguje Very Happy

my robiliśmy testy razem, także nie miałam możliwości zrobić mu niespodzianki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, reakcje były różne. Poczytaj w wątkach ciążowych- starych i nowych Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... no właśnie, też jestem ciekawa jego reakcji uśmiech co prawda trochę już to przeczuwałam wcześniej, gdy @ spóźniał mi się pierwsze dni i zapytałam go co by zrobił gdyby... powiedział, że to nie jest najlepszy moment, ale cieszyłby się uśmiech zobaczymy co powie w realu Twisted Evil

a za lekturę forum już się biorę, ciekawa jestem jak przeżywają to dziewczyny uśmiech

kurde, cieszę się! radosny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech ja płakałam do tego stopnia że mój mąż myslał że coś mnie tak bardzo boli, a jak mu powiedziałam dołaczył do mnie i wspólnie stworzyliśmy duet beczących uśmiech Z czasem sie oswoisz i bedziesz sie cieszyła z tego pięknego okresu:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba tak do końca jeszcze nie wierzę. dopiero jak będę mieć wynik testu krwi i będę wiedziała na 100% to dopiero ta niepewność ze mnie zejdzie. ale jak trzy testy pokazały krechy to chyba już musi być dzidziuś uśmiech
już się nie mogę doczekać aż R wróci dziś wieczorem Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 1 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group