Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najlepsze buty dla malucha
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Madzia mam do sprzedania, nieużywane buciki, długość podeszwy mierzonej od zewnątrz 13cm. Lena w ogóle w nich nie chodziła, bo były za duże. A teraz już będzie miała do chodzenia, z twarda podeszwą.


Atina zostaw sobie. Jeszcze mogą Ci się przydać język

Wy już wszystko sprzedajecie po dzieciaczkach? Bo ja kompletnie nic. Wszystko nadal mam Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wszystko zależy od tego, jaką "stylówę" będzie miało dziecko, tj. czy jej kupię kombinezon, kurteczkę itp...Myślałam, że na kombinezon zakłada się jakieś buciki jeszcze, żeby stópki nie marzły...
Dzięki Atina jakby co to się zgłoszę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już raczej na kombinezon butów się założyć nie da oczko Jak już to skarpetki podwójne na stópki i te kombinezonowe buciki na to.

Ja muszę kupić na zimę buty takie już porządne do biegania, to dopiero wyzwanie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja nie sprzedaję jeszcze. Buciki mi nie będą potrzebne, bo mam już dwa kombinezony 62 i 68. Więc przyszły dzieć będzie miał w czym chodzić język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 23 Sie 2014, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA wszystko oddam jak Agatka wyrośnie , żeby odpędzić prawdopodobieństwo kolejnej ciąży język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradźcie coś proszę i mi uśmiech
Kuba jest z początku grudnia i zastanawiam się jakie buciki mu kupić, czy "zwykłe" ocieplane, czy już takie prozdrowotne?
Wiem, że nie jestem w stanie przewidzieć kiedy mi akurat zacznie chodzić, no ale przygotowana na zmianę pogody być muszę (a to już bliżej niż dalej Evil or Very Mad ).

A jak to jeszcze jest z rozmiarami? O jeden większy wystarczy? I czy jedna para butów na cały sezon wystarczyła Wam? (pod względem rozmiaru).
Może polecicie jakieś sprawdzone firmy? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam rozmiar 20, dostałam od szwagierki, porządne buciki skórzane, ocieplane, z podeszwą już do chodzenia. Teraz są jeszcze duże, ale na zimę chyba będą ok. Muszę jeszcze pudło przeglądnąć, bo tam widziałam jakieś większe zimowe.

Dziecko powoli będzie Ci już próbować chodzić, więc chyba najlepsze są takie buciki, w których małemu będzie wygodnie i nie będzie krzywił nóżki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
JA wszystko oddam jak Agatka wyrośnie , żeby odpędzić prawdopodobieństwo kolejnej ciąży język

Karola, to chyba nie jest najlepsza antykoncepcja język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
Karolina1984 napisał:
JA wszystko oddam jak Agatka wyrośnie , żeby odpędzić prawdopodobieństwo kolejnej ciąży język

Karola, to chyba nie jest najlepsza antykoncepcja język
język język język

Gaju a w co zamierzasz ubierać Kubę w zimę? Bo tak na dobrą sprawę jeśli zacznie chodzić zimą to na zewnątrz i tak za dużo nie pochodzi bo po śniegu i w kombinezonie to średnio wygodnie.

Jedne buty na sezon powinny starczyć. Choć u nas te z wiosny na jesień się już nie nadają język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:

Gaju a w co zamierzasz ubierać Kubę w zimę? Bo tak na dobrą sprawę jeśli zacznie chodzić zimą to na zewnątrz i tak za dużo nie pochodzi bo po śniegu i w kombinezonie to średnio wygodnie.


Stawiam na kombinezon jednak bo na samą kurteczkę wydaje mi się jeszcze za malutki. A czy na spacery w wózku, czy na sankach kombinezon wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Czyli co, jak kupię normalne, ocieplane kozaczki (nie jakieś z górnej półki cenowej) będzie ok?
Też nie sądzę, aby nawet jak już będzie chodził to pozwolę mu na długie dreptanie po śniegu bo to dla Niego maratoński wyczyn byłby język

atina napisał:
Ja mam rozmiar 20, dostałam od szwagierki, porządne buciki skórzane, ocieplane, z podeszwą już do chodzenia. Teraz są jeszcze duże, ale na zimę chyba będą ok.

20-stki i są jeszcze duże? Kubalo już teraz "śmiga" w 20-stkach przy cienkich skarpetkach. Ale urodził się z mega dużymi stopami i dłońmi. Ponoć ogromny chłop z niego ma być język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group