Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki - dopełnienie stroju czy kicz
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
nie no wiadomo, jak kolczyki i bransoletka to nie wisiorek

ale przy tej sukience delikatna bransoletka i delikatne kolczyki niezbyt wielkachne

albo same kolczyki, jak coś wynajdę ładnego to wrzucę


Oooj, wcale nie powiedziałabym, że dla wszystkich to wiadomo uśmiech Czasem jak widzę panny młode albo to co dziewczyny planują na siebie włożyć to dochodzę do wniosku, że mają taką listę:

- kolia lub ozdobny wisior (jest!)
- zdobne kolczyki (są!)
- ogromna, błyszcząca bransoletka (jest!)
- suknia z długim trenem (jest!)
- podpinania i marszczenia na sukni (są!)
- kwiaty przyszyte do sukni (są)
- kolorowy pas (jest!)
- kryształki na sukni (są!)
- tiul (jest!)
- trochę koronki (jest!)
- trochę satyny (jest!)
- rękawiczki (są!)
- parasolka retro (jest!)

I tak wygląda wiele panien młodych.. chyba chcą, aby efektem był ślub "na bogato", ale niestety od przepychu głowa boli i wychodzi totalny kicz. przeciez minimalizm jest zdecydowanie bardziej elegancki! Jak chce sie wyglądać jak gwiazda (nawet na codzień) - tu przypomina mi się wywiad z Anją Rubik- jak kobieta chce, aby była postrzegana jako elegancka i zamożna to nie powinna zakładać bluzki z ogromnym logiem PRADA, tylko zadbać o detale: promienna skóra, zadbane dłonie i paznokcie, delikatne, stonowane kolory ubrań i dodatków, nawilżone włosy, mogą być nawet spięte w kucyk. Tak samo na ślubie. Lepiej zainwestować w dobrą pielęgnację niż potem nałożyć tonę podkładu i suknie, gdzie najpierw wchodzi suknia i jej falbany a potem my...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
ewelajn napisał:
nie no wiadomo, jak kolczyki i bransoletka to nie wisiorek

ale przy tej sukience delikatna bransoletka i delikatne kolczyki niezbyt wielkachne

albo same kolczyki, jak coś wynajdę ładnego to wrzucę


Oooj, wcale nie powiedziałabym, że dla wszystkich to wiadomo uśmiech Czasem jak widzę panny młode albo to co dziewczyny planują na siebie włożyć to dochodzę do wniosku, że mają taką listę:

- kolia lub ozdobny wisior (jest!)
- zdobne kolczyki (są!)
- ogromna, błyszcząca bransoletka (jest!)
- suknia z długim trenem (jest!)
- podpinania i marszczenia na sukni (są!)
- kwiaty przyszyte do sukni (są)
- kolorowy pas (jest!)
- kryształki na sukni (są!)
- tiul (jest!)
- trochę koronki (jest!)
- trochę satyny (jest!)
- rękawiczki (są!)
- parasolka retro (jest!)

I tak wygląda wiele panien młodych.. chyba chcą, aby efektem był ślub "na bogato", ale niestety od przepychu głowa boli i wychodzi totalny kicz. przeciez minimalizm jest zdecydowanie bardziej elegancki! Jak chce sie wyglądać jak gwiazda (nawet na codzień) - tu przypomina mi się wywiad z Anją Rubik- jak kobieta chce, aby była postrzegana jako elegancka i zamożna to nie powinna zakładać bluzki z ogromnym logiem PRADA, tylko zadbać o detale: promienna skóra, zadbane dłonie i paznokcie, delikatne, stonowane kolory ubrań i dodatków, nawilżone włosy, mogą być nawet spięte w kucyk. Tak samo na ślubie. Lepiej zainwestować w dobrą pielęgnację niż potem nałożyć tonę podkładu i suknie, gdzie najpierw wchodzi suknia i jej falbany a potem my...


Dlatego nie zakładam Swarowskiego Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
tu przypomina mi się wywiad z Anją Rubik- jak kobieta chce, aby była postrzegana jako elegancka i zamożna to nie powinna zakładać bluzki z ogromnym logiem PRADA, tylko zadbać o detale: promienna skóra, zadbane dłonie i paznokcie, delikatne, stonowane kolory ubrań i dodatków, nawilżone włosy, mogą być nawet spięte w kucyk. Tak samo na ślubie. Lepiej zainwestować w dobrą pielęgnację niż potem nałożyć tonę podkładu i suknie, gdzie najpierw wchodzi suknia i jej falbany a potem my...


Akurat Anja Rubik nie ma ani promiennej cery, ani zadbanych dłoni i paznokci ani dobrze zrobionych włosów. Sama emanuje ogromnymi logami projektantów Wink bo przecież za to jej płacą. W dodatku wręcz przeciwnie - wygląda jak chodząca śmierć, wychudzona, szara i ziemista, która raczej nie kojarzy mi się z osobą na której należy się wzorować. Wystarczy popatrzeć na jej prywatne zdjęcia, które wykonane są domowym aparatem, bez ustawionego światła i podciągnięć komputerem.
Pani Rubik jest niczym innym jak "promiennym" tworem Photoshopa i dobrego, studyjnego oświetlenia.

Ja nie mam nic przeciwko temu, że dziewczyna chce mieć "ślub na bogato" , jeśli wszystko jest dobrane, to czasem nawet wygląda ładnie. Tak jak mówię - wszystko zależy jak i co się dobierze.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina - dla mnie zdecydowanie te numer 2

Lalcia - niektore lachony lubia byc jak choinki i w koncu raz w zyciu to wiesz...

mi sie strasznie nie podoba, jak juz 2-3 tys idzie na suknie, a kolczyki są takie " chamskie " bazarowe, takie świecące jak nie powiem co i od razu widać , że to takie ot byle co, elegancka fryzura, piekna suknia i buzia a tu takie kolczyki, do tego kolia jak obroza i bransoletka gruba Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najważniejszy jest umiar. Za dużo dodatków, nawet dobranych odpowiednio wg jakieś kategorii, nie będzie ładnie wyglądać.
Ale zaczyna się właśnie robić offtop. Trzeba wrócić do tematu oczko

Co do biżuterii, to ja będę mieć tylko kolczyki. Z naszyjnikiem się gryzły, a bransoletek nie znoszę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:


Lalcia - niektore lachony lubia byc jak choinki i w koncu raz w zyciu to wiesz...



Ale powiało wulgarnością Rolling Eyes
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
ewelajn napisał:


Lalcia - niektore lachony lubia byc jak choinki i w koncu raz w zyciu to wiesz...



Ale powiało wulgarnością Rolling Eyes


Wg słownika slangu uśmiech

Lachon – kobieta, w której brązowych (tudzież z błękitnymi soczewkami) oczach zasłanianych przez blond tlenione włosy widać wyraźny głód rozumu. Ubiera się najczęściej w króciutkie spódniczki, różowe, mocno wydekoltowane bluzki oraz buty szpilki. Niekiedy są to kozaczki, nierzadko w kolorze białym. Jej paszczka nie domyka się nawet na chwilę, ponieważ mieli gumę miętową (uważa, iż ustrzeże ją to przed zajściem w ciążę i przyciągnie zahipnotyzowanych urodą takiegoż lachona żelusiów).

Ale najbardziej lubię to:
Występowanie

Typowe lachony można spotkać na dyskotekach, Samoobronie, sklepie odzieżowym i przy autostradach. W porze letniej i wiosenn.j spotykane również w dobrze widocznych i nasłonecznionych częściach miasta gdzie lachony uprawiają lansowanie. W porze zimowej widywane zazwyczaj w Beemkach oraz galeriach

Lachon występuje również w odmianie męskiej Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:

Ja nie mam nic przeciwko temu, że dziewczyna chce mieć "ślub na bogato" , jeśli wszystko jest dobrane, to czasem nawet wygląda ładnie. Tak jak mówię - wszystko zależy jak i co się dobierze.


Nie zgadzam się. Stylizacje na bogato to moim zdaniem w 99% niewypały i nawet jeśli temu 1% się w miarę uda to i tak zakrawa o kicz. Nie od dzisiaj wiadomo że umiar jest wskazany szczególnie jeśli chodzi o ślubne stylizacje. Ja wiem że ciężko się zdecydować i tyle pokus, ale naprawdę warto. Nawet jeśli wszystko będzie "dobrane" to efekt choinki jest nieunikniony. Nie ma to nic wspólnego z klasą i dobrym smakiem. Zaznaczam że to jest moje zdanie, ale ja osobiście nigdy nie widziałam dobrze wyglądającej Panny Młodej obwieszonej błyskotkami, bolerkami, tiarami i innymi koronami... Najważniejsza jest Panna Młoda i żeby ona czuła się pięknie, ale nie można całkowicie olać odczuć estetycznych gości. Przecież nie ukrywajmy im też chcemy się podobać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:

Lachon – kobieta, w której brązowych (tudzież z błękitnymi soczewkami) oczach zasłanianych przez blond tlenione włosy widać wyraźny głód rozumu. Ubiera się najczęściej w króciutkie spódniczki, różowe, mocno wydekoltowane bluzki oraz buty szpilki. Niekiedy są to kozaczki, nierzadko w kolorze białym. Jej paszczka nie domyka się nawet na chwilę, ponieważ mieli gumę miętową (uważa, iż ustrzeże ją to przed zajściem w ciążę i przyciągnie zahipnotyzowanych urodą takiegoż lachona żelusiów).

Ale najbardziej lubię to:
Występowanie

Typowe lachony można spotkać na dyskotekach, Samoobronie, sklepie odzieżowym i przy autostradach. W porze letniej i wiosenn.j spotykane również w dobrze widocznych i nasłonecznionych częściach miasta gdzie lachony uprawiają lansowanie. W porze zimowej widywane zazwyczaj w Beemkach oraz galeriach

Lachon występuje również w odmianie męskiej Very Happy


No nie dobre, miałyśmy w robocie ubaw po pachy. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:


Wg słownika slangu uśmiech

Lachon – (.....)


Jakkolwiek to śmieszne i zabawne, to trochę wulgarne. Szczególnie, że cóż, dość ostro stawia w złym świetle każdą dziewczynę, która mogłaby się choćby wozić w tej "Beemce" Wink.

heart_bibish napisał:
Nie zgadzam się. Stylizacje na bogato to moim zdaniem w 99% niewypały i nawet jeśli temu 1% się w miarę uda to i tak zakrawa o kicz.


Każdy ma swój styl, serio i to co dla Ciebie jest pięknem, dla innego może być właśnie tym "kiczem" o którym piszesz. Bo na przykład dla mnie szczytem kiczu jest chociażby panna młoda, ze sztucznymi kwiatkami Wink. Owszem jest dość sporo niewypałów, niemniej sądzę, że jeśli ktoś decyduje się na "bogato" - zwykle sięga po poradę specjalisty przed takim posunięciem uśmiech

heart_bibish napisał:
Nie od dzisiaj wiadomo że umiar jest wskazany szczególnie jeśli chodzi o ślubne stylizacje. Ja wiem że ciężko się zdecydować i tyle pokus, ale naprawdę warto.


Oj tutaj się nie zgodzę. Zależy co nazywasz "umiarem"....
Widziałam kiedyś Pannę młodą - suknia "księżniczki" do tego tiara na włosach i kolia. Wyglądała przecudnie. Wszystko miała dobierane idealnie przez stylistów. Była na bogato, ale z ogromnym gustem.
Najbardziej denerwuję mnie panny młode, które ubierają się jak "zmokłe kury" w kiecuchny obwisłe i bez charakteru, a przed założeniem naszyjnika drżą niczym pensjonarki przed swoim pierwszym razem Wink.

heart_bibish napisał:
Najważniejsza jest Panna Młoda i żeby ona czuła się pięknie, ale nie można całkowicie olać odczuć estetycznych gości. Przecież nie ukrywajmy im też chcemy się podobać uśmiech


A w życiu, Panna Młoda niby się ubiera dla gości? Czyli mniemam, że TY jako panna młoda ubierasz się pod publiczkę, mało bacząc na własny gust?
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group