Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spinki do krawatów i mankietów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnes85
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob 9 Cze 2007, 16:09    Temat postu: Spinki do krawatów i mankietów Odpowiedz z cytatem

Podczas ślubu nie wolno zapominać o drobiazgach. Duży wybór męskiej biżuterii można znaleźć na tej stronie: www.jubileraleksandra.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia24
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon 21 Sty 2008, 10:05    Temat postu: ekskluzywne spinki do mankietów Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei ostatnio znalazłam sklep internetowy gdzie można kupić bardzo fajne i ekskluzywne spinki do mankietów. Myślę, że przed weselem wybiorę jakieś dla swojego faceta, bo doskonale pasują do koszuli, którą mój przyszły mąż chce założyć na nasz ślub.

Pozdrawiam
Gosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc całkowicie zapomniałam o tym dodatku. My garnitur wybieramy tak w czerwcu, dopiero wtedy będziemy mogli ewentualnie coś o tym pomyśleć. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Pią 21 Mar 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno kolor spinek powinien współgrać z krawatem i ozdobami Panny Młodej. Mój wybranek wcześniej wybrał spinki... a ja tym razem się musiałam dostosować z dodatkami. Tak samo jak koszula powinna byc w kolorze sukni ślubnej.
Ja miałam śnieżnobiałą suknie i pastelowo różowe dodatki i taka samą wiązankę i kwiaty we włosach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie,
zastanawiam sie nad tym, czy Pan Mlody musi miec koszule ze spinkami, czy wystarczy taka zwykla koszula?
Nigdy nie nosil spinek i nie wiem czy bedzie z nich korzystal, a niestety nie znam sie na tyle na "modzie meskiej" - slubnej zeby wiedziec, czy Pan Mlody bez spinek to nietakt...

pomocy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kochany też jak dotąd nie nosił spinek, ale powiedział że na taką specjalną okazję chce spróbować je założyć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to nie wiem jaką koszulę trzeba kupić do spinek, ponoć inną....
wogóle zielona jestem w tym temacie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobylasty
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: z serwerowni

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszule "do spinek" różnią się od "guzikowych" przede wszystkim mankietami. W dodatku mamy do dyspozycji 2 wersje takich mankietów.

Mniej elegancka wersja ma taki sam mankiet jak w zwykłej koszuli z tą różnicą, że tam, gdzie powinien być guzik znajdziemy dziurkę na spinkę. Czasem zdarzają się koszule, które mają zarówno dziurkę na spinkę jak i guzik(-i).

Jednakże lepiej wygląda mankiet "składany" (coś jak zakładka na zewnątrz). Jest on dwa razy szerszy i ma 4 dziurki na spinki. Wygląda to bardzo elegancko, ale mała uwaga w czasie prasowania. Zaprasujcie wcześniej linię złożenia takiego mankietu - zmniejszycie wtedy szansę na przesuwanie się tego zagięcia.

Ja jeszcze przy kupnie koszuli zwracam uwagę na kołnierzyk. Kształt oczywiście zależy od grubości krawata, ale ważne także są usztywnienia "rogów". Najlepsze są takie plastikowe (ale nie za cienkie), wkładane w kieszonki od spodniej strony kołnierzyka zamiast tradycyjnych wszywanych kawałków innego materiału. Przy praniu wyjmujemy je i mamy usztywnienie w doskonałej kondycji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź uśmiech a jaką koszule byś doradziła dla Pana Młodego? na 2 czy cztery spinki ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobylasty
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: z serwerowni

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradziłbym na 2 spinki, na 4 dziurki w każdym mankiecie. Nie ma koszul na 4 spinki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group