Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy fotograf zaczyna pracę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 14 Lip 2013, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Alicją, lepiej coś mieć niż nie mieć Wink
Na fotografa nie zwraca się tak uwagi podczas przygotowań, tyle jest emocji uśmiech a później nie cofnie się tego,że nie ma uwiecznionych tych chwil , no chyba,że drugi ślub się trafi Twisted Evil

Ja żałuję cały czas,że nie zdecydowaliśmy się na kamerzystę na samą mszę smutny a lepiej było się zdecydować, oglądnąć raz film i odłożyć, niż teraz żałować,że nigdy nie wrócimy do przysięgi, ceremonii, pięknych pieśni na wejściu itd. Działo się to tak szybko,że cżłowiek niewiele pamięta, a tu byłoby jak znalazł na filmie uśmiech

Takie samo zdanie mam o przygotowaniach, lepiej nie żałować,że się odpuściło Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokardka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17

PostWysłany: Czw 8 Sie 2013, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas fotograf zaczynał od zdjęć u Pana Młodego (błogosławieństwo, wyjście z domu, zastawy), później u mnie (wyjście po Młodego, błogosławieństwo, wyjście z domu, zastawy), później kościół, no i sala do około 3.30 nad ranem. W sumie około 200 zdjęć z wesela (wywołanych plus około 500 na płytce, nie wliczając w to pleneru). Poza tym kamerzysta również zaczynał i kończył w tych samych godzinach, bo mieliśmy parę (tzn. małżeństwo uśmiech - Pani fotograf i Pan kamerzysta). uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 9 Sie 2013, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianka napisał:
Mnie zawsze strasznie wkurzało uwiecznianie przygotowań... Teraz jednak zastanawiam się, czy nie zaprosić fotografa do domu przed ślubem (rezygnacja z tej części nie wpłynie na cenę) - nie dla jakichś zdjęć z pędzelkiem czy innych takich, ale po prostu dla "opstrykania" szykującej się do wyjścia rodziny... Może parę zdjęć w maminym ogródku... Rolling Eyes


Ostatecznie zostały uwiecznione: upinanie welonu, spotkanie z Młodym, zakładanie mu przeze mnie złotych spinek na mankietach koszuli, zgromadzone w mieszkaniu osoby i nasze wyjście z domu. Optymalnie Smile
Aha, i w końcu dałam się namówić na dwa zdjęcia z pędzelkiem Wink
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edyta88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 44
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja liczę na piękne zdjęcia od samych przygotowań Very Happy Widziałam już w galerii fotografów zdjęcia Pani Młodej podczas makijażu, wkładania sukni ślubnej, Pana młodego wkładającego koszulę, potem błogosławieństwo, wyjście z domu itd. aż do przygotowań. Takie zdjęcia tworzą cały reportaż. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camilos
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Milanówek

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania z fotografem i kamerzystą to wbrew pozorom świetna zabawa i wspomnienia. Przyszły mąż może zobaczyć nas tylko na zdjęcia, gdy trwały przygotowania. Macie rację, warto spojrzeć na portfolio fotografów i po prostu wstawić siebie zamiast osoby na zdjęciu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martynairafal
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Stargard zach-pom

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf w trakcie przygotowań to same plusy oczko
Wiem co piszę...czasami trzeba pomóc przyczepić muchę, zawiązać krawat, zamontować kwiatki..fotograf ślubów już trochę widział i zawsze pomoże oczko

Po drugie...Para Młoda jak i najbliżsi, którzy są obecni już mogą przyzwyczajać się do obecności wszechobecnego usługodawcy, klikania aparatu, dzięki czemu później czują się wszyscy swobodniej...

Po trzecie i najważniejsze...w trakcie przygotowań poza zdjęciami z samego ubierania otrzymamy również zdjęcia detali, biżuterii, garderoby itp...
_________________
Martyna i Rafał - Duet fotografów tworzący Naturalne Fotografie Ślubne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 5 Lis 2017, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fotograf od przygotowań to super sprawa uśmiech Wy się przyzwyczaicie do jego obecności i będziecie mieć więcej materiału zdjęciowego z tego ważnego dnia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel221
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 20 Maj 2018, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu fotograf zaczął prace około godziny 11 rano.
Bywałem też na takich weselach co fotograf zaczynał prace dopiero o 14.

_____________________________________________________
http://www.prawojazdytesty.pl/zmiany-na-prawo-jazdy-2018-cepik-2-0/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annonim89
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
_________________
Szczęście jest wczoraj albo jutro, ale nigdy dzisiaj. Nie może być dzisiaj, ponieważ jest jedynie złudzeniem, a złudzenia wydają się rzeczywiste wyłącznie z oddali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej się z nim zgadzam. Zobacz np tutaj https://www.studiokadru.pl/ na blogu jak wygladają takie zdjęcia z przygotowań. Są piekne, pełne emocji.
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group