Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur na miarę Warszawa - pomysły?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 15:00    Temat postu: Garnitur na miarę Warszawa - pomysły? Odpowiedz z cytatem

Hej! Po pierwszym podejściu do zakupu garnituru stwierdziliśmy zgodnie, że nie obejdzie się bez szycia na miarę. Czy w związku z tym ktoś z Was wie gdzie można znaleźć w Warszawie dobrego, sprawdzonego krawca z normalnymi cenami? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitury na miarę szyją w Pawisie (mają salonik przy placu Unii Lubelskiej), cena ok 600 zł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za informację uśmiech a miałaś z nimi już jakiś kontakt? widziałaś jak szyją?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szyliśmy u nich garnituru, ale to była nasza opcja rezerwowa, jeżeli nie znajdziemy gotowego. Pawisa poleciła mi Asik z tego forum.
Czy mogę spytać jaki problem macie z garniturem? Czy Twój narzeczony jest za szczupły/wysoki itp? Bo dla szczupłych panów polecam Albione - prawdopodobnie nigdzie nie znajdzie się garniturów w takich rozmiarach: 42 i 44. W wiekszosci salonów rozmiarówka zaczyna się od 46.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie taki problem mamy. mój narzeczony ma 190 cm wzrostu i waży 70 kg. do tego ma bardzo długie ręce, wszystkie marynarki o 7 cm za krótkie w rękawie. analogicznie z nogawkami smutny ciekawa jestem jak uszyli garnitur dla narzeczonego Asik. zapytam na priv uśmiech dzięki za informację mimi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie uszyli Wink Połówek dopiero w maju tam się wybiera. Natomiast mi polecił Pawisa szwagier. Szył tam na ślub smoking a jego ojciec garnitur. Obaj bardzo zadowoleni i muszę przyznać, że obaj dobrze wyglądali uśmiech Ceny takie jak napisała mimi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o asik fajnie, że napisałaś uśmiech miałam odzywać się na priv, ale przyznam szczerze, że trochę zaaferowałam się tym wątkiem lol :

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=9382

i na razie temat garnituru poszedł w odstawkę (ale tylko do jutra oczko ). Na pewno tam zajrzymy, mam nadzieję, że tym razem już załatwimy sprawę, bo nie chciałabym mieć 10 podejść do kupna garnituru Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo trwa szycie garnituru? Asik ma ślub w czerwcu a Narzeczony wybiera się w maju. Zdąży?
Wiem, że mojego będzie trzeba zaciągnąć i zastanawiam się kiedy żeby za dużo stresu dzieciak nie przeżył bo bardzo długo był zdania, że on garnitur przecież już ma... Na szczęście mieliśmy jakieś poważniejsze wyjście i przekonał się, że już nie ma chłopięcych wymiarów więc będziemy nowy kupować Very Happy
Też wysoki a że ma nogi bardzo długaśne to pewnie trzeba będzie mu uszyć na miarę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy odwrotny problem, bo szukaliśmy 46 na 170. Wszędzie były od 176 i od 48 w klatce.. Po wszystkich galeriach pojechaliśmy do Factory i tam w kilku sklepach były w tym rozmiarze i mieliśmy dylemat między trzema. Jak masz gdzieś niedaleko, to polecam się przejechać.. Mają tam nietypowe rozmiary, które nie bardzo schodzą. My liczyliśmy się z kilkoma poprawkami a kupiony był idealny i nic nie trzeba było zmieniać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Jak długo trwa szycie garnituru? Asik ma ślub w czerwcu a Narzeczony wybiera się w maju. Zdąży?


Góra 2 tygodnie jeśli szycie na miarę, jak poprawki to krócej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group