Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marudzenie fotografa Zbigniewa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
Zbigniew Swiderski napisał:
Dziękuję bardzo za docenienie mojego udziału w życiu forum. Very Happy
Czy można zmienić tytuł wątku usuwając słowo"Pana".
Brzmi to strasznie oficjalnie.
Przy okazji można by dodać w nagłówku kilka imion osób udzielających się intensywnie . uśmiech

"Pana" zmieniłam, ale osób nie dodam. Wątek jest dla wszystkich, Ty występujesz jako ten rodzynek, główny marudzący.
Dodałam słowo "fotografa", żeby było chociaż mniej więcej jasne, czego dyskusja dotyczy.
Teraz ten tytuł wątku to... tragedia.
Inko proszę zwrócić uwagę na to kto pierwszy zaczął marudzić na temat zdjęć. Wypadało by też w pierwszym poście zamieścić informację z którego tematu wydzielono wątek.
Kalesony pasują do sesji ciążowej jak pięść do nosa. język
Też popieram tylko sesje ciążowe z bucikami na brzuszkach mamuś i z serduszami ułożonymi z dłoni rodziców.
Są takie słodkie. Twisted Evil
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o to zapewne chodzi,.
To są zdjęcia- ogólnie- charakterystyczne. Reprezentują pewien styl, który raczej większości nie będzie się podobał. I myslę,że nie jest to kwestia braku gustu, smaku, wyrobienia....po prostu nie dla każdego- i nie mówię tu o finansach.
Nawet mając pieniądze na usługi tego pana (rozumiem, że jest drogi) wybrałabym inne.
Trochę jak, nie wiem, z Szymanowskim..... genialny facet był..... ale jednak większość muzyków wskaże Ci Beethovenka czy Chopina. Choćby Liszta czy Rachmaninowa......
Bo Szymanowski to właśnie muzyka charakterystyczna- tak, doceniam, nie, dziękuję- grać nie będę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem dlaczego zdjęcia tego fotografa nie podobają się Paniom.
http://seriv.com/wedding/#/content/05/
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podobają, są przepiękne! Cudowne obrazy, wspaniała sztuka... ech, mieć takiego fotografa na weselu i plenerze... przecudna pamiątka na całe życie. 10/10 uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow!wykrzyknik
Nie poznaję koleżanki uśmiech
Nie za dużo photoshopa?
Nie za bardzo pozowane?
Wink
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani razu się nie wypowiadałam na temat photoshopa uśmiech. Poza tym, naprawdę zdjęcie nie zależy ani od rekwizytów, ani od użytego programu, ani od oświetlenia - albo ma duszę, albo jej nie ma. Zdjęcia Pana Piotra to wydmuszki w porównaniu z tymi arcydziełami, mimo że pewnie użył podobnych technk. Liczy się też wrażliwość twórcy i to nieuchwytne "coś". Te zdjęcia wyglądają jak obrazy na płótnie - mistrzostwo!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, że wszystko zależy od światła.
Dlatego, że były dobrze błyśnięte lampą i włożono mnóstwo pracy w obróbkę wyglądają tak dobrze.
Światło to podstawa.
Jako niosący kaganek fotograficznej wiedzy wstawię jutro kolejny link z ciekawymi pracami.
Wink
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Światło światłem, miałam na myśli, że jeśli ten jeden warunek tylko jest spełniony, to i tak ze zdjęcia nic nie wyjdzie, jeśli artysta nie ma pewnej wrażliwości uśmiech. Poproszę bardzo o kolejne prace w tym stylu, bo naprawdę miło się ogląda takie zdjęcia uśmiech. Uwielbiam nawiązania do surrealizmu uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 18 Mar 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:
Inka83 napisał:
Zbigniew Swiderski napisał:
Dziękuję bardzo za docenienie mojego udziału w życiu forum. Very Happy
Czy można zmienić tytuł wątku usuwając słowo"Pana".
Brzmi to strasznie oficjalnie.
Przy okazji można by dodać w nagłówku kilka imion osób udzielających się intensywnie . uśmiech

"Pana" zmieniłam, ale osób nie dodam. Wątek jest dla wszystkich, Ty występujesz jako ten rodzynek, główny marudzący.
Dodałam słowo "fotografa", żeby było chociaż mniej więcej jasne, czego dyskusja dotyczy.
Teraz ten tytuł wątku to... tragedia.
Inko proszę zwrócić uwagę na to kto pierwszy zaczął marudzić na temat zdjęć. Wypadało by też w pierwszym poście zamieścić informację z którego tematu wydzielono wątek.

Ech, Zbychu, jak nie kijem mnie to pałą, hm? język
Jakiż więc tytuł wszystkich zadowoli? Myślę, że żaden. Tytuł nadaje autor wątku, nie będę go zmieniać non stop. Poprawki typu "pan/ty" mogłam uwzględnić, bowiem powszechnie przyjęte zasady w społeczności internetowej głoszą, że zwracamy się do siebie po imieniu. Reszta leży w gestii autorki.
Poproszę ją, żeby wpisała do pierwszego postu, skąd temat został wycięty. Przyznaję, że sama tego nie wiem, bo wszelkie potyczki foto/video vs. reszta staram się skrzętnie omijać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pon 19 Mar 2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się należą jakies "tantietmy" za wykorzystywanie mojego cytatu lol język Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group