Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

E-booki, audiobooki, e-czasopisma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam obecnie na laptopie. Gdy byłam w ciąży miałam mnóstwo czasu na czytanie, więc zbankrutowałabym na kupnie non stop nowych (przeczytałam wtedy ponad 100 książek). Dlatego też sobie w pdf-ie ściągałam książki uśmiech I tak się przyzwyczaiłam, że teraz nie umiem czytać w wersji papierowej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Wto 9 Wrz 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina, serio? A jakie miałaś początki? Bo jak ja czytam na pdfy na lapku albo tablecie to dostaję białej gorączki... Niby można sobie zaznaczać na żółto, ale to nie to samo Wink No i męczą mi się oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było ciężko, bardzo bolały mnie oczy. No ale cóż zrobić. Jak się wciągnęłam do czytania to nie umiałam przestać. Więc z czasem się przyzwyczaiłam. Teraz jak biorę wersję papierową to mnie oczy bolą, muszę bardziej wytężać wzrok i to mnie męczy. Poza tym plusem jest to, że mąż może sobie spać przy zgaszonym świetle gdy czytam, przy zwykłej książce musiałabym włączyć przynajmniej lampkę nocną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupuję jednak papierowe książki. Mąż mi niestety ustalił limit zakupu nowych książek - mogę tylko 3 miesięcznie. No ale inaczej pewnie byśmy poszli z torbami. Kiedyś potrafiłam nie ugotować sobie obiadu (czasy bezdzietne) przez parę dni, żeby sobie kupić kolejne książki. Takie zboczenie. Mąż biedak już ma wizję regałów na ostatniej wolnej ścianie w naszym domu (ale to nie jest ostatnia wolna, bo jeszcze można nad oknami zrobić półki ;D i w przedpokoju i w kibelku język z oczkiem). Mam wewnętrzny opór przed biblioteką - niestety, bo bym i zaoszczędziła kasę i miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja natomiast nie ugotowałam obiadu, bo tak się zaczytałam uśmiech Oj nieraz mi się obrywało, że jak siedzę w domu to chociaż obiad bym zrobiła, a nie tylko laptop i książki Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na laptopie nie dałabym rady czytać, zbyt jasne, męczące światło. Dlatego kupiłam czytnik. Jak dla mnie rewelacja, choć nie powiem. Brakuje mi czasem tego zapachu kartek...
Ale dzięki czytnikowi, nie muszę dźwigać kolejnych tomów, wystarczy urządzenie i kilka książek w nim oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tablet, w sumie kupiłam go bo się napaliłam na czytanie ebookow.
A w ostateczności wyszło tak, że tablet leży a ja wolę książki papierowe. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2015, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sięgam po ebooki, ale tylko w podróży. Tak jest zdecydowanie wygodniej. W domu natomiast czytam tradycyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyszlapannamloda
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 1 Sty 2016, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię czytanie na czytniku, to bardzo wygodne.
_________________
http://www.conrad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 2 Sty 2016, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałam czytnik to więcej czytałam, bo miałam go w torebce i wyciągałam praktycznie wszędzie. Książek ze sobą nie noszę i czytam mniej. Niestety ktoś mi czytnik uszkodził i nie kupiłam jeszcze nowego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group