Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiecki zdjęcie vs real
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:12    Temat postu: Kiecki zdjęcie vs real Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, akurat rozpocznę, ponieważ dzis byłam w 3 salonach i mogę zaprezentować zdjęcie katalogowe i moje własne oczko

1.
i ja w tej sukience:

Ocena: na zdjęciu wygląda strasznie zdobnie, ale jest naprawdę całkiem niezła, szczególnie jeśli ktoś szuka zdobnej kiecki uśmiech

2.

teraz moje zdjęcie:

Ocena: sukienka delikatna, ale nie podobał mi się materiał, niby tiul, ale jakaś taka inna odmiana, bardziej "płynąca" i średnio się układała

3.

i ja:

Ocena: sukienka ładna, ale to nie to czego szukałam, bardzo się błyszczy, chyba nawet za bardzo oczko

4.


i zdjęcie moje:

Ocena: W katalogu suknia jest biała z beżowymi kwiatami, natomiast naprawde jest beżowo-złota, kolor brudny. Środki kwiatów świeeeecą się strasznie kryształkami. Ogólnie zdecydowanie gorzej wygląda na zywo niż na zdjęciu.

5.

ja (nie jestem pewna czy to dokladnie ten model, bo w tym salonie jest wiele podobnych)

Ocena: suknia naprawdę bardzo ładna.

6. mój faworyt, zakochałam się w tej sukni, nie mogę znaleźć na ich stronie tego modelu, więc wrzucam tylko swoje zdjęcie. Sukienka idealna, skromna, ale elegancka.


Ogólnie, podsumowując dzisiejszy dzień powiem, że byłam w 3 salonach, ale najładniejsze modele sukienek mieli w katrin (stąd jest ta ostatnia kiecka). I tu była też strasznie sympatyczna pani, w innych oczywiście też, ale tu jakos najbardziej przypadła mi do gustu. Byłam w sklepie na pradze, niestety nie mieli wszystkich modeli tam, a w ogóle pojechałam tam, aby zmierzyć tą sukienke, niestety tego modelu akurat nie mieli:


natomaist mają jeszcze dwa inne sklepy, jak ją zmierzę to też wrzucę real fotke Very Happy piszcie co sądzicie (szczególnie o moim faworycie, bo ją zamówię dla siebie i jestem ciekawa Waszych opinii:))[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 bardzo ładna i z klasą ale uważam że lepsza by była jaby miała taki dekolt jak 1, 2 lub 3

Najbardziej podoba mi się dwójka. Piękny pas, nie jest przesadnie zdobiona i pięknie eksponuje dekolt. 4 podoba mi się tylko na modelce. 5 jest bardzo ładna, ale lepiej Ci jak masz dekolt w serduszko.

mogę spytać z ciekawości ile masz w pasie? Bardzo zgrabnie się prezentujesz język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie napisałaś tego posta w temacie "pokażcie swoje kiecki" albo "nie mogę się zdecydować" ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimi taki wątek może się przydać wydaje mi się... W naszych kieckach albo w niemogę się zdecydować od razu by zaginął uśmiech A tutaj mogłyby zaglądać dziewczyny które znaleźć nie mogą w necie zdjęć konkretnych modeli na zwykłej osobie - nie modelce język
Tylko dobrze,gdyby była to tylko GALERIA bez zbędnych komenarzy bo zrobi się bałagan..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można jak najbardziej samą galerię uśmiech Tak się chciałam podzielić moimi dzisiejszymi doswiadczeniami.
Tą co mi się podoba oczywiście można też zamówić z dekoltem w serduszko i ja chyba taką zamówię uśmiech

Oj;) po prostu wyszczuplająca sukienka Very Happy ale w talii mam 62. niestety w biodrach duużo więcej :p stąd koniecznie sukienka księżniczka ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w ogóle 2 i 6 są dość podobne- skromne księżniczki ze zdobionym pasem- ale nie ma porównania, bo przy 2 materiał fatalnie się układa, no a 6 jest po prostu stworzona dla mnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia nie wysyłaj postu pod postem, używaj opcji edycji uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się podoba pomysł na temat, ale raczej nie jako sama galeria uśmiech
Najładniej moim zdaniem jest Ci w tych sukienkach:



_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to skoro sama galeria to po co piszecie komentarze w której najładniej? językjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doobrze, przepraszam, dopiero się uczę oczko
Czyli mój faworyt też się podoba Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group