Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najlepsze buty dla malucha
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 11 Mar 2012, 23:53    Temat postu: najlepsze buty dla malucha Odpowiedz z cytatem

Takiego tematu chyba nie ma ,jeżeli jest proszę o zamknięcie.
Planuje kupić buty wiosenne Patrycji i chciałam się poradzić , czy wybieracie buty z takim wybrzyszeniem po wewnętrznej stronie stopy , aby maluchy nie miały płaskostopia , czy zupełnie płaskie buty w środku . Na allegro oglądałam buty i znalazłam coś takiego na lato

http://allegro.pl/reserved-sandalki-dla-niuni-rozm-22-i2188757555.html


Dla mnie osoba która sprzedaje takie buty dla małych dzieci jest beznadziejna. A co wy o tym sądzicie? Shocked
_________________



Ostatnio zmieniony przez myszka426 dnia Pon 12 Mar 2012, 8:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 7:44    Temat postu: Re: najlepsze buty dla malucha Odpowiedz z cytatem

Usuń tą ostatnią kropkę z linku, bo po kliknięciu pojawia się info, że strona nie została znaleziona uśmiech
myszka426 napisał:

Dla mnie osoba która sprzedaje takie buty dla małych dzieci jest beznadziejna. A co wy o tym sądzicie? Shocked

Bo sprzedaje takie płaskie i "dorosłe" buty?
Zresztą dla dorosłych, takie obuwie też całkiem zdrowe nie jest, o czym przeczytałam przed chwilą:
http://dziennikarstwo-obywatelskie.pl/plaskie-buty-wcale-nie-takie-zdrowe/
Jeśli dla dorosłego nie jest to, co dopiero dla dziecka...
Że w ogóle firma Reserved ma w swojej ofercie takie obuwie dla dziecka...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie buty Reserved to katorga dla stóp, więc mnie nie dziwi... Ogólnie nie jestem przekonana do kupowania butów w takich sieciówkach, ale kilka razy rozpaczliwie szukałam butów i te z reserved są niewygodne już przy mierzeniu. Twarde strasznie, wbijające się w stopy.. A że takie oferują dla dzieci? Niektórzy przy ubieraniu ich nie znają umiaru.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty dla dziecka powinny mieć usztywnioną kostkę, czy to w sandałkach czy w trzewikach.
My Dianie w zeszłym roku kupiliśmy buty do wózka- czyli jakieś ładniej wyglądające i do chodzenia.
Ale w tym roku będzie miała tylko jedną porządna parę do chodzenia- trzewików i sandałków usztywnionych w kostce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do butów dla dziecka jestem zwolennikiem porządnych. nie ma co sugerować się taniością - jak dziecko chodzi to nóżka musi być stabilna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:
co do butów dla dziecka jestem zwolennikiem porządnych. nie ma co sugerować się taniością - jak dziecko chodzi to nóżka musi być stabilna.



Blondynka , nie zawsze tanie znaczy złe wiesz kupić dziecku buty za 120zł na miesiąc czy dwa to trochę przesada nie uważasz. Ja dziś kupiłam Patrycji buty z usztywnianą i wysoką piętą i wcale nie były drogie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wiosnę kupiłam Dianie buty w CCC za 29zł, były z wyprzedaży, z zeszłego sezonu. Całe skórzane, usztywniana kostka i z wybrzuszeniem w środku.
Tak więc jeżeli dziecko nie ma problemów ze stópkami, wydatki rzędu 200zł na ortopedyczne obuwie jest zbędne. No chyba że faktycznie jest jakiś problem to tego przeskoczyć się nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dałam 39,99 też w ccc, te buty nam najlepiej pasują są wygodne i wytrzymałe., Nati pokaż butki Diany
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro cyknę fotkę, bo na necie ich nie widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny dla dzieci przede wszystkim naturalne materiały, cholewka trzymająca kostkę, szerokie czubki. Z tym wybrzuszeniem to bym polemizowała, bo może "rozleniwić" mięśnie podtrzymujące sklepienie stopy.
No i żadne "ortopedyczne" dla zdrowej stopy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group