Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stopy, obuwie i problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam kilka par butów skórzanych i kilka par jakichś tam różnego pochodzenia i ja nie wiem, może akurat moja mama stała w kolejce po stopy;), bo naprawdę nie odczuwam (ani moje otoczenie:P) jakiejś nie wiadomo jakiej różnicy:P a w butach spędzam pół dnia, a często nawet prawie cały dzień i i nie narzekam. Owszem, skórzane są wygodniejsze i lżejsze, ale pod względem pocenia się nie odstają jakoś diametralnie od skórzanych. Zgodzę się, że oczywiście kilka par poszło od razu do kosza, bo był beznadziejne i same w sobie śmierdzące jakieś takie fuuuuuu, ale jakieś tam mam kilka sezonów i nie oddałabym za nic w świecie. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsandra, u mnie tak samo. Ja chodzę w różnych butach- i tanich chińskich i drogich skórzanych i w żadnych nogi mi nie śmierdzą. Za to mój M. ma ten wyżej wymieniony problem. Nie ważne czy chodzi w klapkach po domu, skórzanych butach czy zwykłych tenisówkach.
W domu mamy cały asortyment do pielęgnacji stóp: od pumeksu, po pillingi, kremy, aż po dezodoranty. Pomagają, ale tylko na kilka godzin po umyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOchane czy długo leczy się grzybicę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybice stóp? No niestety ale dosć długo. Ale mogę pocieszyć,ze im prędzej włączy się leczenie tym większa jest szansa na szybsze wyleczenie.

Poczytaj sobie tutaj informacje o grzybicach
http://grzybice.net.pl/

Najważniejsze to zrobić badanie, które pozwoli stwierdzić jaki jest to rodzaj grzyba. Dzięki temu mozna wprowadzić odpowiednie leki , na które jest czuły konkretnie ten grzyb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makielka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 23 Mar 2017, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam stosować ten preparat uśmiech Naprawdę jest skuteczny http://imperium-kobiet.pl/verlaven-skuteczny-preparat-grzybice-stop.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Sro 19 Kwi 2017, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawda jest taka że jednak o stopy też trzeba bardzo dbać - swoje jak i własnego dziecka. A gdzie kupujecie buciki dla swoich dzieci? Ja ostatnio znalazłam ten sklep https://www.fiorino.eu/sklep/ który z tego co widzę ma wysokiej jakości buty. Projekty są ciekawe, mojej młodszejsiostrze spodobały się te z myszką Miki. Są ręcznie szyte nawet na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam ten problem mogę chodzić tylko w butach ze skóry w lato plus dezodorant a w zimie to juz nic nie pomoże jeśli zamiast skarpet 100% bawełny założę rajstopy to kosmos ta dolegliwość jest już warunkowana genetycznie pod warunkiem że nie ma zadnych zmian patologicznych na stopach i jest się zdrowym tak już jest można zapobiegać teraz jest mnóstwo środków które pomagają np. dezodorant oriflame chyba z miętą skuteczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tu nie ma mowy o grzybicy, tylko o potliwych stopach. Ja tez mam taki problem. Buty - only skora, adidasy odpadaja, grube bawelniane skarpety i mycie nozek 3 razy dziennie i zminianie skarpet... Innej opcji nie m
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że jest. Jeśli przewiewne buty z naturalnych materiałów nie pomagają i jesli rady nie dają nawet kosmetyki na stopy potliwe to są zabiegi, które ograniczają tę potliwość. Piszę tutaj o botoksie. Wiele osób o tym nie wie ale botoks stosuje sie nie tylko aby zabiegać zmarszczkom ale równiez po to aby ograniczyć aktywność gruczołów potowych, które wydzielają pot.

Do podologa warto jest wybrać się włąśnie w takiej sytuacji:
http://wrastajacypaznokiec.pl/kiedy-warto-wybrac-sie-do-podologa/

Nie tylko z wrastającymi paznokciami. Specjalista ten doradzi co robić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Czw 22 Lut 2018, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może taki dezodorant https://dlastop.pl/odswiezajace/235-gehwol-dezodorant-do-stop-i-butow-50-ml-4013474113110.html okaże się pomocny w tej materii,skoro jest polecany nawet dla sposrtowców,którzy podejmują wysiłek fizyczny?
Choć z drugiej strony wiadomo,że żaden specyfik nie zastąpi dobrego obuwia,czystych skarpetek i umytych nóg... Smile
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group