Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Groupon, Sweetdeal.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:10    Temat postu: Groupon, Sweetdeal. Odpowiedz z cytatem

Wchodzicie na te strony, korzystacie z tych rabatów?

W moim mieście bardzo często kupuje zabiegi kosmetyczne i jedzenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że był taki temat ale nie mogę znaleźć.. Możliwe, że po prostu dyskusja na ten temat toczyła się gdzie indziej. Jak komuś wpadnie w oko to dajcie znać.


My korzystamy nałogowo. Restauracje, często kosmetyczki/fryzjerki, sklepy internetowe i inne atrakcje. Jeszcze tylko na wycieczce żadnej nie byliśmy;p Jak widzę coś fajnego to kupuję. Kilka razy się przejechałam, widać było że usługa zrobiona na odwal, albo klienci z kuponem są jak wrzód na tyłku.. Ale to sporadyczne sytuacje, teraz przychodzą mi 3 do głowy na wiele kupionych kuponów na grouponie, gruperze, citeamie, okaziku, happydayu, sweetdealu i bóg wie na czym jeszcze bo ciężko mi już spamiętam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka z pracy kupiła na grouperze tydzień w Karpaczu i byli bardzo zadowoleni.

Ja dziś zakupiłam obiadek, ciekawa jestem czy też nie będzie na odczepnego.
Ostatnio było super jedzonko, ale jak mój M. się zastanowił, to oferty rozeszły się w mgnieniu oka. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jedzeniem tylko raz miałam niefajną sytuację.. Tak to zawsze miałam normalne dania (a dwa razy dorwaliśmy kupony do naszych ulubionych restauracji, więc porównanie mieliśmy). Wtedy facet na nas nakrzyczał, że się nie umówiliśmy (fakt, było na kuponie o rezerwacji, przeoczyliśmy..), tyle że lokal był pusty, a oni nie mieli połowy rzeczy.. Nie wiem w takim razie jak funkcjonowali, widocznie robili zamówienia jak się ludzie umawiali a tak odsyłali z kwitkiem.. W każdym razie zanim skończył się termin ważności kuponów pisali, że zwracają pieniądze za niewykorzystane kupony, a przy pierwszym spacerze w takiej okolicy widzieliśmy, że lokal się zwinął oczko A jedzenie mieli pyszne, więc gdyby szanowali klientów reklama byłaby świetna..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno był gdzieś już taki temat, bo pamiętam ewelinka89 jak opisywałaś tą historię z restauracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie chodzi przypadkiem o ten temat: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8607&highlight=grupon ? uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo no widzisz! Szukałam i znaleźć nie mogłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wpisywałam w wyszukiwarkę nazwy, ale nie pomyślałam, że mogły być tak odmienione. Ale w sumie tamto dotyczy konkretnego problemu, więc chyba zostawiamy?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja wpisałam w wyszukiwarkę "grupon" i to wyskoczyło lol



Ja z tego nie korzystam bo to trochę oszustwo z tymi gruponami uśmiech
Często te oferty "przecenione" typu 3 dni w super hotelu bla bla bla za 1000zł można uzyskać dzwoniąc do tego hotelu bez grupona za 700zł uśmiech
Poprostu to takie trochę naciąganie ludzi,żeby myśleli że kupują coś po przecenie a tymczasem kupują droższe lub w stałej cenie uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
dziewczyny ja wpisałam w wyszukiwarkę "grupon" i to wyskoczyło lol



Ja z tego nie korzystam bo to trochę oszustwo z tymi gruponami uśmiech
Często te oferty "przecenione" typu 3 dni w super hotelu bla bla bla za 1000zł można uzyskać dzwoniąc do tego hotelu bez grupona za 700zł uśmiech
Poprostu to takie trochę naciąganie ludzi,żeby myśleli że kupują coś po przecenie a tymczasem kupują droższe lub w stałej cenie uśmiech


Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać. Też nieraz widziałam takie oferty, że w cenniku całkiem inna (niższa niż pierwotna), albo promocja jest dla wszystkich.. Ale zazwyczaj masz tak, że np. płacisz 25 zł a kupujesz za 50.. W sklepach internetowych, w restauracjach ceny możesz łatwo sprawdzić. Z wycieczkami też na stronie znajdziesz cenniki a jak coś można zadzwonić.. Ja moją kosmetyczkę też przez Grupera znalazłam i ceny z kuponu z tymi w cenniku się zawsze zgadzają, a byłam u niej bez kuponu z 3 razy;p No i usługa tak samo dobrze wykonana.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group