Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stopy, obuwie i problemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy grzybica jest możliwa, ale wiadomo, że blokowany pot musi gdzieś znaleźć ujście.. Ja jak pod pachami używałam blokera miałam mokre plecy. A dwa - widziałam po sobie, że jednak to nie jest najlepsze rozwiązanie. W skrajnych sytuacjach może i tak. Ale organizm musi wydalać toksyny i blokując je możemy sobie bardziej zaszkodzić..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Kasztanowa napisał:
Nie polecam. Moja koleżanka używała i dostała grzybicy (pod pachami!) Shocked


Może to dziwnie zabrzmi, ale pomimo stosowania tych specyfików, które eliminują potliwość, to trzeba się jeszcze codziennie myć. Ten roll-on działa nawet po podmyciu się. Wystarczy go użyć 2x w tygodniu, ale myć się codziennie....


Jeśli odnosisz tą wypowiedź do mojego posta, to zapewniam Cię, że na pewno utrzymywała higienę. Po jej doświadczeniach na pewno nie zdecydowałabym się na tego typu specyfiki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Nie wiem, czy grzybica jest możliwa, ale wiadomo, że blokowany pot musi gdzieś znaleźć ujście.. Ja jak pod pachami używałam blokera miałam mokre plecy. A dwa - widziałam po sobie, że jednak to nie jest najlepsze rozwiązanie. W skrajnych sytuacjach może i tak. Ale organizm musi wydalać toksyny i blokując je możemy sobie bardziej zaszkodzić..

ja miałam to samo, dziwnie się czułam po prostu i dlatego po niecałym jednym opakowaniu zrezygnowałam. Lepiej się czuję psychicznie używają jakichś dezodorantów czy czegoś w kulce. Oczywiście, Natalko, masz rację - higiena przede wszystkim. A może ta koleżanka, która dostała grzybicy, dzieliła się z kimś tym środkiem (wiadomo, że takich rzeczy powinna tylko 1 osoba używać) i stąd? Nie sądzę, aby preparat sam z siebie wywołał grzybicę....
Wkładki Sholla też polecam - używałam kilka razy i fajne są. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
A może ta koleżanka, która dostała grzybicy, dzieliła się z kimś tym środkiem (wiadomo, że takich rzeczy powinna tylko 1 osoba używać) i stąd? Nie sądzę, aby preparat sam z siebie wywołał grzybicę....

Wątpię. Ona jest wręcz przewrażliwiona na punkcie czystości, między innymi dla swojego większego komfortu zaczęła używać tego preparatu.
Nigdzie nie twierdzę, że u każdego będzie ten sam efekt, ale np. mnie sama możliwość przeraża i skutecznie zniechęca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ok oczko Ja nie wiem jak u tej koleżanki z higiena i czy używała sama, ale tak jak Wy napisałyście- nie wydaje mi się że grzybice wywołał sam specyfik, czy to reakcja organizmu na zablokowanie gruczołów potowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym po prostu kupiła raz porządniejsze buty. Kup sobie raz buty za 200-300 zł, dam sobie rękę uciąć że zobaczysz sporą różnicę w noszeniu i przede wszystkim w komforcie, zapachu stóp.

Kiedyś rozmawiałam z szewcem - powiedział, że choćby nie wiadomo co, po kilku latach noszenia butów za 30-80 zł z ccc czy daichamana czy bóg wie skąd, stopy będą na pewno często śmierdziały, zaczną występować grzybice, płaskostopie.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnej chwili używam szarego mydła i talk i jest efekt. Rano przed pracą, myję i talkuje, zakładam rajstopy zwykle, bez lycry, z tego powodu bardzo ubolewam ale do 15 super, zero smrodu.

Buty zakupię ale już po weselu, jutro chcę kupić te wkładki sholl.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obojętnie jakie buty Maju ubierzesz- przy takiej sztucznej skarpetce stopa będzie zachowywać sie podobnie . Sztuczne tworzywo to jedynie potęguje.

Ja nie lubie zapachu " chinskich" butów , nie wszystkie, ale niektóre tanie buty poprostu śmierdzą i to nie noga śmierdzi, nie stopa, ale sam but ... taki but plus sztuczna skarpetka - masakra , i ten zapach dolatuje z podłogi aż do mojego nosa i jestem pewna , że każdy w pomieszczeniu też czuje zapach śmierdzącego buta yyyy nigdy nie myślałam o tym,zeby buty obwąchiwać w sklepie ale chyba zacznę to robić, otwiera się pudełko z nowymi butami i poprostu czadzi chińskim klejem podobnoż. ...

W sklepach buty ze skóry są drogie , ale na allegroszu pełno jest fajnych o wiele tańszych w bardziej przystępnej cenie ( np za 70 wyprzedażowe - mogę polecićVery Happy baleriny za 100 itd uśmiech

co do butów, ja kupiłam skórzane baleriny za 199 tylko do pracy, nie wychodziłam w nich na zewnątrz ani razu uśmiech po 2 miesiącach się porozklejały z każdej strony Cool a stopa w elastycznej skarpetce też nie była zachwycona uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ja mam w robocie takie baleriny, w których chodzę tylko wyłącznie po tych ich marmurowych posadzkach, i też się porozklejały, więc nie ma reguły czy drogie czy tanie, wszystko zrobione przez małe chińskie rączki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z tą ceną ostatnio rzadko idzie jakość. Jedynym pocieszeniem jest komfort stóp w skórze naturalnej. Mi się rozwaliły dwa razy buty z Gino rossi, raz z baty.. Za to mój mąż i mama rozwalili kilka par butów z prima mody, więc teraz też do samej marki i oczekiwania jakości od niej podchodzę sceptycznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group