Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygotowania -spór- TEŚCIOWA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pani-mloda89
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok w sierpniu, wiec czasu jeszcze troszke jest:) studiuje wiec calymi tygodniami jestem u siebie tlyko na weekend przyjezdzam do niego, a tesciowa zawsze kiedy pyta kiedy przyjade, co tak szybko wyjezdzam, ciezko nadazyc za nia:P wszystko pieknie jak nie tyczy sie przygotowan slubnych, wiadomo kazdy ma inna wizje, moze po slubie sie uspokoi jak do niego dojdzie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem rok starsza oczko Też mieliśmy zamieszkać u teściowej przynajmniej przez rok. Ja pracy nie mam. Mój K pracuje. Kokosów nie zarabia. Ale po ślubie zamieszkamy tylko we dwoje. Może będzie skromnie ale przynajmniej będziemy mieli święty spokój. Od razu postawiłam taki warunek z tego względu że niestety ale nie widziałam pary która by się nie rozeszła przez którego kolwiek z rodziców. Jakby nie patrzeć to jest ich dom i ich reguły. A jesteśmy młodzi, musimy się dotrzeć ze wszystkim i musimy mieć własną przestrzeń. Takie jest moje zdanie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pani-mloda89
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze cie rozumiem aska00704 i tez marze o wlasnym gniazdku, dlatego naciskam żeby wyremontowac stary dom. Niby ma byc tak ze jego rodzice zostawia nam nowy dom bo z mysla o nim go budowali a sami zrobia sobie stary. ale w to mi sie wierzyc nie chce:Pjęzyk rodzice pieniadze maja odlozone na poczatek do tego kaska z wesela i chociaz na dol domu byloby moze. Bo same mapki architekt juz pewnie sporo wyjdzie, a tu sciany podniesc dach nowy...eh..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteście tak młodzi, że przestań sobie teraz głowę nabijać problemami z własnym domem- my mamy odpowiednio 27 i 34 lata- nie mamy własnego i jeszcze długie lata mieć nie będziemy. Ale od nikogo nie zależymy......... i to jest najważniejsze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
jesteście tak młodzi, że przestań sobie teraz głowę nabijać problemami z własnym domem- my mamy odpowiednio 27 i 34 lata- nie mamy własnego i jeszcze długie lata mieć nie będziemy. Ale od nikogo nie zależymy......... i to jest najważniejsze.


Dokładnie. My pewnie długo będziemy wynajmować jakieś mieszkanko. Ale nie będziemy od nikogo uzależnieni. I zawsze będę do tego dążyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pani-mloda89
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mama juz odpuściła powiedziała ze niech robi jak chce bo ci żyć potem nie da;Pjęzyk z oczkiem tylko teraz spor o tą głupią kamerę wyszedł, stresuje mnie kamera, moge nie naturalnie sie zachowywac, juz sam fakt ze jestes w centrum uwagi jest stresujacy a tu jeszzce kamerzysta latajacy wokol ciebie. Najwyzej nie bede filmu ogladala niech tesciowa sie sama podziwia jak sie bawila:) ja bede po zdjeciach wspominala ten piekny czas. Bo fotografa mam super:) zaufana znana osoba;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pani-mloda89
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony za mlodu nie mial za bogato jak sie budowali, i nawet nie chce slyszec o blokach. ja w nich mieszkam dla mnie to normalka ale dla niego to koszmar bylby. Tutaj ma swoj warsztat lubi dlubac w autach a pod blokiem takich mozliwosci nie ma. (albo okrojone sa). Ale biorac pod uwage zycie na wlasna reke bardziej mi sie widzi wspolne mieszkanie nawet w kawalerce niz w domu z ogrodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pani-mloda89
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslicie ze powinnam odpuscic z ta kamera?? Jak u was było? Oglądacie filmiki czy tylko raz i poszlo gdzies na bok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam kasy i odpuściłam kamerzystę i fotografa-
co do kamerzysty to nawet mi oko nie mrugnęło, dla mnie zbędny dodatek......
Ślubu siostry ani mi ani jej się nie chciało oglądać ( to przecież nuda straszna jest język )

Żałuję tylko fotografa- jak masz na to kasę, to mimo wszystko warto ( ale też bez przesadyzmu typu fotograf za 2000zł język )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina do ślubu jeszcze trochę czasu więc pewnie jeszcze kogoś znajdziesz.
My fotografa tylko mieliśmy (narzeczona brata- akurat zajmuje się tym zawodowo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group