Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki - dopełnienie stroju czy kicz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja muszę zakryć rękę smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam jak szyłam swoją sukienkę u krawcowej u mnie na wsi...kobieta szyje fajnie i niedrogo...ale jak zobaczyła zdjęcie sukienki którą chciała żeby mi uszyła to się ostro zastawiała ile wziąć no bo ona to raczej takie falbaniasto-tiulowo-koronkowe szyje język

Potem na jednej z ostatnich przymiarek jak powiedziałam, że nie chcę koła to szczęka jej na samą ziemię opadała i jeszcze mi taki świecący wysadzany cyrkoniami paseczek próbowała wcisnąć (no bo taka skromna ta sukienka)....no nie mogła uwierzyć, że ja chcę taką suknię ślubną.

a rękawiczki to do tej pory widziałam na każdym jednym ślubie jakim byłam...więc dla mnie to nic dziwnego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, dziewczyny, jest różnica jeśli ktoś dobiera dodatki np. ze względu na pogodę (ja bolerek nie lubię, ale prawdopodobnie będę się musiała w jakieś zaopatrzyć, bo w maju z pogodą może być różnie) albo gdy faktycznie pasują do stroju np. stylizowanie się na lata '20, '30 a co innego, gdy ktoś pakuje na siebie co się da bez względu na to, czy to do siebie pasuje czy nie.

Ja pamiętam, że końcem lat '90 prawie każda jedna PM w mojej rodzinie miała długie do łokci rękawiczki bez względu na to, czy sukienka była z rękawkami, czy bez, bardziej lub mniej zabudowana i to było takie "cool" i na czasie.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie tak jak mówię mi się rękawiczki w ogóle nie podobają ale muszę chyba że znajdzie się futerko w moim rozmiarze z krótkim rękawem bo jednak w zimie dziwnie wyglądały by całe gołe ręce i do tego chyba bym zamarzła jak już teraz jest mi zimno a mrozu nie ma uśmiech zastanawiam się tylko czy wziąć takie z palcami i potem je w kościele zdjąć (ale tam też jest bardzo zimno) czy takie właśnie "tandetne" z odkrytymi palcami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:

Ja pamiętam, że końcem lat '90 prawie każda jedna PM w mojej rodzinie miała długie do łokci rękawiczki bez względu na to, czy sukienka była z rękawkami, czy bez, bardziej lub mniej zabudowana i to było takie "cool" i na czasie.


u mnie w rodzinie rękawiczki i bolerko to dalej "must have" na każdym ślubie....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja, http://lovemydress.pl/stylistyczna-inspiracja-16-rekawiczki-must-have-zimowej-panny-mlodej/#comment-9881

Ja jestem zdecydowanie za normalnymi rękawiczkami.. Te z odkrytymi palcami są okropne!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
Patrycja, http://lovemydress.pl/stylistyczna-inspiracja-16-rekawiczki-must-have-zimowej-panny-mlodej/#comment-9881

Ja jestem zdecydowanie za normalnymi rękawiczkami.. Te z odkrytymi palcami są okropne!


Dziękuję uśmiech ja będę miała bardzo podobne futerko do tego ostatniego.

Kasia a dlaczego musisz mieć zakryte pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo muszę zakryć moją głupotę która była zrobiona kiedyś. Ja będę miała te z odkrytymi palcami, ponieważ zwykłe nie byłyby zbytnio wygodne na całe wesele..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyszla zona
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny bardzo fajnym dodatkiem do sukienki jest wachlarz. Najlepiej koronkowy. Ja sama chce cos takiego zakupic. Znalazlam interesujaca oferte na www.victoriacoburg.pl maja spory wybor. Mi pozostaje zastanowic sie tylko nad kolorem - moze cos kontrowersyjnego hmmm Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spamuj.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group