Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stopy, obuwie i problemy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 15:21    Temat postu: Stopy, obuwie i problemy Odpowiedz z cytatem

Czy Wy też macie taki problem jak ja.

W pracy przeważnie chodzę w balerinkach bo jest mi najwygodniej.
Z racji tego, ze mam taką pracę a nie inną często chodzę w rajstopach albo podkolanówkach, nie mam pojęcia, czy moje stopy nie trawią tego rodzaju tekstylia czy jak.

Po godzinie chodzenia, lub nawet siedzenia są już spocone i pachną brzydko Rolling Eyes .

Używam talków i pochłaniaczy wilgoci do butów ale to jest działanie krótkotrwałe. Mad

Nie kupuję bytów ze skóry, to fakt, przeważnie jakieś z tworzywa sztucznego, ale zawsze staram się włożyć wkładkę z naturalnej skóry, ostatnio jest to bez efektu, byty tak śmierdzą, że aż mi jest głupio. Embarassed

Próbowałam już wiele sposobów domowych i farmakologicznych Twisted Evil i nic. Embarassed


Może wy macie jakieś sposoby na stopy i buty "śmierdzące" Embarassed Embarassed Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja, ja kupuję takie wkładki w rossmanie (ale kurcze, chyba je wycofali, bo nigdzie nie mogę znaleźć).
.
Nosze w bucie kilka dni, jak się wybrudzą, to zmieniam.
Dezodoranty do stóp mi wiele nie dają, więc jestem ciekawa pomysłów innych forumek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam czegoś takiego:

i moim zdaniem jest super. Raczej nie miałam nigdy problemu, żeby mi coś śmierdziało, po prostu się pociły i miałam mokre stopy:/ Natomiast to mi bardzo pomogło, nie mam żadnych problemów ze stopami, a nie zawsze noszę jakieś wkładki czy buty skórzane. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ostrzykiwanie stóp botoksem pomoże? Stosuje się to na nadpotliwość dłoni, to może i na stopy można?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na potliwość stóp dobrze jest wymoczyć je od czasu do czasu w herbacie (zawarte w niej garbniki zamkną pory w skórze).
Niestety same skórzane wkładki nic nie dadzą. Cóż z tego że wilgoć "przejdzie" przez wkładkę jak sztuczny materiał całą tą wilgoć pochłonie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też coś takiego jak Etiaxil:

Używałam czegoś takiego pod pachy, ale jakoś mi nie leżało, bo to bardzo silne jest, ale generalnie dobre, bo koleżanka używa czegoś takiego. uśmiech [/img]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 pomyślałabym o kupnie jednych skórzanych balerinek. Tworzywo sztuczne nie daje oddychać, więc wkładka niewiele Ci daje jak reszta stopy się w niej poci.

Po 2. próbowałaś wkładek odświeżających? Z Sholla są takie, mój mąż ich używa bo po 12 godzinach pracy jego stopy były radioaktywne i sporo pomaga.

Teraz chodzi w skórzanych butach z tymi wkładkami i nie ma tragedii. Nie musisz przecież wymieniać wszystkich butów, a kupić jedne do pracy czy kiedy dłużej w nich chodzisz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
Jest też coś takiego jak Etiaxil:

Używałam czegoś takiego pod pachy, ale jakoś mi nie leżało, bo to bardzo silne jest, ale generalnie dobre, bo koleżanka używa czegoś takiego. uśmiech [/img]

Nie polecam. Moja koleżanka używała i dostała grzybicy (pod pachami!) Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
arsandra napisał:
Jest też coś takiego jak Etiaxil:

Używałam czegoś takiego pod pachy, ale jakoś mi nie leżało, bo to bardzo silne jest, ale generalnie dobre, bo koleżanka używa czegoś takiego. uśmiech [/img]

Nie polecam. Moja koleżanka używała i dostała grzybicy (pod pachami!) Shocked


Może to dziwnie zabrzmi, ale pomimo stosowania tych specyfików, które eliminują potliwość, to trzeba się jeszcze codziennie myć. Ten roll-on działa nawet po podmyciu się. Wystarczy go użyć 2x w tygodniu, ale myć się codziennie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group