Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy łóżkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za odzew, kochane jesteście, każde słowo się dla mnie liczy :* Ogólnie na razie nie ma poprawy i plan jest taki - w weekend majowy się relaksujemy, jeśli potem nic się nie zmieni, to kupujemy jednak Climax Control, bo to ziołowy środek i na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc (ja wierzę w moc naturalnych składników, więc może dlatego udało mi się przekonać lubego, a ten spray to faktycznie byłby znieczulający) i stosujemy metodę APE na przedwczesny wytrysk i mamy nadzieję, że to pomoże uśmiech Trzymajcie za nas kciuki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belegia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 17
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ashtaka napisał:
Dzięki dziewczyny za odzew, kochane jesteście, każde słowo się dla mnie liczy :* Ogólnie na razie nie ma poprawy i plan jest taki - w weekend majowy się relaksujemy, jeśli potem nic się nie zmieni, to kupujemy jednak Climax Control i stosujemy metodę APE na przedwczesny wytrysk i mamy nadzieję, że to pomoże uśmiech Trzymajcie za nas kciuki!


Trochę już czasu minęło, jestem ciekawa, czy już wszystko ok? Pytam, bo kciuki trzymałam, bo niestety znam ten problem i choć z boku może wydawać się błahy, to wyobraźcie sobie, co, jesli nagle w Waszych związkach zaczyna brakować seksu... smutny Może nie jest to temat na to forum, ale czasem warto się zastanowić, jakie to tak naprawde jest ważne w związku, dla pewności siebie itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw 24 Maj 2012, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak to nie była raczej kwestia zmęczenia, bo mimo solidnego odpoczynku nic się nie poprawiło smutny Zamówilismy te tabletki Climax cnotrol, bo poczytałam o tego typu środkach na forum medycznym i tam mi nieco doradzili, dowiedziałam się też, ze ważne jest stosowanie ćwiczeń, tak więc za to też się wzięliśmy i mam nadzieję, że będzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 31 Maj 2012, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie to ćwiczenia?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewka820
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam inne problemy łóżkowe. Facet okazywał brak zainteresowania seksem. Chodziło chyba o to, że mam małe piersi. Przeszłam kurację ich powiększania i życie intymne się ustabilizowało uśmiech


edytowane przez moderatora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewka820 napisał:
Ja miałam inne problemy łóżkowe. Facet okazywał brak zainteresowania seksem. Chodziło chyba o to, że mam małe piersi. Przeszłam kurację ich powiększania i życie intymne się ustabilizowało uśmiech


edytowane przez moderatora


a teraz ręka w górę kto tego nie uważam za reklamę... Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewka820 napisał:
Ja miałam inne problemy łóżkowe. Facet okazywał brak zainteresowania seksem. Chodziło chyba o to, że mam małe piersi. Przeszłam kurację ich powiększania i życie intymne się ustabilizowało uśmiech


Zajebisty pomysł! Zamiast wyrzucić z łóżka (i życia...) gamonia, który ma problem z seksem ze względu na mały biust (WTF!), iść na powiększenie piersi. Jakie to proste!

Nie no, serio myślisz, że ktoś się na to złapie? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam była też tak ładnie ukryta reklama- ale ją szybko edytowałam język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 30 Cze 2012, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
ewka820 napisał:
Ja miałam inne problemy łóżkowe. Facet okazywał brak zainteresowania seksem. Chodziło chyba o to, że mam małe piersi. Przeszłam kurację ich powiększania i życie intymne się ustabilizowało uśmiech


Zajebisty pomysł! Zamiast wyrzucić z łóżka (i życia...) gamonia, który ma problem z seksem ze względu na mały biust (WTF!), iść na powiększenie piersi. Jakie to proste!

Nie no, serio myślisz, że ktoś się na to złapie? Rolling Eyes



Widząc takie wpisy, mam wrażenie, że powinni także oferować powiększenie mózgu. Może ktoś by się na to złapał oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 30 Cze 2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:

Widząc takie wpisy, mam wrażenie, że powinni także oferować powiększenie mózgu. Może ktoś by się na to złapał oczko


Umarłam uśmiechnięty ewelinka popieram w 10000000000% lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group