Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najlepsze buty dla malucha
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oli_a do pierwszych kroczków jeszcze u Was daleko uśmiech Spokojnie kupisz zimowe buty po nowym roku, juz korzystając z wyprzedaży. teraz bym nie kupowała bo po pierwsze nie masz gwarancji, że mały zacznie chodzić przed roczkiem, po drugie nie wiadomo jaki rozmiar kupić, bo może mieć nagły skok i nóżka podrośnie sporo. A w kombinezonie zimowym średnio wygodnie się chodzi, więc na jakieś mega dreptanie bym zimą nie liczyła oczko Zawsze, gdy będzie trzeba to i w styczniu i w lutym szybko kozaczki dobrej jakości dokupisz.

Ja byłam dziś z małym na kontroli w poradni preluksacyjnej (kazali pojawić się, gdy dziecko będzie chodziło samodzielnie od pół roku). Dr zauważyła, że leciutko mu pięty uciekają na zewnątrz i zaleciła chodzenie w domu w odpowiednich kapciach. Do tej pory dreptał boso lub w skarpetkach, ale powiedziała, że lepiej, by trochę pousztywniał pięty, żeby się wszystko samo ładnie naprostowało, bo wada jest malutka. Muszę teraz znaleźć jakieś dobre butki - lekkie, ale z sztywnym zapiętkiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwiłaś mnie Agatttko!
W sumie zawsze słyszałam opinie, że najzdrowsze dla małej stópki jest chodzenie na bosaka właśnie (a już najlepiej po piachu i trawie)... uśmiech
Dobrze, że łatwo będzie można to u niego skorygować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama się zdziwiłam. Dr kazała latem jak najbardziej boso na trawę i piach puszczać, ale teraz ma w kapciochach ze sztywniejszym zapiętkiem chodzić.
Z tego co czytałam to dopóki się dzieciak rozwija zdrowo to niech chodzi boso/w skarpetkach, na pewno do nauki chodzenia żadne kapcie nie są potrzebne. Jak się przestaje potykać o własne nogi to wtedy można coś założyć na nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Oli_a do pierwszych kroczków jeszcze u Was daleko uśmiech Spokojnie kupisz zimowe buty po nowym roku, juz korzystając z wyprzedaży. teraz bym nie kupowała bo po pierwsze nie masz gwarancji, że mały zacznie chodzić przed roczkiem, po drugie nie wiadomo jaki rozmiar kupić, bo może mieć nagły skok i nóżka podrośnie sporo. A w kombinezonie zimowym średnio wygodnie się chodzi, więc na jakieś mega dreptanie bym zimą nie liczyła

agattt nie mów hop uśmiech rożnie to bywa. Moja siostra chodziła swobodnie jak miała 10 miesięcy. Na bieganie, ba nawet jakieś super chodzenie nie liczę, ale jak pojawia sie pierwsze kroczki czy chociażby chęci to przecież nie w bucikach od kombinezonu. Kupować oczywiście teraz nie bede, narazie sie rozglądam za modelami. A poza tym kurtkę tez mu muszę kupić, a do kurtki przecież mu skarpetek nie założę język
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chodził mając 11 miesięcy, ale ten pierwszy miesiąc-dwa buty mu bardziej przeszkadzaly niż pomagały. Dziś mi ta dr powiedziała, że Adasiowi bardziej się na zimę na razie przydadzą dobrej jakości kapcie po domu niż super buty zimowe, bo jak będą śniegi i mrozy to nawet półtoraroczniak za dużo nie pochodzi na nóżkach. Także radziła kłaść nacisk na jakość butów po domu, bo kozaczki i tak są sztywne.

Ale rozglądać się możesz, pewnie uśmiech Żeby w razie czego wiedzieć co i gdzie kupić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jakie buty na zimę dla rocznego biegacza? Patrzę po tych sklepach, ale nic nie ma, a że nie ma u mnie Bartka musiałabym kupić z neta, a tak w ciemno tyle kasy... może macie coś sprawdzonego?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja często kupuję buty w ccc albo daichamnie. Ważne żeby wiedzieć na co zwracać uwagę, dla mnie ważne jest żeby buty miały miękką podeszwę która zgina się nie w połowie a w 1/3.
A teraz moje dziecko biega w butach z biedronki lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój biega w kozaczkach z Lidla, na prawdziwą zimę ma porządne z Primigi.
Koleżanka mająca synka w wieku Twojego ma taki sam zestaw dla swojego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie pomogę za bardzo. Do 3 roku życia kupowałam tylko i wyłącznie z Bartka. Sandały tam kupuję do dzisiaj. Zimowe kupowałam później już w Smyku (bo mieli w miarę dobre ceny do jakości).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja właśnie do tej pory też mu z Bartka kupowałam jak jeździłam do większych miast, a mojej zapchlonej dziurze tego nie ma, w Cocodrillo aż jedna para i nie ma rozmiaru... oglądałam w smyku, ale mają aż 2 rodzaje, średnio ładne i wyglądające na trwałe (żeby dotrwały do końca zimy) no i jestem w d..e, dlatego zapytałam o coś innego, sprawdzę te Primigi uśmiech Dzięki!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group