Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marudzenie fotografa Zbigniewa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 18:00    Temat postu: Marudzenie fotografa Zbigniewa Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:
Może lokal kiczowaty ale bardzo "fotogeniczny". Oczywiście tylko wtedy gdy zdjęcia robi bardzo dobry fotograf ja np. Piotrek.
Zdjęcia z imprezy w Pałacu można zobaczyć http://piotrknap.com/blog/?p=2427


Choć to nie temat o tym: mnie się te zdjęcia zupełnie nie podobają.
Mało co na nich widać Twisted Evil

Temat wydzielony z: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=9290&start=10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra, czego tam nie ma uśmiech - armaty, taniec brzucha, derwisze (?), nawet Wodecki się załapał - to jest dokładnie anty-wesele, w mojej opinii - ale co kto lubi Very Happy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Masakra, czego tam nie ma uśmiech - armaty, taniec brzucha, derwisze (?), nawet Wodecki się załapał - to jest dokładnie anty-wesele, w mojej opinii - ale co kto lubi Very Happy.


No właśnie i niby jest dynamika, ale wszystko jest tłem, niestety nawet Państwo Młodzi, a powinno być inaczej smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej mnogości bodźców może trudno było fotografowi skupić się na jednym? Potem jeszcze zauważyłam, że para młoda też dawała koncert pośród dymu - i tak mamy do czynienia z show zamiast uroczystości zaślubin. Przerost formy nad treścią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie chyba nie rozumieją co to jest blog fotografa...
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze najłatwiej powiedzieć, że ktoś czegoś nie rozumie, bo to jest tak hiperprofesjonalne, wiedza niemal tajemna. Nie podobają mi się w ogóle zdjęcia pana Piotra, w większości są bardzo sztuczne. Pomijając fakt, że to akurat wesele jest zupełnie nie w moim stylu i nie chciałabym takiej imprezy - czy do tego trzeba rozumieć, co to jest blog fotografa? No ale co ja się tam znam... uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 17 Mar 2012, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna rzecz już wracając do tematu mnie na tych zdjęciach uderzyła. Rozumiem,że całośc wesela była pierońsko droga ( mniej więcej kojarzę, ile ludzie a'la Wodecki biorą za takie chałtury). Sala do najtańszych nie należy. Czy ładna czy nie- kwestia gustu.
Młodzi ze zdjęć raczej grosza nie skąpili Shocked - i przy takich wydatkach jak w ogóle można było pozwolić na taki koszmarek, jak stół Państwa Młodych rodem z Bździechowskiej OSP pytajnik

Co do fotografa- nie wiem, nie znam się. Ale kliknęłam na portfolio- i przerzuciłam te kilka zdjęć na głównym ekranie Rolling Eyes . Wow....... jesli to nie jest świadoma zabawa kiczem ukraińskim, to....... oj ! Ale wiele innych zdjęć pięknych - o ile na siłę nie są w "zabawnej" konwencji......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 17 Mar 2012, 4:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Masakra, czego tam nie ma uśmiech - armaty, taniec brzucha, derwisze (?), nawet Wodecki się załapał - to jest dokładnie anty-wesele, w mojej opinii - ale co kto lubi Very Happy.


moim skromny zdaniem, to właśnie wszystko do siebie niezwykle pasuje - w sensie, to WSZYSTKO do TEJ sali/miejsca i jej wystroju lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 17 Mar 2012, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Zbigniew Swiderski napisał:
Może lokal kiczowaty ale bardzo "fotogeniczny". Oczywiście tylko wtedy gdy zdjęcia robi bardzo dobry fotograf ja np. Piotrek.
Zdjęcia z imprezy w Pałacu można zobaczyć http://piotrknap.com/blog/?p=2427


Choć to nie temat o tym: mnie się te zdjęcia zupełnie nie podobają.
Mało co na nich widać Twisted Evil


Mi też zdjęcia średnio przypadły to gustu. Są przeciętne, młodzi często złapani w złych momentach.

Tak samo jak i wesele. Było dodatkiem do tego show czy odwrotnie, bo można zwątpić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17 Mar 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie pewnie wolą zdjęcia na których lampą wali się prosto w twarz a przy okazji sala powinna być oświetlona halogenami budowlanymi. Very Happy

Na szczęście o gustach nie dyskutuje się.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group