Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy łóżkowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 11:22    Temat postu: Problemy łóżkowe Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy dobrze trafiłam z tym tematem, ale nie wiem za bardzo, gdzie go umieścić... Chodzi bowiem o to, że ostatnio mój narzeczony ma drobne problemy z wytryskiem, przez co nie możemy odbyć normalnego stosunku, bo po kilku ruchach już jest po wszystkim. To już nie jest dzieciak, żeby nie panować nad podnieceniem, a w naszym związku nigdy mu się to nie zdarzyło, ogólnie super nam się zawsze układało w łóżku. Nie wiem, czy jest to spowodowane stresem ślubnym, który wcale nam za bardzo nie doskwiera na razie czy co... Ogólnie narzeczony chodzi na basen, czasem pobiega, staramy się też zdrowo odżywac, używek nie bierze... Podobno czasem niektórzy faceci tak mają, ale czy Waszym też się to przytrafiło? Trochę poszukałam i podobno zacząć łykać sobie (tzn. to dla facetów) suplementy, bo to obniża poziom serotoniny w organizmie, najczęsciej polecają Climax Control albo kupić jakiś spray znieczulający, ale ja się nie znam, może któraś z Was słyszała? Jak nie chcecie pisać tutaj, to proszę o info na prv uśmiech Trochę się martwię tym, żeby się narzeczony nie zamknął w sobie z tego powodu, bo skoro sporo facetów to ma, no to trudno, bywa, ale to męskie ego może tutaj okazać sie problemem, a ja nie chcę, żeby się skrył i odsunął ode mnie, bo zawsze ze wszystkimi problemami radziliśmy sobie razem, na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może on po prostu jest tak ostatnio nakręcony na Ciebie i dlatego tak szybko kończy? Też mieliśmy kilka takich razy kiedy no gra wstępna była tak dla mojego małża podniecająca,że no nie dawał rady uśmiech Teraz coś takiego od bardzo długiego czasu się nie zdarzyło uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długo jż tak ma??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas się tak zdarza jak długo pościmy, to wtedy się tak nakręca, że pierwszy raz jest szybki, ale później już jest ok oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo właśnie tak jak natalia napisała przy długim poszczeniu też tak się może zdarzać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczatku to się oboje śmialiśmy, żeby rozładować atmosferę, że właśnie taka jestem boska, że on nie może wytrzymać, ale to trwa już chyba od poczatku miesiąca, więc coś jest nie halo... Niby co 5. facet tak ma i nie zawsze trzeba gnać do lekarza, no, ale też to bardzo intymny temat i nigdy od żadnej koleżanki nic nie słyszałam o tym... No i siętak zastanawiamy, co tu zrobić - ja się skłaniam ku naturlanym metodom, stąd ten Climax control, narzeczony za to poszedłby do sex shopu, bo podobno tam są te spraye, ale wolałam najpierw popytać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że te "szybkie akcje" zależą od stanu umysłu (podniecenia, gra wstępna itd)... Jeśli nie zdarza mu się to za każdym jednym razem to wporządku, bardziej chyba bym się martwiła jakby potrzebował więcej czasu niż zawsze...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co któryś raz tak sie zdarza- chyba najbardziej zależy to od fizjologicznego stanu faceta- u nas co któryś raz też tak bywa, że samego stosunku jest 4-5 minut i po zabawie język język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że jak jesteśmy zrelaksowani, nic nam nie doskwiera to wtedy też łatwiej będzie "dojść" uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belegia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 17
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ashtaka napisał:
Na poczatku to się oboje śmialiśmy, żeby rozładować atmosferę, że właśnie taka jestem boska, że on nie może wytrzymać, ale to trwa już chyba od poczatku miesiąca, więc coś jest nie halo... Niby co 5. facet tak ma i nie zawsze trzeba gnać do lekarza, no, ale też to bardzo intymny temat i nigdy od żadnej koleżanki nic nie słyszałam o tym... No i siętak zastanawiamy, co tu zrobić - ja się skłaniam ku naturlanym metodom, stąd ten Climax control, narzeczony za to poszedłby do sex shopu, bo podobno tam są te spraye, ale wolałam najpierw popytać...


My też to przerabialiśmy język Bo dziewczyny tu piszą, że czasem się zdarza, ale u nas to było ciągiem za każdym razem smutny Faktycznie jest to temat tabu, bo ja miałam po prostu zakaz rozmawiania o tym nawet z moją przyjaciółką, bo mój się strrrasznie wstydził... I ogólnie szukałam w necie informacji. Nie wiem, o jakich sprayach mówi Twój narzeczony, ale ogólnie chyba są tylko takie, które znieczulają zakońzcenia nerwowe i tego się nie poleca na problemy z wytryskiem Rolling Eyes Mój brał jakieś tabletki bez recepty, ale nie pamiętam nazwy. Czasem w organizmie zaczyna czegoś brakować i to może powodować takie problemy, mojemu po krotkim czasie problemy minęły i na razie - odpukać! - nic się nie dzieje, a minęło z pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group